Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Samsung je glavni i vodeći i ima milion android modela, za sve džepove i potrebe, ako hoćete baš google onda nexus, svaka serija je drugi proizvođač, bila je i motorola i samsung, sad je LG. Ako hoćete vrhunsku izradu, izgled, metal, kao i vrhunsku cenu, ali slab SW i loš update, onda je tu sony. Ako hoćete jako dobar fon, sa dobrim, ne google sučeljem (sense) onda je tu HTC. U svakom slučaju Samsung ima uvek najjači HW za top modele EDIT: nemam pojma zašto sam sve ovo ispisao, ali nemože da škodi :)

Edited by renne
Link to comment

ma jasno je to nego svuda samsung, pa samsung. ili apple daleko bilo.treba naći neki srednji put. neki voždovac, vest hem ili rajo valjekano.

Link to comment

e a jedno pitanje. što samsungov nexus ne pojeftinjuje kad je očito slabiji od lgsledbenika?mislim, ovo je sumanuta cena, jel ima tu neki red majkumu?

Link to comment
ma jasno je to nego svuda samsung, pa samsung. ili apple daleko bilo.treba naći neki srednji put. neki voždovac, vest hem ili rajo valjekano.
ti si hipster, znas sta ti sledi.
Link to comment

Ima, Nexus 4 je do skora bilo nemoguce kupiti :lol: . Mislim da ga sad ima, ali opet kako gde.Ukratko, sve je to spektakularno dosadno. Pikseli, megapikseli, metal, social networking™ blabla truc truc.HTC 8x i ove nove Nokije su prvi telefoni u poslednjih x godina koji nisu izazvali yawn. Jebes tehnologiju kad Microsoft izbacuje proizvode koji nisu dosadni.

Link to comment
e a jedno pitanje. što samsungov nexus ne pojeftinjuje kad je očito slabiji od lgsledbenika?mislim, ovo je sumanuta cena, jel ima tu neki red majkumu?
Pojeftinio u svetu, ne gledaj cene kod nas
Ja verujem u Motorolu da će da zablista uskoro. A ni novi Blekberi nije za zanemariti.
Motorola mora da uspe, obzirom da je pod Googlom. A za Blekberi ćemo videti, moralo bi da se drastično poveća app market, a ovo malo pre što sam pisao je bilo isključio o android tržištu. A bilo bi super da ima što više igrača, videćemo šta će sada NVidia da uradi sa njihovim osom, jer to sam označi niže cene
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...