Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Meni je impresivno kako su ishajpovali revans i od rutinske pobede Diaza napravili sliku da je Conor u stvari propustio sansu.Mislim da je ircu jasno da u 155 nema sta da trazi i majstorski su zaradili na ova dva meca. Da je zaista imao mec sa RDA il ne daj Boze Khabibom,bio bi polomljen za sigurno pola zarade,uz manju gledanost  i bez prilike da naprave revans.Ovako ce zaraditi brdo para na PPV i onda se vratiti na 145 da vidimo sta ce sa Aldom koji sledeci put nece sigurno navaliti ko geak na zeninog svalera,vec probati da mu polomi noge low kickovima.Makar se nadam.

Link to comment

Ja sad pogledo snimak. Mcgregor se drzao dobro u klincu a bokserski je delio ozbiljnije udarce. Zanimljiva su kombinacija njih dvojica, al mislim da ce neko vreme da odmore jedan od drugog, jer su im borbe izuzetno iscrpljujuce.

Link to comment

Izdrzah i ja, cenim da je nagnuto ka zlatnoj koki McGregoru, sto je bilo za ocekivati. Diaz cini mi se bolji veci deo meca, i imao ga je mozda u 2 navrata...

 

Naravno sad sledi jos medijskog bullshita pa majstorica i sto meleona u igri.

Edited by ducca
Link to comment

Nije se diaz na kraju zalio na sudije. Kaze da ga je koleno sjebalo u fazi prirema.

 

Verovatno ce ici i na tu trecu borbu, al prvo malo svako u svoju kategoriju. Da sam neko u ufc-u gledao bih da sad svako dobije po dve-tri borbe, pa bi ih tek ond ponovo sukobio...

Link to comment

mislim da je borba najbliza bila neresenom ishodu. ali ako bih morao birati pobednika onda bi to bio mcgregor. diaz da je imao snage u 3. rundi kada je imao nekoliko vezanih udaraca onda bi ga nokautirao sigurno. steta, navijao sam za amerikanca.

Link to comment

Mcgregor je realno bio bolji.Meni neocekivano dobar sa low kickovima.Da je Diaz imao snage u trecoj i malo ranije da je uspeo da ga obori u petoj,ne verujem da bi se Conor izvukao.Ali Johnsonov aperkat protiv Brazilca.Brate i medveda bi bacio u komu.

Link to comment

a damjanko, vrhovni djiju djicu jebac? Ko god mu naleti u borbi za titulu najebace, preja je u 170 diviziji, a ubedljivi najbolji jiu-jitsu u mma.

Link to comment

26265924_b.jpg

 

 

 

Potpuni spektakl, jedna od najboljih borbi koje sam gledao, a sve to uz onoliki hajp. Ceo UFC 202 je bio neverovatan, narocito poslednje 3 borbe. Cowboy izgleda kao terminator u 170, onaj zavrsetak na kraju je spektakularan, kombinacija kao na igrici. na sve to nokaut u 13. sekundi anthony johnsona, najbolja karta u poslednjih x godina.

 

 

E da, debi mike perrya je isto bio fenomenalan, 170 je najzanimljivija divizija.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma rusmir je u najboljem slucaju granicno inteligentan, to ga najvise jebe. Videli smo uostalom protivu lombarda kako ni na vidiku nema resenje, cim neko ima dobar tdd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...