Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zbog žurbe nije se mnogo eksperimentisalo i na preporuku domaćih otišlo se "Kod Rajka"...Prejedavanje snažno...

Link to comment

a danas raspad....Teleći repovi u Zlatnom grbu, a večeras ovčetina ispod sača, zaboravio sam kako se zove kafana na d je nešto daka ili tako

Link to comment

Auuu kakav raspad u dagiju , meso ko puter, zaista sam se iznenadio po pitanju ovcetine...E da i hvala bogu na sluzbenim vozacima, tesko da bi iko od nas ostalih bio sposoban za voznju do BG....

Link to comment

Ljudi ja se još oporavljam od Niškog armagedona...Dakle sad sa distance sve izgleda još bolje Zlatni Grb i Dagi obavezno za posetu.Neću ništa da vam pričam to nije pitanje izbora ili se vole te stvari ili ne.Mis mo imali problem što je jedan kolega baš težak na miris ovčetine ali napili smo ga brzo pa se smirio...Ali dobar je bio i onaj u Rajko u sokačetu.Preporučujem zaista rebarca u kajmaku i uz to ne morate ništa da uzimate jako je ko zemlja porcije su od 500 gr negde oko 550 dindzi zaista puna kapa....

Link to comment
  • 2 weeks later...

E da rebarca na kajmaku Kod Rajka u Nišu su odlična!!!Pojeo sam rebara za par dana više nego ikada...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

gazzo, gde u nisu da idem da klopam? nemam mnogo vremena pa mi treba neki dobar restoran u centru. cenim da velja nije budan i da necu saznati gde mogu da glodjam ta rebarca.

Link to comment

mrak, nislijska mehana, dagi plus (za ovcetinu i derivate), stara srbija, zoki i nena (restoran), kazandzijsko sokaceza rebarca ne znam, uvek jedem samo rostilj doleza spektakl rostilji s nogu zoki i nena ili objekat pored u produzetku glavne ulice (bem li ga ne znam pravo ime) iza doma vojske

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...