Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

zvuci ko dojaja ponuda, sigurno uzimam.jel daje uz njega i imei kod?
What?Isto ga nagazi da ti stari 4s da za 250. Realno toliko meni nude za moj, a ja možda sad 17. predjem na petaljku.
Link to comment

Smaras za nekoliko medalja.Zaista.Nisi ni znao da to postoji pa se sad glupiraš.Kao i obično.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Nisam. Ja i dalje ugljevljem ispisujem na svom telefonu broj koji zovem. Sreća pa imamo tebe multifunkcionalnog. Svašta znaš a kad ne znaš nije ti problem da izmisliš.

Link to comment
hm. ja sam ovaj merkao. ima ga u begeu za 300, a sad vidim po gsmu da je nexus navodno u neznatno nižem cenovnom rangu, ali cena mu je oko 400-450, ne?vidim da je to hardverski jako blisko. a može da se upgradeuje i na jellybean.hmmmmmm zainteresovao sam se.da li se može očekivati as nexusu padnu cene u narednih par meseci? (pitam sve naglas, znam da nisi pr lg-a :) )btw i meni je samsung onako. malo mi je deluje dosadno jbg. znam da je to potpuno iracionalno ali ipak.
Taj LG 4X se uglavnom poredi sa G SIII i HTC One X, barem sam takva poredjenja videla (npr), a meni je zapao za oko prosto dok sam listala gsmarenu i gledala sta moze da se uzme na amazonu i koja je razlika u ceni u odnosu na nase prodavnice (rezultati su zanimljivi, neki telefoni su cak jeftiniji ovde). Dok nisam malo vise istrazila nisam ni znala da je tako trazen telefon kod nas, danima ni jedna prodavnica koja ga kao drzi nije imala crnu varijantu.Na americkom amazonu je ~280 evra a kod nas 300/310(beli/crni) i dobijes jednu ili dve godine garancije, zavisno od radnje.dodato:Meni je iskreno minus da u danasnje vreme neki mobilni uredjaj (tablet, smartphone) nema dodatni slot za karticu, svi u pocetku misle da ce im 4GB biti dovoljno ali posle se ispostavi da nije bas tako. Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ne, ali se interesujem za celu tu Lumia seriju 920, 820, 720.Ruku na srce, nema sanse da kupim novi fon jos sigurno 6 meseci. Ovo za sada sto sam citao, sve pozitivne kritike. jedino je problem mali broj aplikacija, ali se i na tome radi.Plus, u video sam negde da nude 820 na 28 rata ili tako nesto, u onoj Nokia radnji u TC USce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...