Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Pa ne znam šta bih komentarisao ove sezone u Justifiedu što nisam posle pet epizoda uzastopno...A i to je onaj dalekoistočnoborilačkoveštinački pristup: ako niko ništa ne priča, znači da radiš dobro.Valjda. :dry:

Link to comment

- First thing we are gonna do is we are going to acknowledge that this guy is awesome.- What?- He shoots Theo Tonin, fakes his own death in a spectacular fashion, pushes a guy out of an air plane WHILE he is flying it, parachutes into Harlan county with enough coke and cash to jump start the economy of a small country. And then he has the BALLS to get a job in law enforcement, not once but two times. He spends a couple of days riding around with you while you're looking for him. And now he's run off with a hooker that's half his age. That's some badass shit.- That's pretty badass.

Edited by Calavera
Link to comment
Stvarno? Ja mislim da su sa onim revealom da je Shelby zapravo Drew krenuli da povezuju sve niti u celinu.
Pa ne baš tako. Naravno da je sve povezano, ali nije monolitno napisano kao prethodne sezone. Prvo imamo one četiri sa onim fajterom i ribom koje su tu bile boktepitazašto (iako sam uživao u njima), onda nekako ne znaju da li će Bojd/Ejva, Krauder protiv Kraudera, Rejlan/ćale, Bojd/Dafi...a sada evo Lajmhausa kao jednokratnog sredstva u priči. Nekako mi fali te narativne supstance iz prošlih sezona.
Link to comment
- First thing we are gonna do is we are going to acknowledge that this guy is awesome.- What?- He shoots Theo Tonin, fakes his own death in a spectacular fashion, pushes a guy out of an air plane WHILE he is flying it, parachutes into Harlan county with enough coke and cash to jump start the economy of a small country. And then he has the BALLS to get a job in law enforcement, not once but two times. He spends a couple of days riding around with you while you're looking for him. And now he's run off with a hooker that's half his age. That's some badass shit.- That's pretty badass.
Umro sam od smeha, Art je fenomenalni car, i onaj ko je ovo napisao. :0.6:
Pa ne baš tako. Naravno da je sve povezano, ali nije monolitno napisano kao prethodne sezone. Prvo imamo one četiri sa onim fajterom i ribom koje su tu bile boktepitazašto (iako sam uživao u njima), onda nekako ne znaju da li će Bojd/Ejva, Krauder protiv Kraudera, Rejlan/ćale, Bojd/Dafi...a sada evo Lajmhausa kao jednokratnog sredstva u priči. Nekako mi fali te narativne supstance iz prošlih sezona.
+1Možda je problem u tome što sam prve tri sezone odgledao bez pauze od nedelju dana između dve epizode, pa je nekako sve bilo mnogo više povezano. Sada sam odgledao šest epizoda odjednom, da bih onda upao u ritam sreda-sreda-sreda što mi uopšte ne odgovara. Edited by pacey defender
Link to comment
Možda je problem u tome što sam prve tri sezone odgledao bez pauze od nedelju dana između dve epizode, pa je nekako sve bilo mnogo više povezano. Sada sam odgledao šest epizoda odjednom, da bih onda upao u ritam sreda-sreda-sreda što mi uopšte ne odgovara.
shvatio sam da je ovo najveci problem i vise mi se ono nece desavati, sve serije/sezone koje sam gledao tim nepaklenim ritmom sreda-sreda-sreda mi nisu bile totalno uzivanje.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zadovoljan sam kako je sve podešeno za finale sezone, ali ne sasvim.I jako mi se sviđa humor na moj račun, odnosno na to što sam prošle sezone kenjao da me nervirucka što svi koriste abnormalno mnogo reči da kažu jednostavne stvari, pa evo već druga epizoda je smejanje na taj račun. "I'm gonna need google translate if we continue to talk like this". :lolol:

Link to comment
Zadovoljan sam kako je sve podešeno za finale sezone, ali ne sasvim.I jako mi se sviđa humor na moj račun, odnosno na to što sam prošle sezone kenjao da me nervirucka što svi koriste abnormalno mnogo reči da kažu jednostavne stvari, pa evo već druga epizoda je smejanje na taj račun. "I'm gonna need google translate if we continue to talk like this". :lolol:
Da, i u prethodnoj je bilo nesto, tipa, Bojd, koji koristi 40 reci da kaze ono sto moze da stane u cetiri (slusao jednim okom jer mi se bas spavalo). Edited by pacey defender
Link to comment

odgledao prve 2 sezone za nedelju dana - :Hail: Rajlan je jedan od najzlijih likova ikad /uz naravno Jacka Bauera/i najomiljenija scena - S3E1 - kraj sa onim brojanjem......:Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Odličan si trenutak odabrao da počneš da gledaš seriju. Sada će ti treća sezona biti totalna navlaka, a ona ćeš na miru moći da odgledaš i četvrtu sezonu odjednom.Ja i dalje mislim da je četvrta sezona najslabija, ali nadam se da će u poslednjoj epizodi koja sledi biti sve na svom mestu.Edit: ova gajba u predgrađu Harlana košta 25k dolara. http://www.homes.com/listing/photo/184637961/606_Mapother_Street_LOYALL_KY_40854

Edited by pacey defender
Link to comment

Šta kažu kladionice, ko će da zagine u poslednjoj epizodi?Usudiću se da smelo prognoziram - od glavnih likova trenutno mi Ava deluje kao da može da se dogodi da bude suvišna u narednom serijalu. I pored svih pokušaja da je predstave kao zajebanu krimi ženu, nekako se previše utopila u Bojdovu senku, ako kapirate o čemu pričam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...