Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Šta zaključujem?
Da je Samsung bulja, a da je HTC ćaća.Daj neke dokazeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Vidi, čitanje nije odveć zahtevno. Piše "no mi je Samsung jednostavno bulja". "Mi" kao meni. Kakve bi tačno dokaze za nečiji ukus? Meni je jednostavno samsung plastična šljašteća tepsija, ni primać kvalitetom izrade HTC-u.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Ta tepsija ima multiview sa četiri aktivna prozora tj. programa u isto vreme, a ti uživaj u obliku, metalu i čemu već, ako je to svrha smart fona, da ima metalni okvir, da možeš da nekoga biješ u glavi sa njimПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

U jednom forum, u drugom recimo sms, u trećem recimo mail ili gtalk, a u četvrtom tekma, što se sve lepo složi na 5.5 inča.Ali to sam samo jaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Pa zar nije to malo? Mislim, ja ne bih mogao tu da vidim ni sms, ni slovo foruma ni mrave sa loptom.
Ne znam, meni nije, ili je samo stvar navikao. bem li ga, ali odlično se snalazimПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
hm. ja sam ovaj merkao. ima ga u begeu za 300, a sad vidim po gsmu da je nexus navodno u neznatno nižem cenovnom rangu, ali cena mu je oko 400-450, ne?vidim da je to hardverski jako blisko. a može da se upgradeuje i na jellybean.hmmmmmm zainteresovao sam se.da li se može očekivati as nexusu padnu cene u narednih par meseci? (pitam sve naglas, znam da nisi pr lg-a :) )btw i meni je samsung onako. malo mi je deluje dosadno jbg. znam da je to potpuno iracionalno ali ipak. Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...