Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja imam ovaj... CECT 599... na foru iPhone-a, samo bolji, hihih, reprodukuje mp4, ima MMS, a ima i shake f-ju, dakle prodrmate ga i menjate screen saver, muziku i sl. Genijalan je. Eh da, glavna stvar, duel SIM Card. Imam dve sim kartice ali ne rade istovremeno, ali moze da se preusmeri poziv. CECT%20599%20all.jpgEvo ga video...

Što je glavna stvar, telefon je jeftin, a dobijete i dve baterije ( mnogo vuče touch screen ), kao i punjač za baterije.Eto, ako neka sad hoće da izađemo na šampite, može. Šta znam, trebalo bi...bzzz Edited by žutokljunac
Link to comment
Možda je grubo ovo što ću napisati, ali ovaj telefon nećete imati:goldvish-002.jpggoldvish-001.jpgKompletno je zlatan, cena okruglo milionče (dolarsko).
Bolje biti jedan dan bogataš nego čitav život siromašan!- Bob Rock
Link to comment
samo kazu da mu je baKterija katastrofa. a i nema 3G <_<.
Čudno, Nokie su uglavnom imale dobre baterije. Mene moja stara 3510 lepo služi.
Link to comment
Možda je grubo ovo što ću napisati, ali ovaj telefon nećete imati:goldvish-002.jpggoldvish-001.jpgKompletno je zlatan, cena okruglo milionče (dolarsko).
Ako je kompletno zlatan, koliko je tezak? Kilo? :D
Link to comment

Hmm, neko je tražio iskustva sa Duel SIM telefonima.Ovaj em izgleda dobro, em je jeftin, a niko ne komenatarise. :blink:A plaćate 22 000 d. Duel SIM ali obične, to je, koliko? ... oko 280€... svašta!

Edited by žutokljunac
Link to comment
samo kazu da mu je baKterija katastrofa. a i nema 3G <_<.
...to jeste, svi se zale....i kad si vec spomenuo, blackberry radi na vazduh maltene, neverovatno...
Link to comment
To htedoh da te pitam, biže. Đes kupiJo to sokoćalo i koliko dinara iznosi?
si lud, ja dok sam kupovao furao sam nokiju 3510, eno je ziva jos...dobio, da cukam mailove vikendom i budem dostupan bilo kad, jebi ga...u srbiji ga valja samo vip, ne znam cenu, ima na sajtu....
Link to comment

Devojka uzela iPhone. Nakon pocetne interesantnosti mrdanjem slika, telefon nije nista posebno. Da li sam ja jedini covek na svetu koji ne salje MMSove, mailove i ne skida mape sa interneta? Moj Sony Ericson K510i jos nikada nije pravio problem oko necega sto sam mu trazio. Meni se ovo kompletno kombinovanje Pocket PCja i telefona ic ne svidja...A cisto da se zna - nisam od onih koji misle da je Golf najboljo auto :)

Link to comment
Devojka uzela iPhone. Nakon pocetne interesantnosti mrdanjem slika, telefon nije nista posebno. Da li sam ja jedini covek na svetu koji ne salje MMSove, mailove i ne skida mape sa interneta? Moj Sony Ericson K510i jos nikada nije pravio problem oko necega sto sam mu trazio. Meni se ovo kompletno kombinovanje Pocket PCja i telefona ic ne svidja...A cisto da se zna - nisam od onih koji misle da je Golf najboljo auto :)
Nisi. Ja nisam poslao niti jedan MMS do sada, e-mailove(naročito sa attachmentima), ne šaljem i ne podnosim ih na mobilnom, jer je potpuno iluzorno. Imam od firme Blackberry, i sve je to lepo, ali šta da radiš sa excell file-om koji dobiješ na blackberry, kad na istom možeš da vidiš tri četiri polja i ništa više. Neki kratak tekstualni mail je OK, ali drugo..............smešno.Sad, ja nisam najbolji primer, jer mi mobilni telefon ide na živce, ali moram da ga imam zbog posla. Privatno, imam Motorolu V3, onaj razor, i, iako je po pitanju software-a i user friendliness-a živa kanta, tanak je i lagan, i sasvim mi je dovoljan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...