Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

ti bi licno zaradio 5 golih otoka tada, jer i ne znas sta pricas.
:lol:Jovo: Najviše mi je pretila Olja Bećković!
Izgubio sam mnogo krvi, sigurno dva litra mi je isteklo iz nosa i zbog toga sam dosta onemoćao - žali se Kapičić.Govoreći o eventualnim počiniocima napada, bivši general Udbe kaže da u glavi ima spisak sumnjivih, ali je još rano da s njim izlazi u javnost.- Meni javno preti cela država Srbija, prete mi i članovi vlade, ali najviše pretnji sam dobio od one Olje Bećković, koja ne propusti nijednu emisiju, a da me ne pomene. Sumnjam da ju je neko nahuškao na mene. Svaki put pita kada će da me hapse i izvedu pred sud - rekao nam je Kapičić.On je dodao da mu nikako nije jasno zašto toliko ljudi ima nešto protiv njega pošto je on „svima pomagao i svima dobro činio“.
Edited by historian
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

svi su bili staljinisti dok tito nije sredio da mu stigne pomoc i podrska sa zapada i osamostalio se i okucio. jovo najveci. samo sto jedni staljinisti nisu mogli da promene pricu u roku od 24h, drugi jesu. a treci su samo rekli nesto bezveze sto je pogresno shvaceno, pa ih je jovo terao da lemaju jedni druge. ti bi licno zaradio 5 golih otoka tada, jer i ne znas sta pricas.
+1
Link to comment
... od one Olje Bećković, koja ne propusti nijednu emisiju, a da me ne pomene.
Još jedna sličnost sa Veljom Ilićem.
ti bi licno zaradio 5 golih otoka tada, jer i ne znas sta pricas.
A Filipenka bi direktno ubacili u Petrovu rupu. Edited by Anonymous
Link to comment

ja sam potpuno ubedjen da bih ja na ovaj ili onaj nacin zglajzao tada ali mi je drago da ovo nije postala zemlja Varsavskog pakta. Sto rece Jovo: Da nismo imali Goli otok, cela SFRJ bi bila Goli otok. Ruski. To je odluka koja je bila grozna ali i jebeno ispravna i jedina moguca. Danasnjim menadjerskim jezikom receno - krizno upravljanje i demidz kontrol.

Link to comment
ja sam potpuno ubedjen da bih ja na ovaj ili onaj nacin zglajzao tada ali mi je drago da ovo nije postala zemlja Varsavskog pakta. Sto rece Jovo: Da nismo imali Goli otok, cela SFRJ bi bila Goli otok. Ruski. To je odluka koja je bila grozna ali i jebeno ispravna i jedina moguca. Danasnjim menadjerskim jezikom receno - krizno upravljanje i demidz kontrol.
A nije se nikako moglo udesiti da ti ljudi tamo budu izolovani, ali da ne piju sopstvenu mokracu? Ono, bas nije bilo nikakve sanse za tako nesto?
Link to comment

Moglo je. To je jedno od onih mesta gde su kapoi dali sve od sebe da tamo bude tako. Siguran sam da nikada niko "od gore" nije rekao da ih tamo kinje nego su to sami aparatcici tamo sprovodili. Moze im se zameriti sto nisu sprecavali. Isti likovi sto su po Srbiji najvise tasterisali svoje komsije da ih se rese... Lideri u regionu!

Link to comment

Naravno da nije i nije ni trebalo da bude sa stanovišta vlasti. Ako je zacrtano da se na vlast dolazi oružanom borbom aka ubijanjem političkih neistomišljenika, teranje onih koji drugačije misle da piju sopstvenu mokraću je još i napredak.

Link to comment

ne bih da relativizujem, ali u isto vreme ... salazar u portugalu, franko u spaniji, vojna uprava u grckoj, sovjetska cizma u istocnoj evropi, rasna segregacija u americi... pored kojih goli otok izgleda kao manji incident.

Link to comment
ja sam potpuno ubedjen da bih ja na ovaj ili onaj nacin zglajzao tada ali mi je drago da ovo nije postala zemlja Varsavskog pakta. Sto rece Jovo: Da nismo imali Goli otok, cela SFRJ bi bila Goli otok. Ruski. To je odluka koja je bila grozna ali i jebeno ispravna i jedina moguca. Danasnjim menadjerskim jezikom receno - krizno upravljanje i demidz kontrol.
Ko je ono bese prvi doveo "Ruse"?
Link to comment
Moglo je. To je jedno od onih mesta gde su kapoi dali sve od sebe da tamo bude tako. Siguran sam da nikada niko "od gore" nije rekao da ih tamo kinje nego su to sami aparatcici tamo sprovodili. Moze im se zameriti sto nisu sprecavali. Isti likovi sto su po Srbiji najvise tasterisali svoje komsije da ih se rese... Lideri u regionu!
Da, da, ni Slobodan Milosevic nije imao nista sa prebijanjima 96/97, sa ubistvom Pedje Starcevica, sa dozivotnim obogaljivanjem Ivice Lazovica, sa guranjem pendreka u anus Dejanu Bulatovicu, sa lomljenjem noge Homenu, sa polivajem vodenim topovima ljudi na -10... Gde ce diktator i za sta biti kriv.
Link to comment
Sta je ovoj na glavi? :huh:
:lol: To je meni bio prvobitni šok, trebalo mi je 10 minuta da pređem preko toga :D
Narodni heroj Jovo Kapičić (92), koji je prekjuče pretučen u Beogradu, govoreći o vinovnicima napada na njega, kaže za „Alo!“ da je do sada najviše pretnji dobio od Olje Bećković, autorke „Utiska nedelje“ na TV B92, koja je u svojoj emisiji više puta postavljala pitanje njegove odgovornosti za Goli otok.Govoreći o eventualnim počiniocima napada, bivši general Udbe kaže da u glavi ima spisak sumnjivih, ali je još rano da s njim izlazi u javnost. - Meni javno preti cela država Srbija, prete mi i članovi vlade, ali najviše pretnji sam dobio od one Olje Bećković, koja ne propusti nijednu emisiju, a da me ne pomene. Sumnjam da ju je neko nahuškao na mene. Svaki put pita kada će da me hapse i izvedu pred sud - rekao nam je Kapičić.
Totalno je u pravu. Pa čak smo kojot i ja ustanovili da tzv. Olja Bećković stalno u poslednje vreme postavlja pitanja ko će, kada već više, i za koliko vremena da uhapsi Jovu Kapičića i druge zločince, kada će doći vreme kod nas da neko odgovara i tome slično.Nadam se da će Jovo, ako ništa drugo a ono u ime starih vremena, sastaviti spisak. :wub:
Link to comment
:lol: To je meni bio prvobitni šok, trebalo mi je 10 minuta da pređem preko toga :DTotalno je u pravu. Pa čak smo kojot i ja ustanovili da tzv. Olja Bećković stalno u poslednje vreme postavlja pitanja ko će, kada već više, i za koliko vremena da uhapsi Jovu Kapičića i druge zločince, kada će doći vreme kod nas da neko odgovara i tome slično.Nadam se da će Jovo, ako ništa drugo a ono u ime starih vremena, sastaviti spisak. :wub:
meni je olja najbolja kada krene da pita stvari tipa: ko je ubio moga deku? a deka cetnicki vojvoda!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...