Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Uf juče na istom tom mestu jeo gulaš od divljači. Uzeo celu porciju, kaže konobarica 400gr, reko šta je to za mene. Stiže zdela puna do vrha čistog gulaša od raznog mesa divljači, bez pirea i kojekakvih gluposti, samo gulaš. Onda dodatno naručio i pire i, pa posle toga i svega ostalog jedva išetao iz bašte. Baaš dobro mesto.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Peter Fan said:

Ima neko iskustvo sa Fish & Zelenish u NS?

Dobar 3-. Nisam dugo bio, prestao sam zbog dva loša iskustva.

Nije riblji al je vrlo dobar restoran u NSu - Tri petice. Preporuka za njega.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

Dobar 3-. Nisam dugo bio, prestao sam zbog dva loša iskustva.

Nije riblji al je vrlo dobar restoran u NSu - Tri petice. Preporuka za njega.

 

 

 

Hvala - koji bi po tebi bio 5/5 u NS?

Link to comment
2 minutes ago, Peter Fan said:

Hvala - koji bi po tebi bio 5/5 u NS?

Slabo idem po restoranima iz više razloga (ne volim sa mala dica da idem u restorane a retko smo bez njih :))), gadljiv sam na muziku i ambijent, itd.) tako da ti ne mogu mnogo pomoći.

Cubo su mi hvalili, ja se nisam nešto oduševio, vrlo dobar 4.

Riblja čorba mi je super kod Braše u Begeču, rečna riba onako.

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Peter Fan said:

I, kakvi su utisci?

 

Nisam jos stigao da odem..vidim danas da je Rodja narucio mural sa svojim likom u pozi Ce Gevare...poprilicno cudno

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Restoran Grb Arandjelovac. Jes da je okruzen vrhunskim pecenjarama, ali mislim da vredi svratiti i do Grba ko se mota tim krajevima. Jeo sam teletinu i bila je odlicna

Edited by Lezilebovich
Link to comment
On 22.5.2022. at 11:54, napadaj said:

"Naša kačara" na Bukulji - na preporuku konobara uzeli rebra i oduševili se. Služe ih sa džemom od habanero paprika, začinima za koje nisu hteli da mi kažu koji su i nekakvim medom (bar mi se tako čini) na pire krompiru, a za one kojima to nije dovoljno ljuto, poput mene, imaju i dodatne ultra ljute soseve od đavolskih paprika. Mislio sam da je lokal klasična planinska kafana i nije mi palo na pamet da imaju takve stvari, a onda sam kroz razgovor kuvara sa gostima za susednim stolom saznao da je ekipa koja vodi taj lokal i restoran na vrhu Bukulje vodila kuhinju u jednom ili dva Monumenta u BG.

 

Rebra izgledaju kao kolači :D

 

FyW0ErN.jpg

 

On 5.7.2022. at 21:18, napadaj said:

Lovački raj u Aranđelovcu - preporuka

 

U krugu od nekoliko stotina metara nalaze se Lovački raj, Divljakovac, Gorski car i još jedan restoran na B, baš dobra lokacija. Mi odabrali Lovački raj na preporuku za koju mislim da sam je baš ovde pročitao. Jeo sam gurmansku kobasicu - 350gr, dve kobasice uz koje ide samo malo senfa. Dakle, ne zatrpavaju jelo pomfritom, lukom, listom zelene salate i sličnim glupostima, već se dobije čisto meso, i to miks zečenite, srnetine i mesa divlje svinje, ako sam dobro zapamtio. Tačno je da ostalo mora posebno da se naruči, ali mi je to mnogo bolje nego te prevare sa gomilanjem drugih namirnica i naplaćivanjem kao da je sve glavno jelo.

 

Pored toga smo uzeli i pileće belo sa pomfritom, jednu paradajz salatu, veliki domaći hleb (odličan!), jedno pivo, jednu flaširanu vodu od 0.75l, porciju oblandi i dve čaše soka od malina i višanja i sve zajedno je izašlo 3100 dinara.

 

Sviđa mi se što neka jela služe samo u porcijama za 5-6 osoba, jer to znači da su uvek sveže spremljena.

 

Sjajno mesto, ići ću opet uskoro.

 

Jelovnik: http://www.lovackiraj.co.rs/meni.html

 

ovo mi je sa "kačarom" interesantno.  odlazimo na vrh bukulje, na vidikovac. da li je ta kačara tu pored vidikovca?

On 1.8.2022. at 19:55, Lezilebovich said:

Restoran Grb Arandjelovac. Jes da je okruzen vrhunskim pecenjarama, ali mislim da vredi svratiti i do Grba ko se mota tim krajevima. Jeo sam teletinu i bila je odlicna

sva tri ću morati da notiram. gospođa me tera na restoranštinu. no, divljač i jaretina su za mene tabu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...