Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

fala, do jaja je! reci, kog oces da banujem zauzvrat? indija? gagorderku? sejlorku? filbija? na koliko?
Udri McCabea ako se vrati iz mrtvih, nemam nista protiv njega al sam eto obestan
Link to comment

moju suprugu, tada samo devojku, uznemiravao profesor fizičkog, odrtavela pijandura.uzeo joj indeks i rekao da će joj vratiti ako dođe kod njega u stan. to mu bila inače praksa.ova moja nije smela reći ocu jer je ćale lak na obaraču. jedva i meni rekla.ja poplaveo od besa, bio na stan (nisam ga našao), zvao 100ku na mobilni i pretio mu bešenjem za jajca.on zbunjen mucao "da, dobro, znam". jebem ti budalu :isuse:sutradan zbrisao za Berane ili već odakle su mu plemeniti geni. indeks vratio po drugoj "obrađenoj" koleginici.kasnije sam čuo da je umro. možda sam ga puno uplašio :s_w: ...nalazio sam se par puta u situaciji da neko u mom društvu dobacuje ženama i uvek sam se jadno osećao. kao popišan.e sad, ako mi je ortak lako mu kažem "aj' ne seri" ali bilo je slučajeva sa poslovnim partnerima šatro ozbiljnim ljudima.šta reći takvima a ne pokvariti posao?

Link to comment

e imam jedno pitanje, mada mozda nije najbolji topik za to. samo mi se ne ide na vocap ili otvara poseban topik. evo: jel zene bolje tuci kablom, ili cvrstim predmetima, tipa cepanicomn? kakva su vasa iskustva?

Link to comment

Sve zavisi od toga gde se nalazis. Ako si u gradu logicno je da ces kablom posto ih ima vise nego li cepanica, dok ako obitavas u ruralnim predelima cepanica ce ti biti cesce pri ruci nego li kabal.

Link to comment

ja sad gledam, ispred nosa mi stoji printer ciji je kertridz prazan, a kosta otprilike ko i on sam. i ima 2 kabla, usb i za struju, znaci ultimate weapon.bas razmisljam o teoriji da ih je bolje tuci cvrstim predmetom, ako hoces da im nesto objasnis. znaci printerom. jer im kabl, kako sam upravo obavesten, samo umrtvljuje zivce. i sluzi da ih se smiri. zanimljivo, verujem da bi neki laik tvrdio bas suprotno. i onda upropastio sebi zivot lemajuci ih na pogresan nacin. citava nauka, jbt.

Link to comment
Gospode faking boze.
U vezi gospodinjanja; poznat mi je primer sa jednog od beogradskih fakulteta, prirodnjačkog smera, student pao ispit, napisao ćagu, tražio (i omogućeno mu) da polaže komisijski, jer je, po njegovim rečima pao zbog toga što je asistentkinja obukla uske kožne pantalone, te, citiram, "nije mogao da se koncentriše".Dakle...
Link to comment
U vezi gospodinjanja; poznat mi je primer sa jednog od beogradskih fakulteta, prirodnjačkog smera, student pao ispit, napisao ćagu, tražio (i omogućeno mu) da polaže komisijski, jer je, po njegovim rečima pao zbog toga što je asistentkinja obukla uske kožne pantalone, te, citiram, "nije mogao da se koncentriše".Dakle...
Da, pa? Sta tacno zelis da kazes? Ako si ovim hteo da dokazes da i zene seksualno uznemiravaju kolege a ne samo muskarci, to je OK, niko nije ni rekao da to nije tako. Samo sto ti je primer malo bezveze jer, iako su tom liku dozvolili da ispit polaze ponovo, ne verujem da je ikome palo na pamet da asistentkinju optuzi sa seksualno uznemiravanje. U svakom slucaju, tvoj primer nema nikakve veze sa tvrdnjama Freaknsa, jer je on tvrdio da je legitimno verbalno uznemiravati zene ukoliko im se dupe ocrtava u farmericama ili ne znam vec cemu. Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...