Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

"Telefon poseduje kameru od 1.3 Mph i dva sočiva sa prednje i zadnje strane. Međutim, telefon ne podržava 3G pa je malo nejasno zbog čega je proizvođač implementirao sočiva i sa prednje i sa zadnje strane, no dobro"trebalo bi da ti je ovo dovoljna preporuka.

Link to comment
"Telefon poseduje kameru od 1.3 Mph i dva sočiva sa prednje i zadnje strane. Međutim, telefon ne podržava 3G pa je malo nejasno zbog čega je proizvođač implementirao sočiva i sa prednje i sa zadnje strane, no dobro"trebalo bi da ti je ovo dovoljna preporuka.
procitaj komentare.
Link to comment

...najbolji i najizdrzljiviji telefon koji sam imao je nokia 3510, takoreci neunistiv telefon....najgori i najsporiji u istoriji telefona nokia n70...uzas!...nokia mi je uvek bila prvi izbor zbog dobrog softvera, jednostavnog i preglednog...sve do n serije, onda sam je se odrekao (prevara)...mislim da je i dalje najbolja firma za nezahtevne korisnike, sadasnji favorit mi je 6300, mnogo je lep i zgodan, mislim da ima sanse da po popularnosti nadmasi cuvenu 3510 seriju......a onda sam morao da nabavim fon sa kojim mogu da baratam kalendarom i inboxom...a blackberry push radi samo tako...i ako niste znali, cigle su ponovo u modi :) ...bez sale, naj user friendly softver koji sam koristio, sa apsolutnom podrskom za sve sto biznis korisnik moze da pozeli...nema vise ni izgovora da si se negde izgubio, ima gps... :Dblackberry-8800.jpg

Link to comment
sadasnji favorit mi je 6300, mnogo je lep i zgodan, mislim da ima sanse da po popularnosti nadmasi cuvenu 3510 seriju...
samo kazu da mu je baKterija katastrofa. a i nema 3G <_<.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...