Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Interna fora, tako zovem rezervni broj/karticu. :) Hoću da kažem bi da pored telefona tipa N70 meni bio dovoljan i neki najprostiji mogući za razgovor i poruke u slučaju da koristim dva broja.
Ma kapiram ja šta je švalerska kartica, iako je ne koristim. Nego, nisam ja naručivao ovaj sa dve kartice, nego ovaj sa jednom, ali ručni. :rolleyes:
Link to comment
Je l' ovo iz ličnog iskustva? Kad malo bolje razmislim, glupo je menjati N70 za ovo.
iz licnog- jedinog iz kog se nesto nauci. ne sa bas tim sat- telefonom, vec sa slicnim gadgetima. pocket pc, recimo, nisam koristio duze od godinu ipo, a ipod video (pored zivog nanoa) bar 4 meseca. al morao sam da ih imam.
Link to comment
Bio je nekad Siemens C35 ''dupli'', samo to se ne pravi godinama.
Jeste, samo je taj C35 bio simplex, mogla je da radi ili jedna ili druga kartica u istom trenutku. Ovi novi rade paralelno, čak radi i poziv na čekanju na jednoj kartici dok je druga aktivna. Nije loša stvar. Mislim, kome treba.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Evo još jedan s ''duplim'' programom:tel.jpgJeste da je Kinez, ali ionako mnoga ugledna imena su proizvodnju prenela tamo. Anycool telefon se pravi u nekoliko verzija, ali sve imaju po 2 kartice koje se mogu koristiti istovremeno, kao i kamericu i još dosta drugih igračkica. Cela stvar može da se kupi i kod nas, a cene su od 15.000 do 21.000 dinara. Tekst o njima imate na ovom linku.

Link to comment
Nego ima neko iskustvo sa nokiom 6500 :unsure: ?Mislim pazarit.
Skroz OK telefon, ako tražiš nešto što nije smartphone.Sviđa mi se što je tanak i lak, ne sviđa mi se što nakon dva obavljena razgovora izgleda gadno uflekano i zaprljano, svaki dodir ostavlja trag na ispoliranim površinama.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...