Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Zastarjeli promo, sad je poboljšana > dekoltirana i demole-irana.continuum-third-season-commissioned-by-showcase.jpgNije baš neka vrhglumica ali se da podnest. :fantom: Cijenim napore i Lexe Doig i Luvie Petersen (koja je do sada najviše pokazala) a ni žemsko gledateljstvo nije uskraćeno--

Odlično pokriven Alexov krivi zaključak o tome ko je Đejson, btw. :lolol:

Link to comment

Ja sam mu dao promo sa početka, jer i kreće od početka, neka otkriva redom :DMeni je Luvia Petersen every-tough-chick-in-action-movie, nekako mi je skroz po svakom mogućem i nemogućem klišeu, ali se ne žalim previše, tj ne smeta mi. I za spojler se slažem, lepo odrađeno :)

Link to comment
Falling Skies, odgledao finale sezone i ne pamtim ovako glupo finale (a i epizodu) bilo čega.Po navici ću verovatno nastaviti da gledam i četvrtu sezonu, ali ovo je bilo glupo da gluplje ne može. Imam osećaj kao da su scenario napisali za 15-20 minuta.
jel ostavljen klifhenger ili ima neku zaokruzenu celinu?meni je druga sezona daleko bolja od prve. trecu sam juce poceo i onako. interesantne su mi prve 3 epizode.
Link to comment

Nije los Continuum, onako, malo kanadski naivan i zaseceren, ali je druga sezona mnogo gledljivija i bolja od prve.I pride izvrtese za sve pare u poslednjoj epizodi sa mega klifhangerom :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...