Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Poceh gledat seriju... posle cu citati topik da si ne spojlerisem.Kako me iritira sto mi glavni lik u seriji lici na naseg "Mjesoviti brak, Ljubav u zaledju" ljigavca...

248259539_640.jpg

Link to comment
Uh, odlicno finale. Pricali smo vec da ocekujemo neso Guy Ritchie-jevski, ali ovo je vise bilo u stilu brace Coen.

Nisam uopste stekao utisak da je Quarles drzao konce u svojim rukama vec duze vrijeme. Iskreno, ocekivao sam da ce poginuti u nekom zescem obracunu, sa citavom Marshall Office. Ali i ovako je bilo vrh. Imao sam osjecaj da je Arlo ubio Toma. Nisam ochekivao ovo sto je Raylan na kraju rekao, da je Arlo pucao jer je mislio da je to Raylan :mellow: Oh, shit, it's a piggy bank! + scena kad Quarles krene da uzme svoju ruku, a Raylan je izmice :rolf:

Ko ce sad cekat godinu dana :(

+1 za ceo spoiler. nego, zasto boyd i raylan identicno hodaju? spustene ruke i stopala na unutra. timothy je isto hodao u deadwoodu, ali goggins u shield-u nije. kontam da nije nista, ali mi uzasno bode oci.
Link to comment
  • 2 weeks later...
odgledao sam prvu epizodu. kentaki, serif, nacisti, hip-hop sa kantri podlogom...:wub: nadam se da je serija dobra kao prva epizoda.molim vas koristite spoilere.
Ovo je serija koja ne moze da se ceka nedelju dana, epizode su brze i lake, dok sam vas sustizao prethodnih nedelja bilo mi je ok, sve na gomili, ali sad sam prekukao celu nedelju do ove epizode i sad cu opet tako i celu sledecu nedelju. :(
Evo sam u 2-3 nedelje spucao tri sezone. Odlicna je serija. :Hail:Isto mi je smorna bila prva sezona jer je u pocetku svaka epizoda bili manje vise zasebna. Kraj prve i druga su fenomenalne. Nekako mi je ta prva sezona mozda najtanja, ali svejedno serija razbija!
Link to comment
  • 3 weeks later...

odgledao sam trecu sezonu. dobra je ali nije ni blizu druge sezone koju ce tesko da nadmase. od novih likova je ubedljivo najbolji limehouse, ali serijom dominira boyd :Hail:

Link to comment
odgledao sam trecu sezonu. dobra je ali nije ni blizu druge sezone koju ce tesko da nadmase. od novih likova je ubedljivo najbolji limehouse, ali serijom dominira boyd :Hail:
Meni je svaki serijal sve bolji. Nadam se da će i takav biti sledeći. Ko će doćekati.
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Izgleda da ce Raylan i Boyd da se sukobeu cetvrtoj sezoni. Jab volo da budu BFFs :(Nadam se da ce Boyd prezivjet sezonu, bolje bi im bilo da ga ne ubiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...