Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Gde se u Nisu jedu najbolji govedji repovi?
Kafana Čepa i sin blizu Niteksa pre kafane Beli bagrem u Jagodin mali, ne mogu da se setim ulice, probaj da nadjes kontakt, nemaju ih stalno, trazi gazdaricu Dacu pa naruci da spremi.
Link to comment
ljudi bre, dajte nesto molim vas
Imas na vrh brda-planine , sta li, iznad, objekat koji pripada Tigru. Preporucujem sve od mlecnih proizvoda, jagnjecu sarmicu i ovcje kiselo mleko ,jagnjad, sve hranjeno lekovitim biljem iznad 500 m nadmorske visine Edited by kapetanm
Link to comment

naravno, Ali nije bio dovoljan (citaj: egzotican) opisani objekat na samo 15km (loseg krivinjastog puta uzbrdo) vec je produzio na onaj od 30km - Kafana Vrelo u istoimenom vikend naselju...prakticno na Staroj Planini. planinska jagnjetina, rostilj pod sacom i pastrmka su vrhunski ali brate mili - daleko! samo ako se nadjete u sirem reonu...i da, ledena rakija od kantariona jebe kevu na +35C. domace (zagorele) palacinke sa divljim borovnicama, as well

Link to comment

vrelo, jel to ona ruznjikava (80s) novogradnja levo od puta, na jednom povecem parkingu, ima neki potok pored. cini mi se da je okrecena u belo spolja i nesto pise velikim slovima. recimo ne vise od 7-8km od babinog zuba, verovatno ni toliko.

Link to comment
vrelo, jel to ona ruznjikava (80s) novogradnja levo od puta, na jednom povecem parkingu, ima neki potok pored. cini mi se da je okrecena u belo spolja i nesto pise velikim slovima. recimo ne vise od 7-8km od babinog zuba, verovatno ni toliko.
ja sam Babinom zubu prilazio samo sa Knjazevacke strane (preko Kaline ili kako bese) ali verujem da je to ta razdaljina. ima parking, ima potok, ima belo :D ...tu iznad je ustvari vrelo te recice...planinske pastrmke, rakovi...bruka
Link to comment

Jel ona stara kafana u centru sto se zove valjda Srbija ili tako nesto?I kakvi su bili repovi i sarmice? Za ovo ostalo ne moram ni da pitam.

Edited by pavllle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...