Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

@Zli Gli Moča.

 

500 kinti komplet? Jel to bila restoranska cena ili je inflacija otišla u krasni zadnje 2-3 godine.

 

Btw meni bila vrlo solidna komplet u Blue Moon-u. 

 

edit: kums objasnio detaljnije :lolol:

Edited by bios
Link to comment
6 hours ago, ragasto said:

Strašno. Čvarci su probili plafon i sve je podivljalo. Čekam da neko proglasi kavurmu za delikates.

Errrrrm, ovaj, pa kako da ti saopštim

 

 

A za komplet lepinje sam ipak tim Blue Moon.

 

Screenshot_20240202-183249.png

Link to comment

Znam za mocu, ne i za pretop. A 500 dindzi je bilo u tom restoranu, kazem opet sve super i kiselo mleko sjajno ali kolicinski nista, proletelo kroz mene. 

Link to comment

Jel počeo neko da valja poparu po restoranima za recimo 700 dindži? Ako nije, zašto nije?

edit: kad je već kačamak u Durmitoru 440 din...

Edited by ragasto
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, ragasto said:

Jel počeo neko da valja poparu po restoranima za recimo 700 dindži? Ako nije, zašto nije?

edit: kad je već kačamak u Durmitoru 440 din...

Khm to verovatno obican,mochani Crnogorski vrv soma dindzi kao regionalni specijalitet 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, foto said:

onda je to veoma jeftino. to je jebada za pravo pravljenje.

Kako se sprema taj smočani? Može ukratko šta je suština, a ako te mrzi, može i link gde je opisana priprema.

Link to comment
9 minutes ago, Ras said:

Kako se sprema taj smočani? Može ukratko šta je suština, a ako te mrzi, može i link gde je opisana priprema.

Smocani kacamak, seljaka varijanta, dodas starog kajmaka i sira u klasicni kacamak. Ja obicno u tiganj odvojim i promesam malo. 

Ili cak u tanjir dok je onako vruce kajmak i sir, viljuškom spljeskas i to je to. Jeo sad u subotu kuci. 

Link to comment

tu ide i skorup i nesto se mesa 100 godina. u mnogim kafanama, ranije, se moralo porucivati danasza sutra. kao u, npr, onoj dobroj kafani iznad autobuske u budvi pre 1/4 veka.

 

@Ras

izvini, cepa me temperatura pa bas nisam za guglanje.

Edited by foto
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...