Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja jednom nazočio pipkanju od strane službene osobe. Povezao nas jednom seoski parok kolima poslije sahrane. Na prednje sjedište metno jednu dooobrru u dopičnjaku. Onda jel ima dovoljno prostora za noge, evo možete ovako, pa sve rukama pipaj, pipaj. A nama na zadnjem sjedištu, onako nazadnih shvatanja, bi i pomalo simpatično. Zaostalost, jebiga.

Link to comment
Ti i ja tesko da mozemo pronaci i najmanji zajednicki imenitelj neophodan za raspravu. Tvoja argumentacija se krece na liniji 'nosila je mini suknju - sama je trazila' - 'oni koji su bombardovali Srbiju se ne mogu navoditi kao pozitivan primer'. Ja imam veliki problem sa oba iskaza, ali su nam pocetne pretpostavke toliko razlicite, da cenim da nema svrhe da ti objasnjavam zasto :( No offence.
none taken.ali da pojasnim dva iskaza, posto sam video da i Vasa ima problema da ih skapira.prvo, nosila je mini suknju sama je trazila se odnosi na lascivne komentare, ne na fizicko napastvovanje zena. hoces da izgledas sexy i izazovno? onda istrpi kada neki zidar zvizdi za tobom na ulici. drugo, primer za bombardovanje Srbije sam naveo kako bih ti objasnio sta su pravne norme u tim drzavama. ti si krenula da ih se drzis kao pijan plota, a isti ti koji su ih donosili ih krse kada im i kako im odgovara. hoces drugaciji primer od bombardovanja? jel Monika pusila kurac Klintonu? jel ovaj lagao pred sudom o tome i time direktno prekrsio ustav US of A? koji su to pravni akti preduzeti u vezi celog slucaja?! ajde bre, nemoj da mi pricas o onome sto pise na parcetu papira kao da je bozja rec... jeste, to su pravni akti, i ne, nemaju ama bas nikakve veze onim kako bi se ljudi trebali ponasati
nisi, ti si budala. zene su dosle na posao, ne na stocnu pijacu. to sto su primeri tvojih iskaza afirmativni ne menja stvar, ti ih i dalje gledas kao komade mesa, a ne kao ravnopravne ucesnice u poslu.
jebote, sa koje si ti planete sisla?!znaci ako mene koleginica sexualno uzbudjuje, ja je posmatram kao komad mesa?! i ne zelim da ti delim prideve koje si ti meni tako svesrdno udelila, nisam bas tolika budala...ps. potpuno sam siguran da muskarac dodje u helankama na posao i mase ti kurcem ispred cela sve vremen, da ti nijednom ne bi pogledala, jer boze moj, on je tvoj kolega a ne komad mesa... :isuse:
Link to comment

popovi su vazda bili najveci manijacirealno, treba da se pored pauze za rucak uvede i obavezna pauza za seks sa koleginicama. 15-20 minuta radi poboljasanja radnog ucinka

Link to comment
ja cu se iskontrolisati, mnogi ce se iskontrolisati. nece onaj koji je imao pretenzije da joj ga zavuce sve da je obukla babske gace, ali ja postavljam pitanje zasto je dozvoljeno zenama onda takvo oblacenje i koja je smisao istog?
zasto ne bi bilo "dozvoljeno" ako ce se iskontrolisati svi, osim onih koji se ne bi iskontrolisali i da se nije provokativno obukla?ono, gajo petrovic, logika, III razred gimnazije ...a i recnik ti je nekako, kako se ono kaze - prostacki? sto je ok na temi o filharmoniji, ali ovde dobija poseban ustajao shmek, ako me razumes. Edited by gagorder
Link to comment
ja imam isti problem sa muskarcima koji nose pantalone. svi oblace neke modele gde se jasno nazire postojanje genitalija ispod. pa jos kad sednu i recimo rasire noge, reljefnost samo seva. nekad se vidi i da je citav paket pao na jednu ili drugu stranu centralnog shava na farmerkama. i sta sad, ja treba citav dan da gledam te izazovne scene a da nikog ne stiskam u prolazu za muda? mislim, ja necu, mnoge druge nece, ali to uopste nije u redu. u doba mog dede se znao red, lepo caksire i bog da te vidi. a danas, uzasi promiskuiteta.
:lol::Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...