Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

  • 1 month later...

Da li bilo ko zna šte se dešava sa originalnim Bron/Broen u 2. sezoni, s obzirom da je već počela da se emituje još od 22. septembra, ali nema ni traga od bilo koje epizode na biletarnicama?Neko nešto video/gledao/ukrao?

Link to comment

Krš. Mogu da razumem zašto bi se Ameri odrasli na drogama, krimi-hip-hopu i Marvelu ložili na ovo, ali mi nije jasno zašto bi ovo trebalo da paše ikome van teritorije Terorističkih Američkih Država.

Link to comment
pocela je serija s.h.i.e.l.d. meni odgovara da me uspava ali da sam malo vise mladja svidela bi mi se bas bas.
Meni se sviđa skroz. :) Ovde ima tema http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18367
Krš. Mogu da razumem zašto bi se Ameri odrasli na drogama, krimi-hip-hopu i Marvelu ložili na ovo, ali mi nije jasno zašto bi ovo trebalo da paše ikome van teritorije Terorističkih Američkih Država.
Šovinisto. Srbima odraslim na drogama, krimi hip-hopu i Marvelu ne može da se sviđa, a? <_<
Link to comment
  • 3 weeks later...

Izluđuje me što se ne mogu sjetiti kako se zove serija koju sam gledao ranih '90tih, a iz kasnih '80tih, u kojoj se UK nalazi na rubu nuklearnog rata, neka kriza vizavi Soviet Union i Norway, pa se dakle imenuju ako se ne varam 'Controlleri' sa diktatorskim ovlastima nad dijelovima UKja. Jednog od njih prati serija, taj zloupotrebljava svoje novostečene moći. Napad se nikada ne dogodi.Pliz help.

Link to comment
Izluđuje me što se ne mogu sjetiti kako se zove serija koju sam gledao ranih '90tih, a iz kasnih '80tih, u kojoj se UK nalazi na rubu nuklearnog rata, neka kriza vizavi Soviet Union i Norway, pa se dakle imenuju ako se ne varam 'Controlleri' sa diktatorskim ovlastima nad dijelovima UKja. Jednog od njih prati serija, taj zloupotrebljava svoje novostečene moći. Napad se nikada ne dogodi.Pliz help.
Našao. Rules of Engagement.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...