Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

Da, ali nema ajkula :(

 

Misija kada u onom nezgrapnom ronilačkom odelu moraš da šipčiš po dnu, je jedina horor misija u serijalu. Čuju se samo teški koraci, imaš samo slabašni sonični top a tipa ispred tebe je upravo smazala ajkula. Moraš neprestano da se okrećeš oko sebe jer se ajkule prikradaju iz ćoškova. Nadam se da će biti i takvih misija. 

 

 

 

bila i ona misija gde se uz pomoć kanistera od 3 i 5L treba napuniti tačno 4L nekog otrova. jedna od onih kad pomogne srednjoškolsko pohađanje matematičke sekcije... :D

Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

Mogao si da i da gledas Umri muški III, ista fora, samo sa vodom i bombom u koferu. SWTOR Ima par takvih dragulja npr. procedura za vabljenje živinčeta na Hotu (valjda je to tauntlet) ili Tatuini (inkubator). Još duži je postupak za nabavku magenta adegan kristala. Mislim da će ti se svideti priča vezana za seed of rage misije pogotovo jer ima (laganih) logičkih problema. Prva takva misija na Dromund Kasu npr. 

 

horor deo swtor-a je na brodu Teoretika. Mene je podsetio na matori Project Firestart sa C64 (odlična kopija aliensa). 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ona je izgleda final boss u jednoj od operacija. Swtor je zamenio vreme za čitanje, bar dok ne izgustiram ekspanziju :)   Interesantno je da su mi u guildu većina porodični ljudi koji ubace decu u krevet a onda dolaze da osvajaju galaksiju. :) 

Link to comment

Ona je izgleda final boss u jednoj od operacija. Swtor je zamenio vreme za čitanje, bar dok ne izgustiram ekspanziju :)   Interesantno je da su mi u guildu većina porodični ljudi koji ubace decu u krevet a onda dolaze da osvajaju galaksiju. :)

 

deca nisu problem :D 

žene obično ne shvataju potrebu za osvajanjem galaksije :(

Link to comment

deca nisu problem :D

žene obično ne shvataju potrebu za osvajanjem galaksije :(

 

Interesantno je da ima i dosta parova koji igraju zajedno što mnogo pomaže kod heroic 2 misija. Navuci ženu da igra. :)  Jedan od mojih guildmastera je Danac, par puta mu se i žena javljala na Teamspeak-u kada u sred raida krenemo sa pričom o istoriji Rima. Još jedan razlog zašto je bolje biti u klanu gde su većina odrasli (mada nam je main tank na imp strani dečko koji ne verujem da ima više od 10 godina :)), uvek se tokom ta dva sata vodi neka interesantna priča. Kada Norvežani i Šveđani krenu da upoređuju koliko su im bezobrazne reči slične  :0.6: Mi neupućeni moramo da koristimo google translate :cry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Force Persuade.

 

Ok, pošto sam se privremeno otkinuo od servera, da bacim par slika i napomena.

 

Sistem disciplina. 

 

2gtauxe.jpg

 

n2ykd2.jpg

 

Sada je mnogo lakše i brže u toku operacije promeniti specijalizaciju. Nema ni troška od 200000 za field respecialization. Kada odaberete disciplinu, možete videti kada dobijate neku od veština. Utility points su dodatne veštine, slotove za njih takođe dobijate sa nivoima a pomažu prilikom profilisanja vašeg stila igranja. Sentineli npr. sa dve dodatne veštine mogu produžiti force camouflage na 8 sekundi. Troškovi treninga veština kod učitelja su ukinuti (da bi ste uvežbali sve nove veštine koje dobijete na 60. nivou trebalo vam je 600.000 a ukupno od 55-60 nivoa oko milion i po kredita). 

 

Elem, priprema za Rishi. Kupite ako već niste stronghold (za par dana je treća godišnjica pa će osnovne verzije Coruscanta i Dromund Kaas-a koštati samo 3 kredita), GTN kiosk, cargo i legacy storage decoration. Kupite i makar jedan encrypted terminal decoration. 

 

Encrypted-Terminal_thumb.png

 

U pitanju je slicing node sa Makeba za koji vam treba slicing od 401. Međutim, u slučaju strongholda, to ne važi, tj. svaki alt može da ga koristi. Dobijete pare i eventualno neku od ljubičastih 450 misija. Jedan lik može da mu pristupa dok po rnd principu ne dobije debuff koji traje 4 sata. Onda promenite alta i radite to isto (dekoracija ima interni debuff od par minuta tako da je najlakše ukloniti je i ponovo je postaviti). Kupite expert nivo profesije (omogućava treniranje veštine do 500 poena) i potrošite višak materijala koji imate da bi imali najmanje 455 poena (451 vam je potrebno da bi sakupljali materijale, 455 za nove planove). Sada ste spremni za novi ekspanziju. :D

 

w2hdl0.jpg

 

Iskreno savetujem da prva klasa kojom otvarate ekspanziju bude Jedi Knight, jer je njegova priča usko vezana za tok i naročito finale ekspanzije. 

 

Elem, posle ovog uvoda sledi....

 

 

 

 

Link to comment

Rishi

 

Star Wars meets Port Royale. 

 

fjivt1.jpg

 

os6d1u.jpg

 

Na početku ćete dobiti tri kontejnera basic commedations-a sa po 99 komada u istom. Najbolje je da ih ostavite negde u cargo bay dok ne dostignete 60 nivo, jer je maksimum 1000 a privremeni maksimum 2000. Kada na 60. nivou potrošite tih 2000, otvorite ih i sa tim ćete imati dovoljno da potpuno unapredite jednog pratioca i ostavite par komada za sebe. Nova osnovna oprema je 186, srednja 192 a maksimalna 198. 

 

21cwpbb.jpg

 

6qfq7q.jpg

 

Ovde svaki pirat koji drži do sebe ima svog Kowakian monkey lizard-a na ramenu. Pored nove reputacije i dnevnih zadataka, možete slati i gusare u humanitarne ili pljačkaške misije ili se tući sa brojim piratskim klanovima. Nisam pitao da li u kantinama drže pan galaktički grgolj blaster.  ^_^

 

rm7hia.jpg

 

Priroda je prelepa (dobro, tu i tamo pokoji skršeni piratski brod). Druga reč za Rishi je obilje. Gathering nodova ima toliko da npr. biochem možete unaprediti na 500 za 10 minuta. Plus što svaki nod može da da do 7 jedinica materijala (slajseri često dobiju 2 kofera, moj mercenary se kupa u kreditima). Brz dvominutni trk do stronghold-a, istovarivanje u orman/na GTN i nazad među pirate. Pravljenje 450+ modova, relic-a, augment-a je izuzetno profitabilno. Čak je i nesrećni armstech sada dobio vetar u leđa jer ta profesija pravi nove augment-e. Cybertech može da pravi licencirane custom made speeder-e, tj. 4 Vectron-a a profit je oko pola miliona po jednom, čak i pored skupih materijala. Ja sam prodavao plave modove(i to lošije, A i B verzije) za po 50.000 a materijale za to skupite za cca 30 sekundi (dobro, treba vam i jedna crafting misija).

 

20tqfyt.jpg

 

2dj4b69.jpg

 

b8jk1v.jpg

 

 Misije specifične za klasu su ukomponovane zajedno sa ostalima i nisam stekao utisak da štrče. Interesantno je da su razgovori sa istim NPC-ovima potpuno drugačiji kada pričate kao Jedi Knight i Bounty Hunter (ne znam da li postoje samo dve varijante tj. rep i imp ili više, nisam probao sa ostalim klasama). Ima i seeker droid i macrobinocular misija, ali su one mnogo lakše od starih GSI misija. Treasure chest-ovi sada daju oko 15000 kredita plus dosta opreme (u prvoj nedelji su davače nenormalno puno, a i respawn je bio cca 5 minuta pa su ljudi samo skupljali lovu umesto da igraju, doduše i trening veština je bio jako skup). 

Link to comment

Operacije nisam još uvek isprobao, ali sam čuo da se jedan (tj. dva boss-a) zove Master Blaster.  :0.6:

 

Ako kojim ludim slučajem ne znate za megapopularni dvojac, evo podsetnika

 

 

Ovo je i dobar uvod za jedan od novih flashpoint-a, bloodhunt. Neću ništa o zapletu (kao ni o drugom, battle of Rishi) već o atmosferi koja mi je bila kombinacija mad max-a 3 i ostrva doktora Moroa. 

 

i2sexh.jpg

 

mrsjgx.jpg

 

1zbdo9e.jpg

 

jsoodc.jpg

 

9k6r2q.jpg

 

2s68or8.jpg

 

1p80hc.jpg

 

Interesantno je da kao i u slučaju Mandalorian raiders-a ne dobijete svaki put iste protivnike. Takođe, sada , poput Forged Alliances fp-a (sva 4, tj. Tzthon, Korriban, Manaan, Rakata prime) oba nova fp-a možete preći jednom u solo modu, sa gsi support droid-om, što je zgodna stvar za učenje protivnika. 

 

Šibanje na zemlji, šibanje u vazduhu. Jako je teško naći dobro mesto kako bi se uhvatilo što više, nebo je puno brodova. 

 

o6zdrs.jpg

 

fxqhc5.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...