Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Može li hint za neki solidan servis mobilnih u BG koji radi dekodiranje Nokie E61 a da ne udara po ušima sa cenama? Upravo sam, po preporuci ortaka, zvao Pin Servis i neki monotoni letargični glas (celo vreme nisam bio siguran da li razgovaram sa telefonskom sekretaricom ili sa živim bićem) mi tražio "simboličnih" 50? za tu uslugu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle 12 godina vernosti Motoroli,zamenio telefon Black8erryem 8130.Za ovih par Dana koliko koristim ovo cudo prezadovoljan .

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Imam problem sa mojim SE P990iPre nekog vremena sam nastelovao alarm da mi zvoni u 17h svaki dan u toku perioda od 10 dana. Prodje period. Ja ugaio alarm. Ali se sad stalno javlja alarm i to to po 8 puta (u 17h se javi i kao da sam navio 8 alarma moram sve da ih gasim jedan za drugim) Ima li neko ideju sta da radim a da nije Master Reset?

Link to comment
  • 2 weeks later...
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=20313Za one koje mrzi da citaju: Samsung D880 + digitalni foto aparat Samsung S760 = 13 111 dinara (sa PDV-om), uz obavezno potpisivanje dvogodisnjeg ugovora na neki od mts-ovih paketa (meni ce ovaj MIX500 biti sasvim dovoljan, 150 minuta + 150 poruka mesecno). Digitalac je otprilike shnj klasa (7MP kamera i 3x opticki zum, kosta nekih stotinak evrica) ali bi za amatera kao sto sam ja bio sasvim dovoljan za pocetak.Dakle, da li se ovo isplati i kakav je u praksi ovaj telefon? Vidim da mu je cena oko 310-320 evra sto bi trebalo da znaci da valja :unsure:
Link to comment

ja sam kontao da uzmem telefon zbog dve kartice i imao sam ga na proveri 1 dan. telefon je nesto veci (ali svakako bolje nego nosenje 2 telefona) i glavni problem mu je sporost. prebacivanje izmedju dve kartice/antene sljaka odlicno i dobro je zamisljeno

Link to comment

boze, kako su diskasting svi ti novi telefoni ne mogu da se nacudim. Kod nas na poslu svi potrcali po blackberry. E tu je bila kvaka, sada odgovaraju na mailove iz gradskog prevoza. TV sam vec potpuno eliminisao iz zivota - sledeci je mobilni.

Link to comment
ja sam kontao da uzmem telefon zbog dve kartice i imao sam ga na proveri 1 dan. telefon je nesto veci (ali svakako bolje nego nosenje 2 telefona) i glavni problem mu je sporost. prebacivanje izmedju dve kartice/antene sljaka odlicno i dobro je zamisljeno
Kako mislis sporost? Drug ga je uzeo pa sam malo cackao po opcijama i nisam primetio da nesto ide sporo... Inace ne volim telefone sa "klizacem" (ili kako se vec kaze) ali sam narucio pa kud' puklo, prodacu ga ako mi se ne svidi.
Link to comment

jebiga, ja imam obrnuto iskustvo. meni je smetao spor softver, sa cime se slozio i drugar koji mi ga je dao na koriscenje. istina telefon nije dobio legalnim putem, al sumnjam da je to moglo da napravi neku razlikuI jos jedno pitanje - kada ga dobijes, pogledaj dal na fonu imas i po dva podesavanja za WAP i MMS, pa da mogu u potpunosti da se koriste kartice dva razlicita operateraedit:ako ti se ne svidi, pm-uj me. mozemo da smislimo neku menjazu za ovo (VIP-ov, oridjidji, sluske included, dobio ga nekodiranog zbog prosusta VIP-a :D , tako da se moze koristiti najnormalnije) ili da vidimo za cenu

Edited by Hustler
Link to comment

kinez anycool ima lepo dugme sim A i sim B pa to zovi sa kojeg hoćeš. plus ima touchscreen. MINUšČINA: ja jbt ne videh opciju sent messages :huh: cena slide-a cca 200?. sa tv tunerom integrisanim verovali ili ne 260?što se tiče ponude, cenim da je to cena fotoaparata, a da daju tel za dž na probu jerbo sam saznao da stižu novi dual sim telefoni kojima restart nije potreban.ipak, ponuda je naravno takva da mora da te zagolica.

Edited by twisted
Link to comment

nokia-n95-8gb.jpglarge_6600.jpg

sestra dobila na poklon n95 8gb-drkajuci ga 20ak minuta, osim onog sto je u startu veliki +, velicina displeja, i kamera s ne-znam-kolko-al-puno mpx, skapirah da 6600 ne bih menjo nikad, tek znajuci da ga poseduje i.. ivica dacic ^_^ ..to sto mi je 90% vremena na silentu tj. sto je % odgovorenih poziva manji od procenta ljudi koji izadju na izbore AKA sto bi mi poso zavrsili i oni prvi, cigle, je za neku drugu temu..

Link to comment
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=20313Za one koje mrzi da citaju: Samsung D880 + digitalni foto aparat Samsung S760 = 13 111 dinara (sa PDV-om), uz obavezno potpisivanje dvogodisnjeg ugovora na neki od mts-ovih paketa (meni ce ovaj MIX500 biti sasvim dovoljan, 150 minuta + 150 poruka mesecno). Digitalac je otprilike shnj klasa (7MP kamera i 3x opticki zum, kosta nekih stotinak evrica) ali bi za amatera kao sto sam ja bio sasvim dovoljan za pocetak.Dakle, da li se ovo isplati i kakav je u praksi ovaj telefon? Vidim da mu je cena oko 310-320 evra sto bi trebalo da znaci da valja :unsure:
valja, ja ga trosim vec neko vreme. rad sa dve kartice razlicitih operatera je savrsen, nema govora o bilo kakvom resetu. dve stvari koje mu se mogu zameriti: nesto sporiji imenik (ne ceo software) i nemogucnost izbora sa koje kartice surfujes, moze samo sa primarne.
Link to comment

Rekli su mi da stize ove nedelje, znaci ili sutra ili u subotu. Nego, nesto me zanima u vezi ovoga:

rad sa dve kartice razlicitih operatera je savrsen
Ja vec imam 064 karticu a sad cu dobiti jos jednu, sa dvogodisnjom pretplatom na MIX500. Kojim trikovima bih mogao da iskombinujem ubacivanje 063 kartice? Ova sadasnja mi treba zbog kontakata, nova ce mi trebati zbog kredita... Jel zna neko da li imam opciju da ne uzmem novu karticu nego da mi samo zveknu taj paket na ovaj stari broj? :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...