Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Sad, ja nisam najbolji primer, jer mi mobilni telefon ide na živce, ali moram da ga imam zbog posla. Privatno, imam Motorolu V3, onaj razor, i, iako je po pitanju software-a i user friendliness-a živa kanta, tanak je i lagan, i sasvim mi je dovoljan.
poDpis od posednika iste zive kante :) i jos moze da se telefonira sa njim sto bese valjda osnovna funkcija telefona, zar ne? :rolleyes:
Link to comment
poDpis od posednika iste zive kante :) i jos moze da se telefonira sa njim sto bese valjda osnovna funkcija telefona, zar ne? :rolleyes:
I Golf I može da te preveze iz tačke A u tačku B. :P Inače, slažem se sa mišljenjem Kudravog po pitanju iPhone-a. Kolega ga je kupio, igrah se 10 minuta sa njim i... Ništa emocije, ništa leptirići u stomaku... Samo kratkotrajni flert.
Link to comment
I Golf I može da te preveze iz tačke A u tačku B. :P Inače, slažem se sa mišljenjem Kudravog po pitanju iPhone-a. Kolega ga je kupio, igrah se 10 minuta sa njim i... Ništa emocije, ništa leptirići u stomaku... Samo kratkotrajni flert.
pa daj mi Golf I star tj. ocuvan koliko i V3 i necu imati nista protiv :P a za iPhone, mene je ta napravica odusevila do imbecilnosti ali realno mi ne treba u zivotu plus sto zbog dalekovidosti tesko kuckam po onoj tastaturi, okej, moje odusevljenje je u tome sto mi je to toliko nekako Mac fazon na koji isto otkidam do imbecilnosti jer sam inace debil za kompove pa zato i imam kod kuce stari Mac da ne bih morao da mislim a ionako ne zivim od kompa kao sto i ne zivim od reli voznje ili kao taksista pa mi je doci do tacke B od tacke A sasvim dovoljno. uzgred, najbolji statusni simbol umesto moba bi bio tatarin sve sa jabukom kao u doba kneza Milosha, to bi bio fazon na taj nacin slati poruke :P
Link to comment
Nisi. Ja nisam poslao niti jedan MMS do sada, e-mailove(naročito sa attachmentima), ne šaljem i ne podnosim ih na mobilnom, jer je potpuno iluzorno.
Pa to. Za slikanje imam aparat, za mailove i office aplikacije kompjuter. Telefonu ostaje namena telefoniranja, jer ga konkurencija sije.
I Golf I može da te preveze iz tačke A u tačku B. :P Inače, slažem se sa mišljenjem Kudravog po pitanju iPhone-a. Kolega ga je kupio, igrah se 10 minuta sa njim i... Ništa emocije, ništa leptirići u stomaku... Samo kratkotrajni flert.
Ma lepo je ono meni, nemo` pogresno da me shvatite, ali sta ja imam od te lepote? Jedino ovo sto Pontijak kaze, ta Apple sranja stvarno ostavljaju utisak da se oko njih jednostavno vise trudilo. Ali njima jos ne mogu da oprostim retardiranje kompletne planete onim slaboumnim izumom iPod. Kako se to primilo u narodu, meni ce zauvek ostati tajna.
Link to comment
Ma lepo je ono meni, nemo` pogresno da me shvatite, ali sta ja imam od te lepote? Jedino ovo sto Pontijak kaze, ta Apple sranja stvarno ostavljaju utisak da se oko njih jednostavno vise trudilo. Ali njima jos ne mogu da oprostim retardiranje kompletne planete onim slaboumnim izumom iPod. Kako se to primilo u narodu, meni ce zauvek ostati tajna.
Uočili su parče tržišta koje je bilo slobodno i osvojili ga na prepad. Do iPoda nije bilo čestitog prenosnog MP3 uređaja. Samo ona kineska sranjca. Ali ona čekanja u redovima kad se pojavio ni meni nisu jasna.Inače iPhoneu predviđam sudbinu PDA uređaja. Možda će da prođe malo bolje, jer će ipak kod Mac sekte da uvek ima prođu.
Link to comment
Uočili su parče tržišta koje je bilo slobodno i osvojili ga na prepad. Do iPoda nije bilo čestitog prenosnog MP3 uređaja. Samo ona kineska sranjca. Ali ona čekanja u redovima kad se pojavio ni meni nisu jasna.Inače iPhoneu predviđam sudbinu PDA uređaja. Možda će da prođe malo bolje, jer će ipak kod Mac sekte da uvek ima prođu.
Ma nemoj da zajebavas, kako nije bilo dobrih mp3 plejera? Bilo bre kol`ko hoces, samo ih niko nije naplacivao stotine dolara jer ni ne vrede toliko.
Link to comment
Ma nemoj da zajebavas, kako nije bilo dobrih mp3 plejera? Bilo bre kol`ko hoces, samo ih niko nije naplacivao stotine dolara jer ni ne vrede toliko.
Marketing, marketing... Svi su se naložili na onaj touchpad, (nepotreban) ekran u boji i extra thin dizajn. Takvih nije bilo. Osim toga, važila je i priča da je neuništiv. Omrznuo sam tu spravicu pre par godina kad sam je dobio od sestre iz Ameriku (dobila ga na poklon uz Mac) sa tom pričom o neuništivosti, a pokvarilo se nakon manje od mesec dana korišćenja. Plus ona budalaština sa iTunesom koji mi je strašno išao na živce. Edited by Biohemija
Link to comment
Marketing, marketing... Svi su se naložili na onaj touchpad, (nepotreban) ekran u boji i extra thin dizajn. Takvih nije bilo. Osim toga, važila je i priča da je neuništiv. Omrznuo sam tu spravicu pre par godina kad sam je dobio od sestre iz Ameriku (dobila ga na poklon uz Mac) sa tom pričom o neuništivosti, a pokvarilo se nakon manje od mesec dana korišćenja. Plus ona budalaština sa iTunesom koji mi je strašno išao na živce.
E pa to ti pricam. Ispada da ako tako odluce marketinski strucnjaci, sutra ce mali penis postati stvar prestiza. I sta ja onda da radim :)Zamisli da ti je neko rekao pre par godina da ce najjaca stvar na svetu biti da platis pesmu koju slusas da bi je slusao. Pa svako normalan bi takvu budalu sklopio sa zemljom iz preventive. A danas vidis horde slaboumnika koji salju krvavo zaradjen roditeljski novac nekoj Britni Spirs, ne bi li mogli uzivati u njenim socinjenijima dok trce ili se bave aerobikom. To ti moj druze nije normalno. Ako hocu tvoj album - onda cu da ga kupim u prodavnici, a ako ga ne smatram vrednim kupovanja, onda mars iz moje avlije...A posebno mi je nenormalno sto kad utaknes to djubre u svoj kompjuter, ne pojavi se u komanderu novi drajv na koji se kopiraju pesme. Kakvi, to je njima previse jednostavno. Moras instalirati komplet novi program u kome prebacujes pesme u nekakve liste, pa onda te liste prebacujes na uredjaj, nikada ne znajuci da li si uradio ono sto si hteo. Pa majku vam jebem, jesam li ja rodjen retardiran ili me vi retardirate??? Sve bi` ja to poslagao ispred zida da se ista pitam. Nedavno mi je riba kupila diktafon kojim snima neka predavanja. Utaknem ga u komp, a on pocne da se ponasa kao da sam napravio novi internet. Mora specijalni softver da bi dobio fajl koji trazis. Ima li iko da stane na kraj tom ludilu? Ej, covece, diktafon!!! Jos malo, pa cemo slati po dolar kad pozelimo da pocesemo guzicu, ja vam akazem...Ovo je sve toliko oftopik, da je strasno. Brisi nas moderatore, ako Boga znas.
Link to comment
...Nedavno mi je riba kupila diktafon kojim snima neka predavanja. Utaknem ga u komp, a on pocne da se ponasa kao da sam napravio novi internet. Mora specijalni softver da bi dobio fajl koji trazis. Ima li iko da stane na kraj tom ludilu? Ej, covece, diktafon!!! Jos malo, pa cemo slati po dolar kad pozelimo da pocesemo guzicu, ja vam akazem...Ovo je sve toliko oftopik, da je strasno. Brisi nas moderatore, ako Boga znas.
:D Zalužuješ pivo za ovaj hejt. Kad već Neša toleriše.
Link to comment
E pa to ti pricam. Ispada da ako tako odluce marketinski strucnjaci, sutra ce mali penis postati stvar prestiza. I sta ja onda da radim :)Zamisli da ti je neko rekao pre par godina da ce najjaca stvar na svetu biti da platis pesmu koju slusas da bi je slusao. Pa svako normalan bi takvu budalu sklopio sa zemljom iz preventive. A danas vidis horde slaboumnika koji salju krvavo zaradjen roditeljski novac nekoj Britni Spirs, ne bi li mogli uzivati u njenim socinjenijima dok trce ili se bave aerobikom. To ti moj druze nije normalno. Ako hocu tvoj album - onda cu da ga kupim u prodavnici, a ako ga ne smatram vrednim kupovanja, onda mars iz moje avlije...A posebno mi je nenormalno sto kad utaknes to djubre u svoj kompjuter, ne pojavi se u komanderu novi drajv na koji se kopiraju pesme. Kakvi, to je njima previse jednostavno. Moras instalirati komplet novi program u kome prebacujes pesme u nekakve liste, pa onda te liste prebacujes na uredjaj, nikada ne znajuci da li si uradio ono sto si hteo. Pa majku vam jebem, jesam li ja rodjen retardiran ili me vi retardirate??? Sve bi` ja to poslagao ispred zida da se ista pitam. Nedavno mi je riba kupila diktafon kojim snima neka predavanja. Utaknem ga u komp, a on pocne da se ponasa kao da sam napravio novi internet. Mora specijalni softver da bi dobio fajl koji trazis. Ima li iko da stane na kraj tom ludilu? Ej, covece, diktafon!!! Jos malo, pa cemo slati po dolar kad pozelimo da pocesemo guzicu, ja vam akazem...Ovo je sve toliko oftopik, da je strasno. Brisi nas moderatore, ako Boga znas.
:lol: Kralju! :Hail:
Link to comment
:lol: Kralju! :Hail:
pridruzujem se ovacijama narocito zbog ovog predvidjanja koje cemo, plasim se, doziveti :lol:
Jos malo, pa cemo slati po dolar kad pozelimo da pocesemo guzicu, ja vam kazem...
Link to comment

Ja imam SE w810i. Taj telefon ima sve što bi mi ikada moglo zatrebati i sve dok bude radio neće mi biti ni na kraj pameti da ga menjam.post-1175-1205197147.jpg

Edited by Fox Mulder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...