Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Ti si pratio original? Cajlonci ili Sajlonci?
Zar nisu Silonjani? :lolol: U knjizi je tako. Mada su u seriji bili Cajlonci...Defying Gravity sam zapoceo, ali me nesto smorilo... Vidim da je ostala u arhivi, pa cu probati ponovo.... Bas mi fali neki SF
Link to comment
Zar nisu Silonjani? :lolol: U knjizi je tako. Mada su u seriji bili Cajlonci...Defying Gravity sam zapoceo, ali me nesto smorilo... Vidim da je ostala u arhivi, pa cu probati ponovo.... Bas mi fali neki SF
Defying Gravity je sasvim OK, uz ogradu da su od pola sezone ubrzali ideje, pošto je bilo po gledanosti očigledno da će biti ukinuto. Nažalost
Link to comment

Odgledala sam 2 epizode Defying Gravity i setila se da sam pre dve godine odgledala nekoliko epizoda na preskok, dok sam bila u Italiji. Naravno, bilo je nadsinhronizovano, pa sam zato i zaboravila na ovu seriju. Inače, za sada je OK.

Link to comment

Ja cu probati jos jedanput. Jedino me zanima, da li se zavrsava serija, ili ima neki bezveze clifhanger na kraju koji ostaje nerazresen, posto je serija ukinuta?

Link to comment
Ja cu probati jos jedanput. Jedino me zanima, da li se zavrsava serija, ili ima neki bezveze clifhanger na kraju koji ostaje nerazresen, posto je serija ukinuta?
Nema klifhenger u pravom smilsu te reči jer je zamišljena da se nastavi (btw, nisu je ubrzavali, naprotiv; tek su počeli da razrađuju sve odnose među likovima), iako prva sezona zaokružuje prvi deo misije, te tako i ima svoj 'organski' kraj.@Lrd.Ako zaista voliš SF, pogledaj. Edited by Blueberry
Link to comment
Dakle, da se gleda ili jok?
Danas stigla da odgledam 6 epizoda. Stvarno je jako interesantna i dobro snimljena, i priča je razumna i drži pažnju. Najveći problem mi je što je to "starija" serija, pa ima mali protok prilikom downloada, pa sada čekam da se skinu ostale epizode :(
Link to comment
Ja čekam 2. sezonu Continuuma. Odličan cliffhanger, dobra i intrigantna serija, diskretno izlaganje Rejčinih sisa u predzadnjoj epizodi, otkupijo i SyFy pa ide u Ameriku.. Očekujem nastavak kvalitete!
Sada sam je odgledao i zaista je skroz kul. Svidžaju mi se njene okice, a posebno gedžeti. Eto i ja da jedva čekam nastavak nekog smart SF-a.
Link to comment

Završila ceo Defying Gravity. Od mene čista 10, za priču, za kvalitet produkcije. Na žalost, taj ABC nikada ništa ne dovede do kraja, pa su i ovo ispustili iz ruku. Serija je imala sav potencijal da poprimi epske dimenzije, i da nas povede na neviđeno putovanje po Sunčevom sistemu.

Link to comment
Završila ceo Defying Gravity. Od mene čista 10, za priču, za kvalitet produkcije.
;)Hidden gem. Iako mi je žešće žao što je više nema, drago mi je barem što bluprint postoji.
Link to comment

+100 za defyinglagana i osvezavajuca, SF serija za svakoga! u sustini vec poznata ideja (Lem), ali ispricana na drugaciji, a istovremeno pitak i nepretenciozan nacin. Jako gledljivo i prijatnoPoslato... ili nije... using tapatok

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...