Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Malkice mi dosadio WP i Lumia 830. razmisljam da je prodam i da pazarim ili Huwei P9Lite ili LG 5X NEXUS? Sta mi preporucujete?

Moze i neki drugi u tom cenovnom rangu do 250e

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Malkice mi dosadio WP i Lumia 830. razmisljam da je prodam i da pazarim ili Huwei P9Lite ili LG 5X NEXUS? Sta mi preporucujete?

Moze i neki drugi u tom cenovnom rangu do 250e

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Evo klinka upravo njaka P9 lite. :)

Ne znam za lg ali ovo baš ozbiljan telefon.

Link to comment

Evo klinka upravo njaka P9 lite. :)

Ne znam za lg ali ovo baš ozbiljan telefon.

I meni se tako cini, jos kad bih nasao sa 3GB RAMa :D

 

Moćo isto pitanje, koliko te je izasao sa postarinom i tim zezancijama, ako nije tajna?

Link to comment

Doneo mi ga drugar iz Kine direktno za 150e.

Takodje sam dobio i Xiaomi Redmi Note 3 Pro koji ce na prodaju posto mi se ovaj vise svidja a oba su odlicna telefona.

Kod jendog od najpouzdanijih prodavaca na aliju je srebrna varijanta 161 evro, na to racunajte i oko 50evra porez. Mada ja sam uz njega kupio i tempered glas, futrolu i sluske.

Le eco 2 je kod istog prodavca 165e tako da i tu racunajte jos 50-55e za carinu.

Link to comment

Kol'ko ceniš Šajomija? Ima popust za forumaše?

 

Le eco 2 je kod istog prodavca 165e tako da i tu racunajte jos 50-55e za carinu.

 

Na KP je LeEco LeTv le2 pro 32gb 4gb ram 270e, znači 50e je jeftinije da se iscima čovek direx sa Alija... (msm i taj što valja na KP je uzeo sa Alija garant)

Link to comment

Pa kao ima godinu dana garancije, al' pitanje je šta to znači u praksi...

 

Edit: pardon, ne piše ništa za garanciju za LeEco, gledao sam paralelno i Xiaomi, taj lik daje godinu garancije...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Videcu, cekam jednog druga da odgovori dal ga hoce ako on nece videcemo da se dogovorimo nesto.

Rešim ti slučaj sa advokature, ako mi daš po nabavnoj :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...