Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jel koristi neko Lumiu 820 i vredi li cemu?
dobar drug ima lumiu920 pa sam se malo igrao/gledao sta radi1) odilcne fotke, ali odlicne2) nokia drive jebe kevu3) meni se WP svidja, tako da mi je i taj deo skroz kul4) lepo mu se integrisao sa autom, tako da prosledjuje pozive, muziku, cita sms.ove (vrlo cudno zvuce srpski sms.ovi kad ih cita engleski robot) itd preko audio sistema5) audio kontrole telefona su onako, ali moje iskustvo s androidom nije nista bolje, ako ne i gore (ja to ne koirstim uopste, on je uspevao dobro da kontrolise telefon u autu)6) nije tolko budzast ko sto ga pljuju, i u mat verziji izgleda skroz kul7) dobijes ofis i autluk uz WP
pa sigurno mnogo manje aplikacija nego android i iOS
racunaju se samo one bitne.30000 razlicitih battery widgeta (i slicnog djubreta) ne cine razliku ko je bolji, ali cine da jedan app store ima mnooogo vise aplikacija nego drugi.e sad, sta je bitno i da li ih ima u windows/android/ios store.u - to mora svako za sebe da odluci Edited by Zverilla
Link to comment

pf...non droid - Nokia C3 ili Asha (bem li ga koja oznaka)android - htc cha cha

Edited by eye of the beholder
Link to comment

E71 / 72 neprevazidjeni. Dvojka bolja po performanama (samo procesor mislim, RAM isti, kamera 5mp naspram 3), ali meni kec lepsi plus mi se ne svidja navi dugme na dvojci koje je osetljivo na pipkanje i uvek leti gore-dole vise nego sto treba :PE sad, ne bih rekao da ih ima bas nesto u prodaji, mozda i naletis...

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...