Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Je l narucivao neko dodatnu opremu (konkretno baterija mi treba, tvrde da je original) sa sajta www.dodatnaoprema.com ? Dosta mi povoljnije nego u ovlascenom shopu pa se lomim da l da rizikujem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ima samsung galaxy ace. poceo je da trokira, cim ga skinem sa punjaca pocinj da mi prijavljuje da je baterij skoro prazna, a onda se ugasi. posle nekog vremena ga upalim i pokayuje da je baterija puna, ali se posle par minuta ponovo ugasi. jel crkla baterija ili je do softvera? kako da reinstaliram android? jel smem to uopste da radim posto imam garanciju?

Edited by kojot
Link to comment
ima samsung galaxy ace. poceo je da trokira, cim ga skinem sa punjaca pocinj da mi prijavljuje da je baterij skoro prazna, a onda se ugasi. posle nekog vremena ga upalim i pokayuje da je baterija puna, ali se posle par minuta ponovo ugasi. jel crkla baterija ili je do softvera? kako da reinstaliram android? jel smem to uopste da radim posto imam garanciju?
Isto to se dešavalo drugaru sa istim modelom (uzet u MTS). Prvo je mislio da je softver, na kraju digo ruke i odneo ga u servis. Rekli mu da leba nema, riknulo nešto na ploči.
Link to comment
Isto to se dešavalo drugaru sa istim modelom (uzet u MTS). Prvo je mislio da je softver, na kraju digo ruke i odneo ga u servis. Rekli mu da leba nema, riknulo nešto na ploči.
kul, znaci dobicu novi telefon :unsure:
Link to comment

Pa, ako je to i pod garancijom je zameniće ploču ili čitav telefon. Ne diraj sistem pošto to poništava garanciju. Inače da bi pokušao rekalibraciju baterije morao bi da rutuješ telefon... tako da nosi da ti to srede.

Link to comment

Uzeo sam postpaid paket i telefon za zenu u VIP-u. Prvi racun veci za oko 500 dinara od onoga sto je potpisano ugovorom, a posto ona inace ima dva telefona i bas pazi, sanse da je prekoracila limit su ravne nuli.Vidim stavku u racunu "Mobilni portal i VAS" - 475 dinara. neke tri poruke...Okrenem servis i posle duzeg ubedjivanja, prizna mi operator da je moja zena prijavljena na uslugu sportskog kladjenja i jos nego glasanje...WTF?Da bismo se odjavili, treba da posaljemo poruku STOP na 3393 i 2599. Pri tom niko ne zna kad nas je i kako tu prijavio... :frust: P

Link to comment

E, moj ti. Budem u Beču 4 dana i ne koristim telefon uopšte (imam austrijsku karticu), a doktori mi isključe pozive zbog prekoračenog limita za roming, odem da vidim šta je - kaže: račun vam je 92 hiljade, znate 3G. Nasmejah se grohotom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...