Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja ga znam bolje od vas, verujte mi, i nemate pojma kakvo je to halapljivo govedo. Mene je ostetio za 2-3 evra preko Alija, nisu mi stigle lisice za seksualno manijacenje a nije mi ni vratio pare... Sto kaze copkillah, ovde je dobar minimum 300 a Duci se navukao ko mlad majmun, bas bedak.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde da nadjem najpovoljnije taj P9 Lite? Naravno, onaj sa 3gb a ne sa 2. Imam opciju da utopim moj P8 Lite za 150e, iako je star vec 11 meseci, pa mi je nekako logicno da to iskoristim i onda doplatim koliko treba i uzmem ovaj.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li Telenor i dalje "zaključava" telefone? Dobih na poklon jedan koji je kupljen preko njih (poklon uz ugovor), ali nemam njihovu karticu...

Link to comment

Da li Telenor i dalje "zaključava" telefone? Dobih na poklon jedan koji je kupljen preko njih (poklon uz ugovor), ali nemam njihovu karticu...

Pa probaj...

Lumia nije zaključana...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Posle dve godine crkao mi mob.

 

Pa sada gledam jel vredi uzeti ovaj Sony Xperia XA (Ultra)? Alternativa su mi Samsung A5 i J7, mada vidim da dosta ljudi u zadnje vreme nosi i Huawei ali o tim telefonima bas nista ne znam.

 

A i ove gore modele sam na oko izvukao iz telenor ponude za moj paket.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Posle dve godine crkao mi mob.

 

Pa sada gledam jel vredi uzeti ovaj Sony Xperia XA (Ultra)? Alternativa su mi Samsung A5 i J7, mada vidim da dosta ljudi u zadnje vreme nosi i Huawei ali o tim telefonima bas nista ne znam.

 

A i ove gore modele sam na oko izvukao iz telenor ponude za moj paket.

 

ja imam huawei y6 od marta meseca. nijednom mi nije zabagovao. rame uz rame sa samsungom po kvalitetu, a cenovno niži. da imam sada para uzeo bi P8 lite.

 

telefon za nas grobare :Hail:

 

http://www.gsmarena.com/huawei_p8lite-7201.php

Link to comment

Posle dve godine crkao mi mob.

 

Pa sada gledam jel vredi uzeti ovaj Sony Xperia XA (Ultra)? Alternativa su mi Samsung A5 i J7, mada vidim da dosta ljudi u zadnje vreme nosi i Huawei ali o tim telefonima bas nista ne znam.

 

A i ove gore modele sam na oko izvukao iz telenor ponude za moj paket.

 

pogledaj moto g4, ako ti nije preveliki/preruzan

meni na oko nije nesto, ali ima sasvim ok karakteristike

jedina ozbiljnija mana je sto nema kompas (lose za navigaciju)

ima samo par sitnih dodataka na stock android, i dobice medju prvima upgrade na nougat, odmah iza neksusa

Link to comment

Uzeo ja P9 lite pre mesec dana, best buy za te pare definitivno.

 

via CZ-M53 TT

 

ne znam koje su cene u srbiji, ali van srbije, ne vidim zasto je bolji od nexusa 5x (koji kosta priblizno isto).

stavise, 5x je po meni bolji (bolja kamera i wlan, uz nesto manju bateriju)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...