Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

To stoji,ali su njegovi napadi i tranzicije  bili van okvira,arm bar giljotina,kimura kao pokusaj dok se u stvari svi nadaju da mlacenjem  zavrse fajt.Meni je Werdum dobar primer,cim je se osilio i previse uzdao u nove vestine popio je nokaut,umesto da se drzao onoga u cemu je dobar.Maia i Hall bolje pokazuju kako BJJ treba da se koristi nego Werdum i Jacare iako su njih dvojca realno uspesniji takmicari a Jacare po meni mozda i najbolji ili bar medju prva tri cetiri BJJ fajtera ikada.

Link to comment

Jebiga, verdum je ipak redak primer starog psa koji uci noce trikove, dok nije uzeo, ako ne gresim, a mrzi me da guglam, fredi rouca za trenera i nije naucio boksati, realno nije bio ni u top 10. Slazem se pak za borbu sa miocicem, ono ni na sta nije licilo, ko da se probao pesniciti sa nekim seljakom ispred zadruge posle tri piva, umesto da mu stendap bude samo priprema za klinc a pitom parter.

Link to comment

Drago mi je samo da je Conditovo zicerasenje prslo ko dinja pred stvarno umetnickom formom.Maie. I da Robbie nije shampion.Za Werduma se nadam da ce opet uzeti pojas..ostatak te klase mi je prilicno ko negativci iz Van Damovih filmova.

Link to comment

ma barnet moze doslovce bilo koga da dobije, samo pod uslovom da ne popije nabod. u parteru je klasa za sebe, mislim da je sjebo i bracu nogueira i verduma.

problem je sto na momente deluje kao pocetnik u stendapu, pogledati npr borbu sa realno smesnim trevisom braunom, ili sa kornijeom kad je slomio ruku.

i ovo sa arlovskim je lako moglo drugacije da se zavrsi.

Link to comment

Voleo bih da ga vidim sa Werdumom jer on voli da bude u gardu a Barnet voli da je gore.Inace mi je antipatican jer mi se cini d je lik koji bi rado izvalio rame kimurom ili pokidao skocni zglob.

Link to comment

Veceras UFC203, moglo bi biti dobrih borbi. Glavna borba je Miocic - Overeem, navijacu za Nizozemca koji je cak postao ozbiljniji borac otkako su ga savatali za hemiju par puta, nije ni blizu masivan kao pre ali je skinuo neke jake skalpove. Verdum bi trebao dobiti Trevisa Brauna ali ce mozda najzanimljivije biti da se vidi kako ce debitovati CM Punk, iako se bori protiv nekog klinca bice mu jako zajebano.

Link to comment

Veceras UFC203, moglo bi biti dobrih borbi. Glavna borba je Miocic - Overeem, navijacu za Nizozemca koji je cak postao ozbiljniji borac otkako su ga savatali za hemiju par puta, nije ni blizu masivan kao pre ali je skinuo neke jake skalpove. Verdum bi trebao dobiti Trevisa Brauna ali ce mozda najzanimljivije biti da se vidi kako ce debitovati CM Punk, iako se bori protiv nekog klinca bice mu jako zajebano.

 

debitovace tako sto ce ga coukovati nejaki gal za 2 minuta.

 

verdum dobija rutinski, za glavnu borbu nisam pametan.

Link to comment

Werdum odradio,Brown da pocne sa karijerom na stovaristu cementa ili shumskom gazdinatvu ako vise voli prirodu.CM uzeo neki dinar i moze da nastavi sa Renerom da uci jitsu.

Link to comment

Mogao je Overeem da proba da zavrsi udarcima posle onog obaranja levicom, mislim da bi mnogo bolje prosao nego sa ovim prilicno losim pokusajem giljotine.. Kasnije je samo bezao po oktagonu bez ikakvog razloga, posto ima definitivno jace udarce od Miocica ali i dosta slabiju bradu, sto je i glavni razlog poraza, osim cinjenice da nije mnogo pametan.

 

CM Punk krenuo kao u ulicnoj/kafanskoj tuci, neki smesan pokusaj direkta, i ovaj mali ga ocekivano rutinirao posle toga. Dobar je Miki Gal, mogao bi da ima finu karijeru.

 

Hajlajt veceri mi je onaj leteci udarac nogom Verduma direkt u lice Brauna, ne kontam kako neko moze to da dozvoli sebi u prvoj sekundi u profi mecu :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Gledo sam samo glavnu, i stvarno mislim da stipe, koliko god gotivan bio, nema sta da trazi protiv kejna a verovatno ni protiv novog jds.

 

Realno, hw nikad nije bila slabija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...