Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

i ja moram da primetim da ima ribnjaka po srbiji koji ocito znaju foru kako da gaje pastrmku a da ona deluje kao ozbilja riba. proslog leta sam isao u neki objekat povise aleksandrovca, cini mi se ka brusu, recimo 20km, koji je imao ozbiljno mamojebnu pastrmku u svojoj produkciji. spremljenu i posluzenu kako bog zapoveda, nikakvi tiganji, tanjirace i govna, nego pravi krsteni zar od cumura i bukovine. perfektno.
tamo sam ja klopao pre par godina.hteo sam od blama u zemlju da propadnem, pola ekipe sa kojom sam bio naručilo roštilj :isuse:
Link to comment
  • 1 month later...
Ajde nesto preporucite u Novom Sadu, imacu neke obaveze, pa u pauzi nesto da jedem u centru, a da nije fast-food.
Ako nećeš da se previše njakaš, Gusan će ti odratiti posao... Odnos cena/kvalitet je više nego dobar...To ti je u Zmaj Jovinoj, u pasažu, prekoputa katedrale, mislim da nećeš imati problem da nađeš... Edited by radisa
Link to comment

Treba mi neki dobar restoran kad se prodje pozarevac pa ide ka granici sa rumunijom. Da ima meso posto ne jedem ribu.Sent from my cigla using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment
Ako nećeš da se previše njakaš, Gusan će ti odratiti posao... Odnos cena/kvalitet je više nego dobar...To ti je u Zmaj Jovinoj, u pasažu, prekoputa katedrale, mislim da nećeš imati problem da nađeš...
Na kraju posto sam imao "domacine".Odvedose me u Dunvsku Terasu na Ribarskom Ostrvu...Sasvim OK, fin dan, lep pogled.Klopa sasvim ok mada smo mi bili za svinjecu varijantu ...
Link to comment
  • 2 weeks later...

u centru kladova ima jedna old skul prcvarnica, prepoznaces je po tome sto je verovatno jedina koja radi u kladovu ili jedna od retkih, i po nekoj prepotopskoj drvenoj lamperiji u koju je oblozena. tu sam pre nekih 5 godina jeo neke od boljih ustipaka u zivotu i neke genijalne krmenadle koje su imale ukus svinje sa svinjokolja a ne iz mesare, uopste ne preterujem. naravno ustipci su bili ovciji. mislim da se zove srbija. sad cujem da po okolini ima tih nekih novih fensijih objekata a nisu ti predaleko ni rajac i okolna sela, tamo se vec dosta dobro krlja i bolji je izbor jer dolazi klijentela koja nije samo lokalna, nisam bio ali tako kazu upuceni.

Edited by gazza1
Link to comment

Da ne češljam topik, pa samo da bacim preporuku. Ako vas put nanese na Nish, obavezno overite kafanu Kod Dagija.Ovčetina je savršena, a da ne pominjem male radosti poput kiselog kupusa, ovčijeg sira, pihtija i odlične loze i dunje.:heart:

Link to comment
Da ne češljam topik, pa samo da bacim preporuku. Ako vas put nanese na Nish, obavezno overite kafanu Kod Dagija.Ovčetina je savršena, a da ne pominjem male radosti poput kiselog kupusa, ovčijeg sira, pihtija i odlične loze i dunje.:heart:
Oooo daaa pisao ja pre par meseci...Oooodlicna ....
Link to comment

Gazzo zatvorena ona tvoja kafana u kladovu :( Im 50m od nje druga koju su nam preporucili zove se "Jezero" ali danas bila izdata za neko slavlje zato smo jeli u piceriji "dzet set" gde imaju i rostilj a bolje d aga nemaju katastrofa je.

Link to comment

sezona vlaskih svadbi je prosla, to najbolje da se ide tuda u julu i avgustu, dok je svadbometrija u jeku, onda mosh cak i da biras dal ces pod veci ili manji sator :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...