Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Nemoj tako, idem tamo sledece nedelje na 3 dana, mada ne u Harlan nego nesto zapadnije. U gradu su 2 prodavnice gde je moguce nabaviti Pappy Van Winkle :D
ocekujemo 1 detalajn izvestaj, bez zajebavanja.
Link to comment
ocekujemo 1 detalajn izvestaj, bez zajebavanja.
U spoileru posto je dosta off-topic...

Bojim se da bi te moj neki detaljni izvestaj dosta razocarao. Kao prvo mogao bih da ti ga podnesem i sad pre puta jer mi ovo nije prvi put da idem tamo. Moja kompanija ima tamo fabriku, tako da mi je ovo treci put da idem poslom u te krajeve. Mesto se zove Bowling Green, jedan je od vecih gradova u drzavi KY, i sa Harlanom ima relativno malo dodirnih tacaka. Tipican juznjacki grad srednje velicine sa povecim fakultetom tako da je vise nego ista 1 college town. Nazalost, s obzirom da idem poslom nikad nisam uspeo da spojim business i pleasure i ostanem tamo duze i vidim neke okolne atrakcije koje bi bile mnogo zanimljivije od samog grada. Stvari kao sto su veliki broj pecina, ili destilerije bourbona. Jedan od mojih kolega odande je motocklisticki entuzijasta, ima Harley i clan je jednog od lokalnih klubova. On mi je pricao da su nekoliko mladjih likova iz njegovog kluba pre oko 2 godine, posle prve sezone isli u Harlan Co. kad je tamo bio kao neki festival fanova serije i da su se odlicno proveli. Kao sto znas, sama serija se snima u CA, a ne u KY.Ja planiram da jednog dana posetim Harlan, mozda ovog proleca ili leta, mislim da bi mi kolima trebalo oko 7-8 sati voznje. Ako se to desi, imaces izvestaj, mada se bojim da RL Harlan nije toliko zanimljiv kao onaj iz serije.

Link to comment

Ih, jedna epizoda bude malo 'za srce i dusu' i vi odmah udarate u kuknjavu! Pritom je epizoda bila pisijada i uzivanje. Dakle, ne slazem se :DGlavna prica je u malo gurnuta u stranu u ovoj epizodi od juce, ali sto se mene tice sa dobrim razlogom, jer mi je drago sto ovu pricu

sa Raylanom i 'njegovom' robom i njenim muzem nisu razvlacili na vise epizoda ili cak citavu sezonu, vec su je ekspresno i carski resili.

Plus, priznajem da koliko god je dobro to sto su brojni sjajni likovi dobili vise prostora, toliko mi nedostaje Raylan i ova epizoda kao da je bila za nas ljubitelje sesira. :)Ono sto je bitnije: evo vec je skoro pola sezone proslo, a

Raylanu i Boydu putevi se jos uvek nisu ukrstili, sto nagovestava da ce to u stvari biti i centralna stvar ove sezone, a kako su nas teaseovali pred pocetka sezone, mozda ovde bude i kraj za Boyda (nadam se da se to nece ipak desiti).

Da, kako to da zaboravim (da ponovim): ova serija ima njjace zenske likove na svetu!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

na kraju trece su rekli da ce ili biti jedna cela prica ili tri price posebno, meni se cini da ce sada otvoriti novu pricu. to mi se uopste ne svidja.

Link to comment

Pa meni za sad deluje da ce i biti jedna prica, a ova epizoda je samo bila filler epizoda, kakvih uvek ima i verovatno ce ih biti jos u ovoj sezoni, ali ako je suditi po prve tri epizode, imamo centralnu pricu i neke sporedne koje mogu i ne moraju imati veze sa glavnim tokom. One sluze da bace svetlo na neki od likova, ili da se razrade neki drugi. Kao i uvek, tako da ne vidim razloga da se uzbudjavas, opusti se i uzivaj! :)

Link to comment

Meni je epizoda bila skroz super, ali stvarno ne znam šta će dalje i kako. Ispada sada da je glavni Bojdov problem nestala kurva koja zna nešto o njemu, a Rejlanu ništa nije više problem. Mislim, možda će sada početi nešto da se zapliće, ali onda ispada da su prošle četiri epizode bez glavnog zapleta.

Link to comment

Dosta ste hvalili seriju, krenuo sam, ali prava zajebancija počela tek kada je Bojd izašao iz zatvora. Dotle ok, ali ništa specijalno, fali neka dublja pozadinska priča, slučajevi kojima se epizode bave nisu same po sebi toliko zanimljive, no sada ide na bolje...

Link to comment
Dosta ste hvalili seriju, krenuo sam, ali prava zajebancija počela tek kada je Bojd izašao iz zatvora. Dotle ok, ali ništa specijalno, fali neka dublja pozadinska priča, slučajevi kojima se epizode bave nisu same po sebi toliko zanimljive, no sada ide na bolje...
samo nastavi, pocetak serije nema veze sa nastavkom.najnovija epizoda je odlicna, ona prethodna je bila nepotrebna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...