Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja imam presladak, obozavani samsung z240. Ili sam ga imala. Iskljucila sam ga na par sati, a kad sam ga ponovo ukljucila, poce je da se restartuje na svaki minut, ne reaguje na komande, a baterija se pregreva. Probala sam da izvadim i vratim bateriju, karticu, da ga stavim na punjenje... Da li se nekom desavalo nesto slicno? Hocu li moci da spasim bar imenik?

Link to comment
Ja imam presladak, obozavani samsung z240. Ili sam ga imala. Iskljucila sam ga na par sati, a kad sam ga ponovo ukljucila, poce je da se restartuje na svaki minut, ne reaguje na komande, a baterija se pregreva. Probala sam da izvadim i vratim bateriju, karticu, da ga stavim na punjenje... Da li se nekom desavalo nesto slicno? Hocu li moci da spasim bar imenik?
Verovatno ti je samo baterija poludela, ali odnesi ga ipak u neki servis.
Link to comment
Hvala. Otici cu u servis,ali tek u ponedeljak.
A dotle se ne igraj njime, jer to što se baterija greje je siguran znak da nešto sa napajanjem telefona nije u redu, odnosno da negde postoji kratak spoj koji uništava bateriju sigurno, a možda i još ponešto. Skini bateriju sa telefona i tako razdvojene ih odnesi u servis.
Link to comment
A dotle se ne igraj njime, jer to što se baterija greje je siguran znak da nešto sa napajanjem telefona nije u redu, odnosno da negde postoji kratak spoj koji uništava bateriju sigurno, a možda i još ponešto. Skini bateriju sa telefona i tako razdvojene ih odnesi u servis.
Odmah uradila tako, hvala. Čuvam telefon kao u Vojsci. Kupila sam telefon od Telekoma kad sam prelazila na post-paid, tako da bi trebalo da je još pod garancijom. Moram da pronađem sve te papire. Jedino me brine imenik, ali valjda će ga dobri ljudi spasiti.
Link to comment

Nije da te plašim, ali čuo sam da ih dosta ima koji su tako dobili telefone, pa sad imaju problema. Loša serija, šta li ...

Link to comment

Odnela u telekom, a oni ce ga poslati u servis, ...., zakonski rok 45 dana, ... , ne mogu mi garantovati da ce mi spasiti imenik ... nemojte vi zvati nas, zvacemo mi vas... <_< vratila se starom simensu m35, do daljnjeg :unsure:

Link to comment

Ja sam veoma voleo taj Siemens, samo sam s baterijom kuburio stalno. Rekoše mi da je to zbog softvera. Zato sam ga se i rešio, inače je imao sve što mi je trebalo.

Link to comment

jok, nije imalo veze sa softverom, vec su jednostavno kod nas procavali lose baterije.u originalnom pakovanju je dolazila litijum jonska, a nasi carevi su ih vadili i ubacivali kineske.svojevremeno sam, bas zbog baterije, hteo da menjam siemensa, ali sam onda pazario litijum jonsku, i nisam imao potrebe za drugim telefonom. drzala je, bez problema, 4-5 dana.

Link to comment
Juče mi riknula sim kartica. Odem do Telenora da je zamenim i za 1 dindžu dobijem i ovo
Ili su ga proizveli za 10 para i doneli u Srbiju za jos 10 ili si ti platio mnogo vise...
Link to comment
Ili su ga proizveli za 10 para i doneli u Srbiju za jos 10 ili si ti platio mnogo vise...
Ili je samo uzeo određeni paket i potpisao ugovor, a aparat dobio za 1 dinar?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...