Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

Off topik - a gde to ima fizicko na faksu (ako nije DIF?)
Bilo je do kraja devedesetih obavezno na svakom faxu na prvoj godini studija. Morao si da odradiš određeni broj časova i na kraju dobiješ potpis u index, bez kog ne možeš da upišeš narednu godinu.
Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

U svakom slucaju, tvoj primer nema nikakve veze sa tvrdnjama Freaknsa, jer je on tvrdio da je legitimno verbalno uznemiravati zene ukoliko im se dupe ocrtava u farmericama ili ne znam vec cemu.
meni se jednom desilo, dok me na poslu jos nisu dobro upoznali je l', da mi se u tom kljucu obrati neko stariji u zvanju. nista mi se nije ocrtavalo, videli su mi se listovi (suknja do kolena, sasvim "pristojna"). jedno verbalno razracunavanje sa skotom bilo je dovoljno. godine su prosle, ja l' sam ocvala, ja l' se proneo glas o tome sta sam sve u takvoj situaciji u stanju da kazem, pred kim i kojim tonom. medjutim, ima manje jezicavih a obicno su upravo takve meta. elem, posto si pitala kakva je praksa: praksa je da se takve zene (bilo zaposlene bilo studentkinje) ne zale, ili se zale drugim zenama. kada stvar udje u nekakvu redovnu proceduru, to se otegne, bog ga zaboravi, ili krenu da izvlace primere brakova koji su tako nastali, a u svakom slucaju nikome dlaka s glave zbog toga nije falila da ja znam. a radim od diplomiranja, evo punih 12 godina i znam za solidan broj slucajeva verbalnog uznemiravanja.inace, na mom prvom poslu, izbacila sam iz kancelarije kolegu koji je na taj nacin vredjao koleginicu. na to je ona sheepishly uzvratila "pa mi se tako salimo". od tada tri puta merim, jednom intervenisem za druge ...
Link to comment
Bilo je do kraja devedesetih obavezno na svakom faxu na prvoj godini studija. Morao si da odradiš određeni broj časova i na kraju dobiješ potpis u index, bez kog ne možeš da upišeš narednu godinu.
Da sam juce umro ne bih znao (ne bih bogznasta ni propustio... samo kazem).
Link to comment
Bilo je do kraja devedesetih obavezno na svakom faxu na prvoj godini studija. Morao si da odradiš određeni broj časova i na kraju dobiješ potpis u index, bez kog ne možeš da upišeš narednu godinu.
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada. S druge strane, kako bih inace bio u prilici da se pohvalim vezbanjem u teretani u Pioniru, rame uz rame sa tadasnjim prvotimcima KK Crvena Zvezda? :s_w:
Link to comment
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada. S druge strane, kako bih inace bio u prilici da se pohvalim vezbanjem u teretani u Pioniru, rame uz rame sa tadasnjim prvotimcima KK Crvena Zvezda? :s_w:
Jel to u doba kad su osvajali Roland Gaross :lol:
Link to comment
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada. S druge strane, kako bih inace bio u prilici da se pohvalim vezbanjem u teretani u Pioniru, rame uz rame sa tadasnjim prvotimcima KK Crvena Zvezda? :s_w:
eh, rame uz rame s kosarkasima?¿
Link to comment
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada.
Apsolutno. Ja izdržao prvi semestar, u drugom mi ovi iz tadašnjeg ronilačkog kluba iskucali potvrdu da sam reprezentativac u nekoj, za tu priliku izmišljenoj, disciplini te se oslobodih mučenja.
Link to comment
na to je ona sheepishly uzvratila "pa mi se tako salimo". od tada tri puta merim, jednom intervenisem za druge ...
to je vazna stavka. mnogi se zaista tako sprdaju. meni je to ok, sve dok sale nisu borisbizeticovske ili minimaksovske. da neko npr sa strane cuje kako na poslu pricamo sa crnom iliti afro koleginicom, pohapsili bi nas ko dva i dva :lol:
Link to comment
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada.
svashta, mene su izbacili sa plivanja na tashu, negde pred kraj prve godine, kad su provalili da plivam svaki dan ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Da, pa? Sta tacno zelis da kazes? Ako si ovim hteo da dokazes da i zene seksualno uznemiravaju kolege a ne samo muskarci, to je OK, niko nije ni rekao da to nije tako. Samo sto ti je primer malo bezveze jer, iako su tom liku dozvolili da ispit polaze ponovo, ne verujem da je ikome palo na pamet da asistentkinju optuzi sa seksualno uznemiravanje. U svakom slucaju, tvoj primer nema nikakve veze sa tvrdnjama Freaknsa, jer je on tvrdio da je legitimno verbalno uznemiravati zene ukoliko im se dupe ocrtava u farmericama ili ne znam vec cemu.
U stvari, jeste palo na pamet. Asistentkinja je posle pozvana gde treba i stavljeno joj je do znanja™ šta je poželjno a šta ne. Nisam ni pričao o legitimitetu već o maču s dve oštrice.
Link to comment
Jedno od najbesmislenijih gubljenja vremena ikada. S druge strane, kako bih inace bio u prilici da se pohvalim vezbanjem u teretani u Pioniru, rame uz rame sa tadasnjim prvotimcima KK Crvena Zvezda? :s_w:
Eh da nije bilo toga, ne bih mogao da se hvalim da sam igrao košarku u Pioniru.I trčao na hipodromu. Ah kad se setim kako je nezgodna start mašina...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...