May 14May 14 Omg 😍😍😍 Gina Carano izgleda strava!!! Sjajno, sjajno! Nemam Netflix, videcu posle, a i na nekom rostilju sam.... Let's go Gina👏👏👏👏 My MAGA girl ❤️🇺🇸
May 16May 16 Zaboravih, obavezno pogledajte meč Joshua Van Teira, bio pre Kamzata i Striklanda, Teira je dobio opake batine ali se niej predavao čak i popizdeo kada je sudija /sa pravom/ prekinuo, ali neverovatna upornost snaga i izdržljivost Japanca.Takođe, verovatno najbolji ber nakl meč na ovim prostorima ikada sa poslednjeg FNC-a Petar Razov vs Ante Bilić. Ante Bilić je iskusan Hrvatski Bokser, dosta napušavao mladog Razova pre meča, solidah hype se napravio koji je u potpunosti opravdao očekivanja... Edited May 16May 16 by Mil@n
May 16May 16 6 hours ago, Mil@n said:Zaboravih, obavezno pogledajte meč Joshua Van Teira, bio pre Kamzata i Striklanda, Teira je dobio opake batine ali se niej predavao čak i popizdeo kada je sudija /sa pravom/ prekinuo, ali neverovatna upornost snaga i izdržljivost Japanca.On 10. 5. 2026. at 10:04, zorglub said:Van prebio Tairu, na kraju kao da je udarao krušku, odbrane bez.Ne znam, možda je nekome ono uzbudljivo, meni je mučno gledati. Razumem da borac može biti previše srčan za svoje dobro, ali trener je morao reagovati davno pre sudije, a nije.
May 17May 17 6 hours ago, zorglub said:Ne znam, možda je nekome ono uzbudljivo, meni je mučno gledati. Razumem da borac može biti previše srčan za svoje dobro, ali trener je morao reagovati davno pre sudije, a nije.Propustih post, pa meni je bilo upečatljivo baš zato što je uspeo da nastavi sa normalnom borbom posle apuze između rundi i slično. Jeste dobio po tamburi, ali nije mi Teira delovao ono, da ne pruža baš nikakav otpor i slično.Nego, platio sam netflix da gledam Rouzijevu (debil sam, znam) i Dijaza (a i da odgledam šta ima da se odgleda od serija tj šta je izašlo), stream je 120p a možda i manje od toga... Idem da vidim na TV-u da li je bolje. Edited May 17May 17 by Mil@n
May 17May 17 On 14. 5. 2026. at 19:55, mustang said:Omg 😍😍😍 Gina Carano izgleda strava!!! Sjajno, sjajno!Nemam Netflix, videcu posle, a i na nekom rostilju sam.... Let's go Gina👏👏👏👏My MAGA girl ❤️🇺🇸Završi se, nažalost, za 17 sekundi - izgleda da je taj "kat" i previše iscrpeo...Pa dobro - bar sam gledao dve gospođetine u klinču , iako prekratko.
May 17May 17 Al je omatorio i propo Big Dzon MekKarti, nekad mi je izgledao i zvucao zajebanije i strasnije od svih boraca a sad ko neki matori malo podgojeni Ben Aflek
May 17May 17 Nadam se da ce Gina da vrati tih "100 pounds" ili makar 50, izgleda pravo dobro kad je ono malo "elegantno" popunjena...
May 17May 17 6 hours ago, Mil@n said:Izgleda Konor - Holovej 11.07.Kategorija,ce se dogovorimo.U svakom slucaju lepa prilika da ga Max izudara kao vola u kupusu .Ceo McGregor fazon u 145 je Anavar u kolicinama dok su Holloway,Dustin isto izgledali gore ili kao sada Khamzat recimo u 185.Poluziv .U njihovoj borbi Max bukvalno nije imao snage da udari pesnicom .
May 17May 17 Moram da se zapitam oko načina trošenja vremena, čekao sam 6 ujutru da gledam borbu od 17 sekundi... Ove dve su se jedno 4 puta (bukvalno) više grlile plakale posle borbe valjda od sreće što nikad lakše nisu uzele neke pare...Diaz je bio polumrtav na pola prve runde kada je, siguran sam, Peri mogao da ga završi ali je povukao ručnu, nisam siguran da je dobro za jedan ovakav event da svaka borba traje po minut...Ngannou Lins je bilo odprilike kao da se osmak bori protiv trećaka u osnovnoj školi.Malo domaćih novosti:Erslan zabeležio prvu pobedu u UFC posle 3 poraza.Sara Luzar Smajić osvojila pojas u KSW-u u Bantam kategoriji protiv neke Poljakinje. Na nekom od prethodnih FNC evenata se borila protiv Ivane Petrović (1-3 u UFC) i dobila je na poene, Ivana Petrović zbog toga napustila FNC frustrirana porazom sa teorijom zavere da je FNC protiv nje...Kolaju priče i da su Leka i Janičić potpisali za UFC ali ništa još nije 100% potvrđeno.
May 17May 17 Leka je potpisao, objavio je juče na svom IG nalogu. Edited May 17May 17 by stajebrebilo
May 17May 17 Gina je meni ko secer i sa i bez kila. Jednostavno, njena pojava sija 😁 Bar je bilo nostalgicno ❤️
May 18May 18 19 hours ago, mustang said:Gina je meni ko secer i sa i bez kila. Jednostavno, njena pojava sija 😁Bar je bilo nostalgicno ❤️https://www.instagram.com/reels/DXKlbefj4D7/
May 18May 18 3 hours ago, Ogawa said:https://www.instagram.com/reels/DXKlbefj4D7/😂😂😂 Nisam znala za ovaj momenat 😂 Hvala, hvala❤️
Create an account or sign in to comment