Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja ne mogu opisat koliko mi je Continuum pametno i interesantno opisana i producirana serija. Za razliku od GoTa, boktepitaj da li će biti sljedeće sezone. Nepravda.edit: This brings a smile to my face. Ouh.

The future continues to look bright for the time-travel TV series Continuum as the show followed up news of their third season renewal with a quartet of wins at the Leo Awards Gala Saturday night - including best dramatic series - bringing their total Leo haul to seven
^_^ ^_^ :thumbsup: :thumbsup: :D :) Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Neko gledao Outcasts (UK, 2010)?
Da.Onako. Očigledno da nije imala veliki budžet, niti su je planirali za neko dugo prikazivanje.Posle nekog kataklizmičkog događaja na Zemlji, pronađena je planeta koja je pogodna da se započne novi život, kao prethodnica je poslato nekoliko brodova, i sve je to prilično bez veze, sem što je planeta kao Solaris ( ali to nikada nije dovoljno razrađeno), i serija se naglo završila, u momentu kada je čak mogla i da postane interesntna.
Link to comment

Falling Skies, odgledao finale sezone i ne pamtim ovako glupo finale (a i epizodu) bilo čega.Po navici ću verovatno nastaviti da gledam i četvrtu sezonu, ali ovo je bilo glupo da gluplje ne može. Imam osećaj kao da su scenario napisali za 15-20 minuta.

Link to comment

A jel cela treća gora od prve dve? Koje su do pojave Under the Dome bile moje omiljeno dno dna.U stvari, zanima me , da li je moguće da je nešto gore od Under the Dome? :D

Edited by Arkadija
Link to comment

Ja obozavam SF serije, ali nisam mogao da se nateram da nastavim da gledam to smece dalje od prve dve sezone. Potencijalno dobra prica, usrana sa milion nelogicnosti i podmetanja koje ne bi moglo da proguta ni trogodisnje dete ( valja napomenuti da nemam ni briblizno vinipuovski visoke kriterijume po pitanju serija ).

Link to comment

S druge strane, finale Continuuma sasvim zadovoljavajuće i blago spuštajuće. Jeste da je dodatno zamršeno u samom finišu, ali meni ločno to ni najmanje ne smeta i radujem se trećoj sezoni.

Link to comment
S druge strane, finale Continuuma sasvim zadovoljavajuće i blago spuštajuće. Jeste da je dodatno zamršeno u samom finišu, ali meni ločno to ni najmanje ne smeta i radujem se trećoj sezoni.
11. epizoda je bila malo praznohodna, ali je i dalje je dojam da je ovo jedina SF serija koja ima skript stvoren značajnijim angažmanom neurona. Predfinalna epizoda koju je režirala Amanda Tapping sjajna! :kralj:Fala ti brate po Continuumu!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...