Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Cole se pretvorio u opasnog psihopatu i pravog loose cannon karaktera, ko zna sta ce tu da ispadne. Jedva cekam sledecu epizodu da vidim kako ce Ava i Boyd da se provedu na swingers party :lolol:I sta li ce sheriff da uradi sa Ellen Mae?

Link to comment

Odgledao prvu sezonu. Odlična je serija. Posebno izdvajam Boyda, neverovatan lik. Vidim da neke nervira Vinona, meni je za sada njena uloga i način na koji ona to igra sasvim ok i na mestu. Ava drži ovu seriju uz Raylana i Boyda. Ostali su uglavnom dobri - ne delim toliko oduševljenje glavnim maršalom Artom ali je na momente zanimljiv. Rola policajke je nerazrađena. Raylanova maćeha je car nad carevima, matori takođe.Odgledao dve epizode druge sezone - čekam ono što najavljujete.A zapravo sam za seriju čuo kada smo na topiku "gde nikada ne biste otišli" pročitao morganin post da postoji tamo neka serija koja je snimana u Kentakiju. :D

Link to comment

Ja sam zaboravio Boyda, seriju nosi odnos njih dvojice, i fenomenalni su obojica. Pogotovu Bojd u drugoj sezoni sa onom jež frizuricom. :DMeni je Megs Beket odradila dobar posao, nekako mi uvek u glavi bila Keti Bejts is Misery.

Link to comment

Serija sabiva. Stigoh do 11. epizode druge sezone. Očekujem epilog.Goggins apsolutno fantastično igra Boyda. Dođe mi da namontiram onu frizuru - odgovarajuće zaliske već imam - i da kažem tašti da mi napravi onaj jebeno dobar sako da ličim na Boyda.Epizodni likovi su neverovatno dobro odabrani. Na početku sam rekao da Raylan, Boyd i Ava drže seriju - verovatno je to tačno jer se radi o glavnim likovima, ali kako serija napreduje tako iskaču neki potpuno nadrealni likovi. Ja sam tek večeras skapirao da je glupi Dickie u stvari Jeremy Davies. :ziga: Naravno, i Dewey Crowe je skroz lud lik, naročito kada upada na gajbu onim likovima da pokupi robu i predstavlja se kao Raylan. :lol: Raylanova maćeha koja Arloa tera iz kuće jer joj je dopizdelo, iako ovaj ima nanogicu i ne sme da izlazi iz kuće :lol:

Link to comment

Moram da bacim hejt da sam posle Skorsezeovih Bandi njujorka Daniela Day Lewisa kao "the butchera" taj trend da se negativac bavi "mesarstvom" sretao još X puta. Msm, DDL mi je najbolji glumac ikad, bez konkurencije a taj lik mi je jedan od najdražih filmskih likova, ali imamo ga u Boardwalk Empire i sada ovde, a ubeđen sam da je bilo toga još negde...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Odlična! Malo sam pootvarao spojlere, nisam mogao da izdržim. Raduje me da vidim da ste zadovoljni četvrtim serijalom, odnosno da serija i dalje drži kvalitet.

Link to comment

Ja završio treću. Sačekaću da se završi cela četvrta, pa da se sladim bezbrižno još 13x40ak=520ak minuta. Sad bi mogao da nadoknadim Fringe, al po onom što sam čitao na dotičnome topiku, biće to waste of time.

Link to comment
Nije mi jasno uopšte šta rade u ovoj sezoni. Kao da smo dobili zbirku priča sa minimalnim vezivnim tkivom umesto romana koji su bili u prošlim sezonama.
to je meni zasmetalo jos od one epiode sa onim mma likom.
Link to comment

U pravu ste za tu isceškanost. Ali ima jedna priča koja drži nit - o Elen Mej. Tu očekujem preokret, a nadam se da će i ostale niti da se nekako povežu.BTW, jel zna neko na kojoj trafici ima poslednja epizoda u avi formatu?

Link to comment

Najbolja epizoda u univerzumu! Rejlan se zacementirao kao najkul i najdarazi mi lik ikada! A Bojd probija sve plafone,

samo mi mirise da nece bas lepo da se zavrsi po njega.A ode i Arlo :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...