Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Verujem da je mnogo uticaja imala pojava Reeboka.GSP je superstar u Kanadi,ima svoj brend MMA opreme i ne zeli da se toga odrice.Koliko sam shvatio kod povratka je to problem.Ako ne moze da nosi svoju opremu on zeli da mu Reebok novcano nadoknadi gubitak.Realno da nije toga,sta bi ga kostalo da opali jednu sa Mcrgegorom.Za njega bi to bio osrednji sparing,a gledanost bi bila joj .

Link to comment
  • 1 month later...

nurmagomedov zestoko isprozivao kompletan ufc, trazeci da mu zakazu mec sa mcgregorom. sa sportske strane, on je jedini koji moze da mu se suprotstavi i upravu je sto trazi mec, al organizatori ocigledno smatraju da ta borba ne bi bila dovoljno atraktivna za gledanje.

Edited by Bright Billy
Link to comment

ferguson ima sumanut reach, ne bi uopste bio lak plen konoru. dakako, laksi nego kabib kebab.

u svakom slucaju, ne moze jos mnogo da ga izbegava.

 

ono nocas jest bio vrhunski spektakl. utisak veceri je vrv kabib, buduci da sam cenio da ce konor da ispecatira edija, onda otvaranje vajdmanove lubanje, i dakako zenice poljakinje. sunce ti jebem krvavo.

Link to comment

Organizatori smatraju da bi ga Nurmagomedov ispresavijao i to je jedini razlog sto mu nece dati borbu. Dace mu Fergusona, sto bi realno bio zanimljiviji fajt, i cekati novu povredu Nurmagomedova. UFC je smejurija.

jbga ... te Aldo ce da ga ispresavija, pa Diaz (mada jeste uspeo u prvoj ali nije bas "presavijanje"), pa Alvarez ... Conor je dogovorio i mec sa RDE kad je ovaj delovao nepobedivo ... ne izgleda bas da bezi od nekoga

Ovo sto ja videh od Kahbiba deluje naivnije od Avareza sto se tice boksa ... mislim, prebice ga on kad ga dohvati ako ga Conor u medjuvremenu ne uspava

Druga stvar je da Conor trenutno ima preveliki "leverage" te bi UFC-u i odgovaralo da se bori i izgubi od Kahbiba

Link to comment

ako ono u prvoj nije bilo presavijanje, ne znam sta je bilo

"presavijanje" je za mene kad se pokaze totalna nadmoc, tipa ovo nocas .... sem toga ukacio si se za totalno nebitnu stvar, mozemo i to da nazovemo presavijanjem uopste ne menja poentu

Takodje je Conor posle tog poraza insistirao na revansu sto je moras da priznas bilo prilicno hrabro (isto u 170lb na cemu je insistirao)

Moj post je pokusaj da osporim tezu da "Conor bezi" i da mu u tome pomaze sam UFC ... bar do sada nije bezao ...

Link to comment

ok, svaka ti je zlatna. 

kako bi nazvao to sto su mu dozvolili da sve vreme, skoro godinu dana, zadrzi 145 pojas bez odbrane, a pritom organizuju cirkuske meceve, poput ovog sa dijazom, ako ne pomoc?

niko ne spori da je lik fantastican borac, pogledaj sta sam ranije pisao o njemu, ali ocigledno je da mu biraju protivnike kako bi jos vise naduvali hajp.

Link to comment

ok, svaka ti je zlatna. 

kako bi nazvao to sto su mu dozvolili da sve vreme, skoro godinu dana, zadrzi 145 pojas bez odbrane, a pritom organizuju cirkuske meceve, poput ovog sa dijazom, ako ne pomoc?

niko ne spori da je lik fantastican borac, pogledaj sta sam ranije pisao o njemu, ali ocigledno je da mu biraju protivnike kako bi jos vise naduvali hajp.

Ovo sa pojasom u 145 je tacno, kapiram da cela prica sa dva pojasa zesce odgovara UFC-u ... ali za "biranje protivnika" ne vidim dokaz

Kad je sampion bio RDE zakazali su mec sa njim (bese se RDE povukao zbog povrede), kad je sampion postao Alvarez zakazali su mec sa njim ... to meni ne deluje kao biranje protivnika nego kao dosledno omogucavanje Conoru da se bori za titulu.

I pred mec sa RDE-om je prica isla da ce da sahrani Conora, slicno kao i pred ovaj mec 

Link to comment

ok, slazem se, ali sama ideja da mu dozvole da juri 155 a da ne brani 145 je za mene pomoc u biranju protivnika.

u svakom slucaju, sad tek postaje zanimljivo, ide ili na fergusona ili na kabiba. obe potencijalne borbe bi trebale biti spektakl.

a najpre bi se kladio da ce ugovoriti kabib-ferguson, pa pobednik ide na konora, dok ce ovaj da radi trecu sa dijazom.

Link to comment

dobro, mcgregor se standardno potcenjuje, al cinjenica je da cecen deluje nepobediv u parteru. deluje da ga je moguce dobiti jedino nokautom, pre nego sto do partera uopste dodje. a to, opet, deluje da jedino mcgregor moze da uradi... 

Link to comment

Sad ce cirkus u dve kategorije da nastane.Khabib ce verovatno da napravi poparu i od Thony-a,ako mu ovaj ne nabije prs u oko ili tako neku svinjariju.Konor ce pod garancijom u 145 i da bije decinju jer kako kazu treci put i Bog pomaze.Nate bi to bila zadnja sansa da postane shampion.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...