Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja sam o sposobnosti organa ove drzave napisao sta sam imao pre par strana. mene sada mrzi da kopam a razumecu ako i tebe isto to smara. samo ne trazi da ponovo pisem.
Petica za umjetnicki dojam, klap, klap.Filbi, daj da makar malo kontekstualizujemo Donovu izjavu, ne bilo ti zapovedjeno.O organima sam te paljivo citao, to i ne pitam.
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

naravno. u pitanju je plisani meda od coveka. naravno da ne, mambrilu. samo get your facts straight. i budi zabavniji.na primer kada ti mp40 kaze da je jovo od vlade dapcevica napravio pankera a ti mu pozeli da neko i od njega konacno napravi pravog pankera. moram ja da te ucim?
ne umem ja da budem zabavan, a od empeja nikad nece biti panker. proslo je vreme za to. ko sto izgleda i od tebe nikad nece postati normalan sagovornik na forumu- mozda jovo nije bio direktor, sef oour-a, tehnicki direktor, vd, ali je upravljao golim otokom. ne znam mu tacan naziv funkcije i da li je imao pogled na petrovu rupu, ali to nije bitno. licno je docekivao nove logorase i drzao im govore. kratke ali jebitacne, u stilu da zakon za njih vise ne postoji. to sto je bio zamenik ministra ne znaci da nije radio na terenu, i ne znam koj ce ti takva podmetanja.
Link to comment

hehe, kolko je jovo crveni, svedoci i unuk mu, stefanPopularni glumac Stefan Kapičić otkrio je svoje božićne želje i planove.- Praznike ću provesti na relaciji Split – Beograd i nadam se da ću uspeti da posetim sve prijatelje i rodbinu – ispričao je zvezda “Larinog izbora”.Stefan Kapičić otkrio je kako se najviše raduje činjenici da će napokon doživeti nekoliko snežnih dana. Poslednjih godina glumac je za praznike bio u Los Anđelesu gde je gradio karijeru.- Prilično je teško čekati Božić kad oko tebe vlada letnja atmosfera. To je jedna potpuno drugačija vrsta slavlja. Za mene su sneg, pokloni, porodica na okupu, prava božićna idila i nešto što se ne može doživeti nigde osim na našim prostorima – zaključio je Stefan, piše Dnevnik.hr.

Link to comment
ne umem ja da budem zabavan, a od empeja nikad nece biti panker. proslo je vreme za to. ko sto izgleda i od tebe nikad nece postati normalan sagovornik na forumu- mozda jovo nije bio direktor, sef oour-a, tehnicki direktor, vd, ali je upravljao golim otokom. ne znam mu tacan naziv funkcije i da li je imao pogled na petrovu rupu, ali to nije bitno. licno je docekivao nove logorase i drzao im govore. kratke ali jebitacne, u stilu da zakon za njih vise ne postoji. to sto je bio zamenik ministra ne znaci da nije radio na terenu, i ne znam koj ce ti takva podmetanja.
actually, gmaze, pomazem ti da te ne hvataju na tehnikalije a ti si se toliko iznervirao da to ne vidis. jovo kapa je daleko krupnija riba od nekog zapovednika zatvora.
Link to comment
hehe, kolko je jovo crveni, svedoci i unuk mu, stefanPopularni glumac Stefan Kapičić otkrio je svoje božićne želje i planove.- Praznike ću provesti na relaciji Split – Beograd i nadam se da ću uspeti da posetim sve prijatelje i rodbinu – ispričao je zvezda “Larinog izbora”.Stefan Kapičić otkrio je kako se najviše raduje činjenici da će napokon doživeti nekoliko snežnih dana. Poslednjih godina glumac je za praznike bio u Los Anđelesu gde je gradio karijeru.- Prilično je teško čekati Božić kad oko tebe vlada letnja atmosfera. To je jedna potpuno drugačija vrsta slavlja. Za mene su sneg, pokloni, porodica na okupu, prava božićna idila i nešto što se ne može doživeti nigde osim na našim prostorima – zaključio je Stefan, piše Dnevnik.hr.
Eto, a ti pričaš da komunci nisu dali da Srbima da slave žićbo...
Link to comment

ma sve sam vise u fazonu da je jovo 1 renesansni lik. vidis, enpe se sjece na njega jer je crveni, irejz jer je crnogorski nacos, filbi jer lici na viljema barouza, i tako, za svakog po nesto.

Link to comment
ma sve sam vise u fazonu da je jovo 1 renesansni lik. vidis, enpe se sjece na njega jer je crveni, irejz jer je crnogorski nacos, filbi jer lici na viljema barouza, i tako, za svakog po nesto.
gde bre mogu da se secem na caleta dragana kapicica? vidi kako je vaspitao sina.
Link to comment
actually, gmaze, pomazem ti da te ne hvataju na tehnikalije a ti si se toliko iznervirao da to ne vidis. jovo kapa je daleko krupnija riba od nekog zapovednika zatvora.
koje tehnikalije? on je bio upravnik logora i gotovo. sto ne znaci da je bio samo to. goli otok je bio tada previse vazan da bi bio prepusten nekom ko u cv-u ima upravljanje zatvorskim kompleksom u lepoglavi ali je resio da napravi sledeci korak u svojoj karijeri.
Link to comment
da, zovi filipa koji je u istoj recenici rekao da jovo nije imao veze sa golim otokom, kao i da je sa njega pustao svakog ko se i cim se odrekne staljina. znam da ti tu ne vidis nista nelogicno, ali drugi vide. najozbiljnije.
Pa nije imao veze u smislu da je upravnik, a puštao ljude sa Golog otoka kad se odreknu Staljina nije on lično, nego je uspostavljen takav sistem da su puštani oni koji bi se odrekli Staljina. Administrativnom merom. Kako dođu, tako odu.
koje tehnikalije? on je bio upravnik logora i gotovo.
Ama kakav upravnik logora više :isuse: Pomoćnik saveznog ministra, nikakav upravnik logora sa kancelarijom na Golom otoku. To što si ti umislio da on kako okrene glavu vidi kroz prozor logoraše je tvoj problem.
licno je docekivao nove logorase i drzao im govore. kratke ali jebitacne, u stilu da zakon za njih vise ne postoji. to sto je bio zamenik ministra ne znaci da nije radio na terenu, i ne znam koj ce ti takva podmetanja.
Bio dva puta u logoru u životu, jednom na tri dana sa Rankovićem, drugi put na jedan dan. Gde ih je dočekivao, na brodu pre polaska iz luke? Opet si koristio te amsterdamske pečurke? Kakve govore držao, o čemu pričaš? Edited by Filipenko
Link to comment
ne bih da relativizujem, ali u isto vreme ... salazar u portugalu, franko u spaniji, vojna uprava u grckoj, sovjetska cizma u istocnoj evropi, rasna segregacija u americi... pored kojih goli otok izgleda kao manji incident.
To, to!!!Zaboravio si: Makarti u Americi, De Gol u Alziru, Enoch Powell "rivers of blood" govor ...Ljubi te Kim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...