Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Planiram da kupim svoj prvi Android telefon..Razmisljam se izmedju Galaxy Nexus ili SGS2. Po onome sto sam video na netu, Nexus ima noviji Android, losiju kameru i bolji ekran, a sa druge strane SGS2 je klasa za sebe, kao i cela Galaxy S serija. Znam da su iz 2011. i da su "zastareli" u odnosu na SGS3 ili Nexus4, ali meni to nije mnogo bitno. Treba mi dobar pouzdan telefon, sa dobrim ekranom, dobrom kamerom i da, ne planiram da ga menjam par godina. Nisam u fazonu menjanja telefona, jer je izasno novo cudo duplo bolje od trenutnog.Zanima me korisnicko misljenje, sta je bolje da kupim od ta dva telefona.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 5 weeks later...

Blentavo pitanje, al' 'ajde: da li se mogu preneti brojevi sa telefona (=zapamćeni na telefonu) na karticu (inače, u pitanju je Samsung GT E1080), da ih ne bih prepisiv'o?

Link to comment

Problem je što su brojevi memorisani u memoriju telefona, a ne u memoriju kartice. A ja sada hoću da ih sa te memorije telefona prebacim na memoriju kartice...

Link to comment

1 jos blentavije pitanje. Jel mogu nekako da recoveruju izbrisani kontakti sa kartice? Jbg, idiot :isuse: ne u pozitivnom smisluVidim sad da je pod Privacy stiklirano Back up my data nesto, nesto... ali nisam optimista

Link to comment
Koji tel? Mozda ti je pravio backup na memorijsku karticu ili tako nesto...
Galaxy ace. Na my files/sdcard ne vidim nista sto bi se zvalo backup ili slicno :blush: , uglavnom cahe folderi aplikacija i tako to. Kad listam kroz pozive pojavi se tu i tamo neko ime, pa nestane. Znaci da ih je negde zapamtio, valjda. Nisam pametan Edited by muslin
Link to comment

Android sinhronizuje kontakte sa mailom koji si prijavio kad si aktivirao tlf i tamo pravi bekap. Možeš da ih vrneš na tlf odatle, bar je moglo nekoć dok sam imao Android.

Link to comment
Hm... Odes u kontakte, pa Options, Display options... Da ti se tu nesto nije iskljucilo?
Tu je sve ok, svojerucno sam obrisao ceo imenik :isuse: Nista ne pitajte
Android sinhronizuje kontakte sa mailom koji si prijavio kad si aktivirao tlf i tamo pravi bekap. Možeš da ih vrneš na tlf odatle, bar je moglo nekoć dok sam imao Android.
Sad mi vec budis laznu nadu. Sve je sinhronizovano, idem da probam da izbunarim nesto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...