Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

nokia c7, jos je pod garancijom, za 80e, moram hitno da odlucim. posto ne planiram kupovinu jos neko vreme (nemam nikakav smarth phone) kupila bih ovo ako je bas bas super ponudaa????

Link to comment

Zbog višegodišnjeg valjanja telefona sa dotičnim neintuitivnim operativnim sistemom, naslađujem se na svaku vest o finansijskim gubicima dotičnog satrapa sa iskrenom željom da umre u mukama.

Link to comment
c nokie su sranje.
Samo E ! Ali preskočiti 6 sa i bez belle, dva sam video sa problemima sa tač ekranom. Što me tera da pomislim kako simbijan ni ne bi trebalo uzimati sa tačom.
Zbog višegodišnjeg valjanja telefona sa dotičnim neintuitivnim operativnim sistemom, naslađujem se na svaku vest o finansijskim gubicima dotičnog satrapa sa iskrenom željom da umre u mukama.
baš me zanima: zašto?
Link to comment

Carobna rec je Symbian. Sranje od operativnog sistemcica koji i kad je bio aktuelan nije valjao. Imam ga godinama, i rob sam navike i rutine, sto je jedini razlog da ga ne menjam, ali kolicina bagova i sporosti koju sa sobom nosi je fantasticna. Uskoro silazim sa tog broda hvala bogu, i tesko da bih nekome preporucio da se u danasnje vreme vraca na Symbian. Sa druge strane ako ti telefon sluzi samo za pozive i neki sms, onda ce posluziti. Seckace katkad ali nista strasno ;)Inace ako je pominjana vec E serija, jedino jos neki zaostali 72 model vredi uzeti, 6 je tezak shit.

Link to comment

Kako već rekoh, dva sam video sa problemima sa tač ekranom koji su se manifestovali blokiranjem operativnog sistema telefona. Jedan je rešen reinstaliranjem pomenutog belle simbija a drugome je zamenjena matična ploča tj. ekvivalent istoj u mobilnom telefonu.Imam E5, imam i android i preklopnog samsuga a imao alkatela koga mama sada veselo korisit, moj E5 je najbolji telefon na svetu, za pozive i poruke i to je to, sve ostalo je sporo, nepraktično i/ili mušičavo, maps, web, facebook app, nokia store i chat ne koriste, desno dugme iz desktopa ide uvek u nokia store, što smara, kombinacije dugmića su im takve da možeš ponekad greškom da ga ugasiš...i tako...

Link to comment
E, moj ti. Budem u Beču 4 dana i ne koristim telefon uopšte (imam austrijsku karticu), a doktori mi isključe pozive zbog prekoračenog limita za roming, odem da vidim šta je - kaže: račun vam je 92 hiljade, znate 3G. Nasmejah se grohotom.
Zahvaljujuci brljanju foruma baci me na ovu tvoju poruku kao poslednju novu...Kako si resio ovo sa tolikim racunom?
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pokusavam da povezem svoj LG T375 sa kompom preko USB kabla i trazio mi je driver koji sam nasao i kad sam ga instalirao pisalo je da nece da radi kako treba bez Windows media playera 11. A WMP 11 nece da mi instalira jer imam piratski Windows. Ima li neko ideju kako da resim ovaj problem?edit: uspeo sam da sredim, instalirao sam neku raniju verziju drivera koja mi ne trazi WMP11

Edited by BarryWhite
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...