Jump to content
IGNORED

Ruska, sarma, pečenje i "milion"


Аврам Гојић

Recommended Posts

Iseckala salatu, zapakovala prednji butić male coce sa povrćem za grejvi, kuvam fil za reformu, nasula sebi jednu (doduše duplu) đus votku i 'nako sam malo cirka, Dale i Mlađa brbljaju, mačor spava .... samački jadno :blush:

Link to comment

Ruska (majonez by štapni mikser), pita od heljdinih kora pola šunka pola sir, pileći file punjen belim sirom i sušenim paradajzom, losos burgeri, torta sa piškotama i nutelom a za piće kanališemo leto kroz Agua di Valencia. Bring it on.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

... napravio rusku salatu orijaskih dimenzija, nista sitno seckano, u ogromnim kolicinama, nikada je vise nije bilo. Za rucak gulas kuhan u novom tuchenom loncu, za veceru samo ladno predjelo uz vino i to je to, auqratz

 

btw. topla preporuka Premia sunka u MAXIju bolju sunku nisam jea (za te pare) sto b se reklo sunka koja ima ukus

Edited by Caligula
Link to comment

a ja baš sinoć tužno konstatovala kako je ovo prva godina da temu nismo ni otvorili :(

 

kod mene ove godine skromno, nema se vremena, uglavnom se nema vremena. 
elem, podvarak spreman za rernu, špikuje se butić, ruska sinoć iseckana, išleri napravljeni, sutra za doručak domaće vruće kiflice za uz rusku i eventualno ako me ukućani ostave na miru napravim i jedan kuglof.

 

i to je to.

 

al zato alkohola ima za jednu omanju korporo svečanost, da slučajno ne ostanemo praznih čaša.

Link to comment
43 minutes ago, Tresko said:

Pa gde sad da nadjem "Milion", ili barem Fruškogorski biser?

X0ZJkFG.jpg

 

Dve varijante ruske, kiflice sa sirom & kiflice sa šunkom, ćurka na podvarku, rolovane ćureće šnicle sa sušenim paradajzom, focaccia, domaća dunja i kajsija...

Link to comment
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...