Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

Urbana legenda je i da je bio upravnik Golog otoka, pa nema veze sa mozgom. Ako je krao umetničke predmete, sasvim se slažem, suditi mu zbog toga. E sad, tada se stravično puno trgovalo za UDBu i sve je išlo na njen račun, da li je to deo toga ili nije, to je pitanje. Takođe, lepo je videti da ima ljudi koji znaju kako mu izgleda unutrašnjost stana.Oko ovoga za pedofiliju i žene uopšte - mislim da lupate. Gledao sam Jovu kako priča o Savi Joksimoviću, koji je inače slao ljude na Goli otok iz Crne Gore (ministar policije), kako priča da je oslobodio jednu ženu, dao joj stančić u Budvi i onda "tamo radio svoj posao", nazivajući ga zbog toga smradom, đubretom, bitangom, ološem. Dakle, čovek pravi jasnu distinkciju između dobrovoljnog seksa i ostalih stvari. Jeste da je to tanka linija, gde on nije đubre iako se kurvao najstrašnije, ali je ovaj đubre jer je iskorišćavao ovu ženu, ali za njega je to ipak bitna linija koju on ne prelazi. Stoga, ne verujem u vašu priču (tačnije, kako kažete, nedokazanu pedofiliju...a lepo je videti da su druge stvari dokazane). Inače, te note iz Švedske i Mađarske su mu iza leđa slate partiji, ko zna šta je u njima pisano i šta je istina a šta nije, možda su deo toga namerno pojačavali i podmetali da bi bio sklonjen.
@aram & gazza1>Iskoristio sam termin urbana legenda za nesto sto sam cuo i smatram istinitim.Filipenko, oprosticu ti sve ovo samo zato sto si mlad i vrlo impulsivan. Ne mislim na note nasih profesionalaca u ambasadama, vec na zvanicna pisma MIPova Svedske i Madjarske zbog Kapicicevih afera sa maloletnicama.
Dakle, ovde se radi o suštini - u Srbiji u 21. veku imamo ološ koji će sa leđa kamenjem na neistomišljenike nekažnjeno, i imamo one koji vlaže gaćice na to, makar dokle god su žrtve sa strane koju oni ne podnose. To je ono o čemu treba diskutovati. A da li je Jovo drpio neku sliku ili penetrirao u više od 80 Šveđanski tokom ambasadorske karijere je totalno sporedno. Gayya1 ne rayume da upravo branjenjem Jove brani sebe, jer će on sutra biti prvi na listi i kolektiv mu. Onda će da kuka, ali će biti kasno.
Slusaj me pazljivo> moze Jovo Kapa privatno da penetrira i u vise od 800 Svedjanki, ali se to ne radi kada si ambasador. Tri stvari zbog kojih, izmedju ostalih, leti glava u diplomatiji su lukrativni poslovi sa strancima, kinta i zene. Maloletnice su vrlo gadan faul, posebno ako nisu namestene. Edited by Yoda
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

Gayya1 ne rayume da upravo branjenjem Jove brani sebe, jer će on sutra biti prvi na listi i kolektiv mu. Onda će da kuka, ali će biti kasno.
mislim da bi, sto se tice razumevanja, mogao da pocnes od sebe. dok dodjes do mene, proci ce celi zivot.
Link to comment
rekao sam da je osudjen i oglobljen. po meni je to takodje malo za 24 zivota za koja je priznao da je oduzeo ali se nacelno slazem u svemu osim da sarkozijeva francuska moze da poraste i malo. ona tu istu politiku, prilagodjenu vremenu, sada sprovodi po prigradskim arondismanima i prema sans papier radnicima. sto makar mene dovodi do drugog pitanja:znam neke argentince i cileance. i jedni drugi su prinudjeni da zive sa egzekutorima svojih familija. i jedni i drugi se nisu umorili od protesta i akcija. to jeste njihova svakodnevica poslednjih 20 godina. zasto nista slicno se ne desava kod nas?
Bezvezna paralela.Vreme. I argentinska i cileanska diktatura su se desile nekih dvadeset-dvadeset pet godina kasnije i krace su trajale. Stoga postoje i protesti. Mislim, uz svu ljubav i modu, otvorenost rezima za finansiranje crnog talasa i, uopste, demokratski (ali kompleksan!) Titov poredak u poredjenju sa diktaturom De Gola, ipak je tesko zamisliti da bi se protesti u vezi Goolg otoka mogli organizovati Edited by Budja
Link to comment
Bezvezna paralela.Vreme. I argentinska i cileanska diktatura su se desile nekih dvadeset-dvadeset pet godina kasnije i krace su trajale. Stoga postoje i protesti. Mislim, uz svu ljubav i modu, otvorenost rezima za finansiranje crnog talasa i, uopste, demokratski (ali kompleksan!) Titov poredak u poredjenju sa diktaturom De Gola, ipak je tesko zamisliti da bi se protesti u vezi Goolg otoka mogli organizovati
danas, budjo, danas ili bolje receno nakon pada pomenutih hunti. ljudi protestuju danas zato sto danas zive pored nekaznjenih i slobodnih krvnika iz tog rezima. ili ti mislis da udba nikada nije sisla sa vlasti i sada sprecava pomenute proteste sa zahtevom hapsenja komunistickih krvnika? nas zlocinacki komunisticki rezim se okoncao sada pre dvadeset godina, potomci zrtava su zivi i samim tim pitanje je: zasto nema protesta? zasto niko ne trazi da se, ovde se tvrdi, arhitekta golog otoka uhapsi i da mu se sudi.sledeci put pazljivije citaj i ako si zapaljen za raspravu nastavi je na vec postojecoj temi. Edited by kim_philby
Link to comment
danas, budjo, danas ili bolje receno nakon pada pomenutih hunti. ljudi protestuju danas zato sto danas zive pored nekaznjenih i slobodnih krvnika iz tog rezima. ili ti mislis da udba nikada nije sisla sa vlasti i sada sprecava pomenute proteste sa zahtevom hapsenja komunistickih krvnika? nas zlocinacki komunisticki rezim se okoncao sada pre dvadeset godina, potomci zrtava su zivi i samim tim pitanje je: zasto nema protesta? zasto niko ne trazi da se, ovde se tvrdi, arhitekta golog otoka uhapsi i da mu se sudi.sledeci put pazljivije citaj i ako si zapaljen za raspravu nastavi je na vec postojecoj temi.
Danas: 2011-1973=38i Danas: 2011-1948-63Citava jedna generacija razlike.
Link to comment
Filipenko, oprosticu ti sve ovo samo zato sto si mlad i vrlo impulsivan. Ne mislim na note nasih profesionalaca u ambasadama, vec na zvanicna pisma MIPova Svedske i Madjarske zbog Kapicicevih afera sa maloletnicama.
Hvala na oprostu, cenim iskazanu pravoslavnu hrišćanstvenost sa tvoje strane.
Slusaj me pazljivo> moze Jovo Kapa privatno da penetrira i u vise od 800 Svedjanki, ali se to ne radi kada si ambasador. Tri stvari zbog kojih, izmedju ostalih, leti glava u diplomatiji su lukrativni poslovi sa strancima, kinta i zene. Maloletnice su vrlo gadan faul, posebno ako nisu namestene.
Pa i leteo je sa mesta ambasadora, zar ne? Ne samo sa mesta ambasadora, dobio je opomenu pred isključenje iz partije, neko krš mesto administrativca u ministarstvu informisanja i to je bilo to, nikad više nije imao odgovornu funkciju. Živo me zanima danas šta se radi sa takvim slučajevima, kakvih sigurno ima, kada se zna da to ne sme tako i kada se tako ne radi. Edited by Filipenko
Link to comment
Danas: 2011-1973=38i Danas: 2011-1948-63Citava jedna generacija razlike.
danas as in 2011. dakle imamo zrtve, njihovu decu i druge direktne potomke i imamo nekaznjenog krvnika. zasto nema protesta? ocigledno je tema koja i dalje moze da uzburka duhove.
Link to comment
Svako ko Goli otok opravdava bilo kojim razlozima, ukljucujuci neophodnost suprotstavljana Staljinu i odbrane drzavnog suvereniteta, najobicniji je nitkov i psihopata, nista manji od onih koji su to muciliste osmislili i njime upravljali.
Link to comment
danas, budjo, danas ili bolje receno nakon pada pomenutih hunti. ljudi protestuju danas zato sto danas zive pored nekaznjenih i slobodnih krvnika iz tog rezima. ili ti mislis da udba nikada nije sisla sa vlasti i sada sprecava pomenute proteste sa zahtevom hapsenja komunistickih krvnika? nas zlocinacki komunisticki rezim se okoncao sada pre dvadeset godina, potomci zrtava su zivi i samim tim pitanje je: zasto nema protesta? zasto niko ne trazi da se, ovde se tvrdi, arhitekta golog otoka uhapsi i da mu se sudi.
Zasto niko danas ne protestuje protiv povampirenih SPSovaca koji su bili vrlo eksponirani 90ih? Zasto niko ne protestuje da se smeni 1 Mrka koji otvoreno pred novinarima (naizgled) zove Mirku Markovic (za kojom postoji poternica i koja je u inostranstvu, fakticki, u begu od domaceg pravosudja) da je pita kako je uzgred se sasvim afirmativno o Miri, Marku i Slobi? E i o Radetu Markovicu koji je bio na celu DBa koji je izvrsio atentat na Vuka Draskovica ubivsi mu zeninu rodbinu (bese li tako).Onda vidis da je taj SPO sa tim istim Draskovicem u koaliciji sa SPSom koji za ministra imenuje tog Mrkonjica. A na koju foru to?Daj bre kime kazem ti - ko da zivis na Marsu, a ne u Srbiji. U Srbiji su ljudi kratkog pamcenja i zaboravice nedela od pre 15 godina protiv kojih su pre 10 godina marsirali i protestovali, a kamoli da se dize dzeva oko necega sto je bilo pre 60 i nesto godina i sto je dugo godina bila tabu tema za razgovor uopste.
Link to comment
zatim su tu od kapobranitelja empej, lik sa najvecom zbrkom u glavi otkad je green day-a,
bas lazes i kleveces. Bas sam lepo elaboriro! Ali evo ti jos sizejastije:Nisam protiv prebijanja staraca kao takvog. Mislim da mnoge starce treba tuci a zatim i urinirati na njih a u slucaju napada na JOVU KAPICICA (starca) osudjujem samo to sto je prebijen nas covek. Nas as in crveni.Billy Joe Armstrong has spoken.
Link to comment
Pa nije meni Jovo omiljeni partizan, niti mislim da je neka moralna gromada (naprotiv, 99% stvari kojima se on ponosi se meni gade) nego se o njemu radi ovde, on je onaj koji je napadnut na ulici i koji se potpuno pogrešno percepira kao idejni tvorac/upravnik/tlačitelj Golog otoka na ovim stranama. Naravno da ću da etiketiram osobe koje se ne slažu sa mnom, pa to je najbolji i najelegantniji način da ih pobedim u diskusiji, a tu je i prednost da o samoj temi ne moram znati ništa, zar ne? Evo, javljaju se sa svih strana ljudi koji ne znaju ništa (ne mislim na tebe) pa nikom ništa.
a kojih 99% ti se onda gadi ako nije rec o golom otoku? ispada tom logikom da je radio i gore stvari od golog otoka? ako je tako, onda je vredan jos veceg prezira, samo ne znam o kojim gorim stvarima od golog otoka se radi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...