Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Syme i Pacey, ja ne znam gde to pokušavate da skidate pa nema .avi ili dosadašnjih epizoda.Sad sam proveravao na eztv, kick ass torrents i pajrat beju. Ima, a ima i avi.eztv tačka it je uglavnom više nego dovoljan za sve aktuelne serije, osim ako niste bolesnici koji moraju da pogledaju epizodu pre posla ujutru samo dva sata pošto se emitovala (kao neki ovde), pošto za tu brzinu treba neki od onih sajtova sa invajtom.

Link to comment

U pravu si! Ja sve vreme pretražujem po sezonama, ne pokušavajući da skinem epizodu po epizodu. Našao na thepiratebay. Hvala. Izgleda da se i nakon mnogo skinutih bajtova ne snalazim najbolje.

Link to comment

Fantasticna epizoda! :Hail:

Body count samo u ovoj epizodi veci nego u svim dosadasnjim epizodama ove sezone zajedno. Kako je Boyd elegantno prejebao onaj lokalni old boys club, ona izjava u fazonu "you may be criminals, but I'm an outlaw" je sustina. Malo mi je zao sto su roknuli Arloa, doduse ona scena gde on, matorac od najmanje 6 banki ubija od batina cuvara i onog bivseg serifa (Stan Larsen iz The Killing) je malo nerealna, ali ajde. Stvorio se odlican zaplet koji ce da drzi seriju sad do kraja sezone.

Link to comment
Глед'о Симе 100%, али ништа од тога нема везе са серијом. talktothehand.gif
Ako nista drugo, zar nisu Givens i Bojd radili u rudniku? :)Dobra je ova poslednja epizoda, vec vidim da nas cek solidan body count u poslednjim epizodama.
Link to comment

Dobra je sezona, pogledao sam sve odjednom i mozda su 4. i 5. bile malo slabije. Ostalo je odlicno. Milo mi je da je Bobi™ Dru! On je totalni car u svakoj seriji (Supernatural, Dedvud i ovdje)Arlo. :(Scena kad je omaleni Bob izvadio automatsku i opleo po onima sto su ga zajebavali... :lol::Hail:

Link to comment

Warum? Sta je sa onim pravilom da se spojler koristi 48h posle objavljivanja epizode, a kasnije jok?I zasto ono govno od Homelanda ima milion postova, a ova carska serija 2-3 po epizodi?!

Link to comment

pa vidis da niko ne komentarise, verovatno nisu gledali,zato sto je nema mnogo careva na ppp-u. inace, i ja sam sisa koja gleda homeland.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...