Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Cene su vise nego pristupacne, rekao bih srednje-nize. Svrati, neces pogresiti.Nema prasetine ispod saca, bar nije bilo kad sam ja isao tamo.

Link to comment
dascara kod mladenovca, i onaj prekoputa iste. vr rana al olkolis postapokaliptika.
nemas pojma koliko si u pravu. posto je prekoputa tog sto je prekoputa iste seosko groblje.
Link to comment
  • 1 month later...

Novi SadModena ima odlične špagete bolonjezeMia Casa ima odlične pice

Edited by kud_genijalci
Link to comment
nemas pojma koliko si u pravu. posto je prekoputa tog sto je prekoputa iste seosko groblje.
vise nije seosko groblje. sada je to "gradsko" groblje vol.2 s obzirom da je ono sto se u mld. grobljem naziva full i nema vise niti jedno grobno mesto za prodati... ostalo je samo za starosedeoce pa da se pakuju na spratove
Link to comment

krenuo za kraljevo ibarskom, istim putem nazad za jedno dva sata. u povratku bih rado na dobar rostilj ili jos bolje teletinu pod sacem. molim predloge sa sto preciznijom lokacijom. hvala.

Link to comment
krenuo za kraljevo ibarskom, istim putem nazad za jedno dva sata. u povratku bih rado na dobar rostilj ili jos bolje teletinu pod sacem. molim predloge sa sto preciznijom lokacijom. hvala.
Iza Milanovca,kad prođeš onaj tunel gde gaje pečurke u desnoj nepreglednoj krivini kafana Takovo, ružna, ali najbolje pečenje i kajmak na tacni u regionu
Link to comment

Prilicno pouzdan info, ali ja licno nisam probao. Valjda ce neki Cacanin da se javi da preporuci. Trebalo bi da je poznato mesto, s obzirom da na FB ima dilema oko toga sta je bolje giros pica u Riminiju ili prasetina :DNije FB pouzdan izvor informacija, ali moze biti pokazatelj u vezi ove dileme :D

Link to comment

giros i giros pica u riminiju izuvaju.mesto je poznato i jedino koje vremenom nije uvelo kućnu dostavu, to sve govori.dakle, ko traži dobru klopu u čačku (a nema lokalca sa sobom da ga odvede na neka malo zabačenija mesta gde su specijaliteti teletina i jagnjetina ispod sača i mlada prasetina) rimini je pravi izbor! cene su sasvim prihvatljive.

Link to comment
"Kale" (ili "Kod Kaleta"), u povratku ce ti biti sa lijeve strane na izlazu iz Stepojevca.
Iza Milanovca,kad prođeš onaj tunel gde gaje pečurke u desnoj nepreglednoj krivini kafana Takovo, ružna, ali najbolje pečenje i kajmak na tacni u regionu
Ovo Kapetanovo nisam pronašao, ali zato Kale jesam. Rezltat je da sam legao u sedam i probudio se pre pola sata. :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...