Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja sam prešao na nexus 6P.

Telefon je ubica. :)

 

Konačno imam amoled, nikad neću skontati kako neko može da preferira IPS led, ovo je melem za oči i dušu. Vrhunska slika. 3Gb rama i oktakore sa klot androidom bez jedne bloatware aplikacije čini da telefon radi brzinom od koje jednostavno ne mogu da zamislim bržu. Kamera je vrhunska, a prednji zvučnici najglasniji i najkvalitetniji koje sam u životu čuo.

 

Sve u svemu, mašina. 

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gde si pazario i koja cena...moze i na PP?

 

E sorry, nisam video ovo... 

 

Dao moj mate 7 i doplatio, cena je bila 435. Odprilike su tu negde, uglavnom malo skuplji, ali mali je izbor, pošto ih nema na paketima, klasika. Uglavnom likovi iz Subotice i sl. Ovaj moj je neki iz NS-a. 

 

 

Link to comment

Upravo mi pukao ekran (Soni Z3), jel imate mozda preporuku gde je najbolje(povoljnije) zameniti isti ?

 

Verovatno da poručiš sa Alija i sl, i platiš nekome samo montažu.

Link to comment

Treba mi za juce ... 

 

jebiga, ako ikako možeš, strpi se malo, čini mi se da je ekran 30ak evra da ga poručiš, a ovde ne mogu ni da zamislim koliko bi koštao

Link to comment

Ma snasao za tel ,zenin stari a ekran za ovaj moj narucio u Logic shop gde sam i pazario prosle godine taj aparat...  Cena navodno 8000k, sto je u rangu ovih ponuda sa e-baya a opet imam kakvu takvu garanciju da barem mora da radi ....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...