Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

Dobro, onda ti ovo moje dođe kao fil koji popunjuje rupe. :D U stvari najviše imam utisak kao da igram Jedi Knight,gde je svako poglavlje jedan nivo. 

 

 

 

 

Otvaram oči. Lice. Deluje poznato ali opet drugačije. U magnovenju čujem da će ovo da boli. Bol. Poput električnog pražnjenja. Padam pa se polako dižem. Da, definitivno znam ovo lice. Lana Beniko. Ali drugačija Lana. Više nije nesigurna anoreksična šiparica. Predamnom je potpuni sith ratnik, odlučan, usudio bih se čak reći kolerik; čelično oštrog pogleda iz koga izbija nepokolebljiva odlučnost. Ali mislim da u uglovima vidim i sreću, čak nešto više. Ljubav? Bio sam u ledu pet godina. I to ne u zatvoru, već u riznici novog Imperatora, Arkana. Komad umetničkog dela nad kojim se pacijent naslađivao. Na kameri se vidi luda ćerka, možda je i ona došla na čas umetnosti. Muka mi je, i dalje se teturam od lekova i hibernacije. Nisam slep ali u ovakvom stanju nisam protivnik već plen.  

 

Bežimo. Za Zakul vitezove ja sam ubica njihovog voljenog imperatora, neko koga treba loviti i ubiti. 

 

Arhitektura je fantastična. 

 

bif53.jpg

 

2edmuk8.jpg

 

35kj587.jpg

 

a9shmf.jpg

 

e01mhg.jpg

 

Ove mini zvezde su deo električnih centrala a istovremeno pružaju i svetlost među soliterima Zakuula. I naravno ova ludača koja nas juri misli da su delovi fuzionog reaktora baš super stvari kojima može da nas gađa. 

 

Znate momenat kada pobegnete od nečega, zatvorite vrata i shvatite da ste odabrali  pogrešno mesto? Mi smo upali u fabriku robota. 

 

2hmlqoh.jpg

 

5yzzie.jpg

 

11qgsg0.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

 

 

 

Nenagradno pitanje: Šta se dešava kada reaktoru fale delovi? Dobije želju da ostatak delova udeli lokalnoj komuni u krugu od nekoliko kvadratnih kilometara.

 

 281eohk.jpg

 

Nigde banderaša kada ti treba. 

2m5hsmx.jpg
 

 

Jedan kadar u kome se vidi jedan od brodova droidske armade. Ona ne služi samo za napad već skuplja i danak pokorenih svetova i štiti trgovačke linije od napada pirata. 

2zi1snr.jpg

 

Ceo kvart je u mraku, ali živ. Nas i dalje love. Interesantan je ovaj odsjaj udaljenijih zvezda. 

 

2zqd8y1.jpg

 

Inače, dok mi bežimo po zemlji od zgrade do zgrade, Kot, pobunjeni kapetan Zakuulske vojske pilotira u šatlu za beg, ruši se, krade drugi i svo vreme izbegava vazdušne napade. 

 

21a0hf7.jpg

 

Smenjuju se poznate muzičke numere iz filmova, umiksovane na blago različit način. Još jedna borba protiv para vitezova. i skoro smo pobegli. 

 

2qxbwr7.jpg

 

Vejlin nam pravi sačekušu, vitezovi nas okružuju kada se pojavljuje kot i u stilu Nea poliva neprijatelje sa dva višecevna turbolasera ugrađena u nos šatla. Vejlin se štiti komadom poda ali vitezovi nisu te sreće. Skačem i umalo padam, ali mi ruka na čijem se kraju nalazi poznati glas pomaže. HK-51? Ne ovo je HK-55, Lanin lični droid, koga je dobila dok je bila šef sith špijunske agencije. Zamislite light side HK-51 kome primarna funkcija nije vršenje atentata već posao telohranitelja. :) Zadržao je sve osobine prethodne generacije droida (The target achieved deadness; It would be difficult to throw somebody out of an airlock without hands. ) čak i subrutinu koju nikako nisu mogli da mu obrišu, sklonost da sva organska bića zove meatbags. :D

 

 

 

Edited by bigvlada
Link to comment

 

 

Koth je interesantan lik. Bivši vojnik, učestvovao je u napadima kao na Republiku tako i Imperiju. Postao je pobunjenik kada je odbio naredbu da puca na civile. Od tada je stalno u bekstvu pred viteyovima od kojih je najodlu;nija da ga uhvati veteran knight Senja. Zakuulanci (ili Zakuuljani?) generalno gledaju sa priličnim prezirom na ostatk galaksije jer su "varavari" koji svoje međusobne odnose rešavaju ratovima. Cilj im je da im donesu demokratiju primene svoj sistem vladavine na ostale planete. Iako nije rasista niti homofob (homoseksualne veze nisu retkost na Zakuulu , čak ni među vitezovima) Koth obožava imperatora i želi da vrati svoje društvo u vreme pre njegove pogibije, tj. pre nego što je Arkan krenuo sa terorom među svakim ko mu se protivi (a tu spadaju i pripadnici proroka, tj. starih religija). Na izjavu da bi bežao od njega da zna koliko milijardi nosi na duši dao je lakonski odgovor: pa sa nama je uvek bio dobar.  :isuse:

 

Elem, to što jedan kvart nema struje ne znači da planetarna odbrana nije aktivna i po kratkom postupku nas obaraju nedaleko od grada. Zakuul se izgleda sastoji od mnogobrojnih ograđenih gradova koji se umesto u širinu šire u visinu dok je između njih primordijalna džungla. 

 

oplyb.jpg

 

Podseća malo na Degobu i malo na senovitu šumu Kašjuka, sem odsjaja svetala grada. Prilježno sam tražio rupu u kojoj je jaka tamna strana sile ali uzalud. 

 

tak7jn.jpg

 

Lokalna flora i fauna. Nešto što liči na voćni kolač sa nogama pauka i glavom aliena. 

 

118khme.jpg

 

Novi speeder. Postoji i misija da se sastavi svoj skupljanjem delova po džungli, ali glavni zadatak je naći metalnu anomaliju koju je registrovao HK-55.

 

2yuk713.jpg

 

Pitam se da li može da se čita pod ovakvom luminescentnom svetlošću.

 

a09gfr.jpg

 

 hmm, noć, mračna šuma, pun mesec; šta je sledeće, vukodlaci?

 

97795j.jpg

 

Bolje da je bio vukodlak, umesto njega tu je rankor, sa rogovima. 

 

nyw5eh.jpg

 

Na kraju dolazimo do anomalije koja nije ništa drugo do bojna krstarica Gravestone, koja nije oborena već napuštena u džunglama Zakuula, vekovima pre nastanka gradova. 

 

 

Link to comment

Necu da otvaram spojlere, jos 4 dana i dobijam pristup. Ovo dodatno vreme mi je taman dobrodoslo za adaptaciju na promene oko crew skills-a. Interesantno je i kako te u flash pointima miksuju sa likovima sa nizih nivoa, tako sam neki dan u Directive 7 morao da glumim Jedi Mastera dvojici Sentinela i jednom Smugleru, pa sam ih proveo kroz kompletne bonuse i taktike misije i bosova. Zajednica je najbolji deo ove igre. Procenat likova koji rage-uju, flame-uju i generalno su neprijatni za igru je u vrh glave oko 10 %. Za razliku od LoL-a koji sam igrao do pre par meseci, gde sam lupom morao da trazim ljude koji te nece iznapusavati ako napravis gresku ili ono sto oni misle da je greska.

Link to comment

:ziga:

 

Znam da si PvE-er ali mozda znas, da li je bilo nekih krupnijih promena u PvP-u? Da nisu slucajno uveli 2vs2 ili nesto slicno?

 

 

Edit: 2vs2 a ne 4vs4  :isuse:

Edited by Mos
Link to comment

Necu da otvaram spojlere, jos 4 dana i dobijam pristup. Ovo dodatno vreme mi je taman dobrodoslo za adaptaciju na promene oko crew skills-a. Interesantno je i kako te u flash pointima miksuju sa likovima sa nizih nivoa, tako sam neki dan u Directive 7 morao da glumim Jedi Mastera dvojici Sentinela i jednom Smugleru, pa sam ih proveo kroz kompletne bonuse i taktike misije i bosova. Zajednica je najbolji deo ove igre. Procenat likova koji rage-uju, flame-uju i generalno su neprijatni za igru je u vrh glave oko 10 %. Za razliku od LoL-a koji sam igrao do pre par meseci, gde sam lupom morao da trazim ljude koji te nece iznapusavati ako napravis gresku ili ono sto oni misle da je greska.

 

ja sam u svoje vreme sreo maximalno 5 neprijatnih kretena. i to su bili najgori igrači s kojima sa igrao. vrhunac je bio kad su njih trojica drugara - nemača pojma) dobili mene - tenka na group finderu i na kraju me kickovali jer su pogrešili na svakom bosu u maelstrom prisonu, gde u prethodnih 100x nijednom nisam poginuo.

Link to comment

Znam da si PvE-er ali mozda znas, da li je bilo nekih krupnijih promena u PvP-u? Da nisu slucajno uveli 2vs2 ili nesto slicno?

 

 

Edit: 2vs2 a ne 4vs4  :isuse:

 

Ne znam kada si zadnji put igrao pa ću pomenuti one najkrupnije promene. Za ranked ti sada treba potpun set niže opreme. Nema više ranked comms-a, sve se kupuje za osnovu pvp valutu. Sva oprema je dosta jeftinija nego pre pa je sada mnogo lakše opremiti se. PVP valuta se može liferovati altovima tako što ćeš recimo za 100 wz comms-a kupiti kontejner sa 100 wz comms-a koji onda možeš poslati mail-om ili jednostavno strpati u legacy storage. Nema novih modova niti mapa za sada. Priča ima primat, ostalo je na čekanju.   

Link to comment

 

 

 

Malo švrljanja po brodu i ukokavanje flier-a koji sisaju energiju (mali omaž epizodi V :) )

 

2i9l3rs.jpg

 

Čujem šapate po brodu. Na njemu ima izbeglica koji su pobegli iz grada ali to nije to. Ovde je u pitanju nešto drevno, smešteno u dubinama broda. 

 

fx6sqx.jpg

 

Ova misterija ostaje mistarija do daljnjeg. Možda je u pitanju pripadnik rase koja je izgradila brod. 

 

Ovde je jedan komičan deo kada HK-55 stražari ispred broda, počne da juri one voćne kolače po ekranu da bi došao do jedne gomile od cca. 50 komada koje sa velikim zadovoljstvom pretvara u ugalj. 

 

Droidi nas na kraju otkrivaju i sledi jedna lakša bitka u kojoj učestvuje i zakuul knight Senja, ali na našoj strani. Ona je drugi Lanin kontakt na Zakuul-u. Koth je ne podnosi jer ga je upravo ona lovila godinama kao izdajnika. Sledi hmm, deo koji me je najviše podsetio na razgovor Morefeusa i Nea o ženi u crvenom. Valkorion je usporio vreme i tražio od mene da donesem odluku, da li ću mu privremeno prepustiti kontrolu nad telom ili dozvoliti (po njegovim rečima) da Lana umre u ovoj borbi. Ovde nisam hteo da rizikujem pa sam izabao dark side choice, što je rezultovalo jednim snažnim force quake-om koji je razmontirao sve preostale droide i vitezove. Nakon toga sam pričao sa besnom Lanom u skladištu. Šta radi sith lord iz koje kipti bes? Prži munjama delove droida. Ona je shvatila šta se desilo, kao i kako bi to na kraju moglo da se završi (tipična spawn dilema, koristiti moć ili ne).

 

Kratka rasprava o tome tko je izdajica a tko nije. 

 

2hz22s2.jpg

 

Sledi fina scena kada tri force user-a, Lana, Senja i ja izvlačimo Gravestone iz močvare (Judge me by my size do you? :D). Sledi beg sa Zakuul-a gde koristimo specijalan top Gravestone-a da probušimo rupu u armadi (24 krstarice jednim pogotkom) i pobegnemo na izolovanu kosmičku stanicu Utočište. Namena joj je slična sanici koja se pojavljuje u krijumčaevoj priči, tj. mesto za otpadnike, kriminalce i sve moguće vrste krijumčarene robe. 

 

33vhixd.jpg

 

30dl828.jpg

 

Ovde će te (ako ste ih spasli) sresti republičke i imperijalne marince koji su bili na Darth Marr-ovom brodu. Oni će biti vaša nova posada. Od Koth-a dobijate prvu misiju, treba naći iskusnog brodskog tehničara koja je u zavadi sa lokalnim krimosom (ex-Havoc komandos). I ovde ima prvih nepopravljivih odluka. Možete ubiti njega, pustiti ga da ubije nju ili sve rešiti lovom. Od ovoga zavisi par scena sa njom koje se pojalvjuju kasnije (duh Mass Effect-a se konačno ukazao :P). 

 

Sledi poseta lokalnoj komuni Scion-a (ovi što ih ja zovem prorocima) koji su zaintrigirani time što ne mogu da vide moju sudbinu (You and I , we are above such things as fate). Na putu ka njima obratite pažnju na datapad na kontejneru, sadrži lore object (jedini koji sam video do flashpoint-a što ne znači da ih nije još bilo). 

 

9qfqww.jpg

 

Sledi par borbi da bi na kraju zaključili ono što je do tada samo Lana znala, da je Valkorion u mojoj glavi. Raspravljamo o tome šta dalje a Senja daje svoje razloge zašto nam se pridružila. Ona je Valkorionova bivša žena (Valkorion is amused). Njena deca su monstrumi koji terorišu galaksiju. Pokušala je da ih povede sa sobom dok su još bili mali ali su joj poručili da je slaba. 

 

Još jedna komična rasprava o imperatoru gde se Koth i Lana svađaju oko toga ko bolje poznaje Valkorionov karakter (ti ga ne znaš onako kako ga ja znam - ne ti ga ne znaš onako kako ga Ja znam), i onda se ubaci Senja sa istom izjavom. Svi je gledaju, neugodna pauza od par sekundi a onda ona pocrveni i kaže, ne nisam tako mislila. :0.6:

 

 

 

 

Link to comment

 

 

 

Povratak na Zakuul. Senja i ja ulazimo kroz kanalizaciju kako bi pronašli potencijalnog saveznika, osobu poznatu kao Lady of Sorrows. Ovo sam zaboravio, dok sam šetao po močvari, u jednoj drugoj šuim, na drugoj planeti, odvija se interesantan susret. Pored logorske vatre i skromnog kampa, o sadašnjosti i budućnosti razgovaraju Satele Shan i Darth Marr kao force ghost. :D (Pošto je i dalje u listi kontakata, izgleda da će Marr biti SWTOR verzija Obi Wan Kenobija).

 

O čemu pričati tokom bauljanja po tunelima? On je sada sa tobom? A jel' smem da pričam sa njim? To ne funkcioniše tako. Ispričala mi je kako su se upoznali i kako ga je volela. Sledi pravi milf momenat, možete flertovati sa dobrodržećom gospođom. :D 

 

kcy0dt.jpg

 

Srednji nivoi zgrada predstavljaju  hmm. kombinaciju kvarta crvenih  fenjera i Las Vegasa. Pošto stanovništvo nema egzistencijalnih problema, njima je dosadno, plus nemaju ni gram empatije prema bližnjem svom. Ovde dolaze da bi osetili nešto, bilo šta. To se uglavnom svodi na isprobavanje različitih poroka. I Valkorion i Arkan znaju za to ali to i tolerišu dokle god su te aktivnosti ograničene na taj deo grada. I tu se vidi faličnost plana o ovakvom idealnom društvu. Kada društvo nema nikakav izazov, pada u dekadenciju i raskalašnost. Dok u srednji deo zalazi lokalno stanovištvo, donji deo (breaktown) je okupiran bandama, od kojih je najjači lokalni ekvivalent black sun-a, samo što su ovde u pitanju force user-i. 

 

 2wod2kp.jpg

 

2vskcjo.jpg

 

Breaktown. Krš. Smrad. Džungla pokušava da vrati otet prostor. Probijam se kroz izmaglicu močvarnih gasova. 

 

viio3k.jpg

 

33vgebl.jpg

 

2njlfkk.jpg

 

Melanholiju prekidaju povremene poruke od HK-55 koji i dalje čisti flyer-e sa broda. Pošto mu je Koth zabranio da koristi vatreno i hladno oružje, bacio se na industrijsko sredstvo za čišćenje koje, što je izjavio uz veliko uzbuđenje, rastvara organsku materiju u trenu. Poslednja poruka me obaveštava da je šišćenje završeno ali da bi trebalo da razmislim o nabavci 30-40 galona sredstva za čišćenje jer su zalihe delimično opale.  :lolol:

 

Nakon prolaska kroz bazu lokalnih bandi konačno se susrećemo sa Lady of Sorrows. Sledi prvi pravi Omega/Archangel/Garrus momenat, jer je ona u stvari Scorpio,jedan od agentovih pratilaca. :D Nakon akvizicije (možete slušati Samara aquisition boss battle) vraćamo se na Utočište. U međuvremenu, Arkan priča sa glavnim droidom svoje flote i ispostavlja se da je u pitanju droid koji jako liči na Scorpio, tj. da imaju istog tvorca.  Na Utočištiu me opet zovu Scion-i. Međutim, oni su svi pokojni a ispred mene stoji Arkan. U svom fatalizmu oni su predvideli sopstvenu smrt pa su zvali glavnog negativca kako bi predviđanja bila ispunjena. To što će pored njih da zagine i sav živalj na stanici nema veze. Inače Arkan je kesa, ima samo jednu spomena vrednu sposobnost (crveni krugovi po podu) i 500k health-a. Uopšte nije uspevao da me značajnije ošteti. Pri kraju smo razdvojeni jer zgrada počinje da se ruši usled vazdušnog napada. Sledi masivna bitka gde se lučki radnici, izbeglice, krijumčari i pirati bore protiv droida i Zakuul vitezova dok mama i ćera imaju svoj duel. 

 

afczz7.jpg

 

Ja treba da se probijem do tornja kako bih oslobodio Gravestone koji je i dalje vezan u doku. HK-55 i Koth mi pomažu a zatim zauzimaju busiju i štite mi odstupnicu. 

 

Ja vs Arkan, drugi deo. 

 

ejh6vm.jpg

 

Arkan je i dalje pajser ali za gledaoce sa jeftinijim ulaznicama, tu je i konzola za dopunu health-a kao i četiri konzole (ovo što liči na brodski kompjuter koji dobijate kao dekoraciju za bonuss boss-a iz Esel fp-a) koje možete pokvariti dodirom i onda će one paralisati Arkana na par sekundi. Taman kada sam mislio da sam pri kraju sređivanja, HK-55 upada kao padobranac. Arkan ga ubija, mene to dekoncentriše i završavam sa sabljom u stomaku. Pojavljuje se Lana, baca komad konstrukcije na Arkana što ga izbacuje iz tornja. Izgleda da Valkorion štiti svoju investiciju jer nisam mrtav, teturam se do šatla. Senja pobeđuje Vejlin ali je ne ubija, zatečena saznanjem da joj je jedan sin ubio drugog. Naš battlemaster droid je bolji od njihovog pa uspevamo da zbrišemo, uz gubitak ljudstva (uključujući i HK-55, mada je i on i dalje u listi kontakata, tako da je sve i dalje otvoreno). 

 

 

Link to comment

 

 

 

Poput Mass Effect-a 2 i 3 i ovde morate da izgradite alijansu koja će moći da se suprotstavi Arkanu. Republika i Imperija su poražene i plaćaju težak danak koji im onemogućava dalji razvoj ali se i dalje koncentrišu na to da njakaju jedni druge, na mikro skali. Kancelarka Sareš je smenjena usled ogromnih gubitaka u ratu (uključujući i džedaje) ali i dalje vlada iz senke (demokratijatm). Nova baza operacija je planeta Odesen, koja se kao i Zakul nalazi u novom sektoru na galaktičkoj mapi, Wild Space. Ja postajem glavnokomandujući Alijanse, Lana rukovodi bazom a vraća se i Teron Šan koji preuzima u ruke špijunske operacije. Sa 4 najvažnija sektora operacija upravljaju različiti stručnjaci sa kojima treba uspostaviti što bolje odnose kako bi imali bilo kakve šanse za uspeh. 

 

2ecdurm.jpg

 

xohxqp.jpg

 

Naučnom divizijom rukovodi Juvard Illip Oggurobb, glavom, prstenjem i stomakom. Ostatke republičkih i imperijalnih kopnenih i kosmičkih trupa je pod jedinstvenu komandu stavio admiral Beywan Aygo (pričate sa njim na početku Kuat fp-a), za logistiku je zadužena Hylo Visz, najbolji švercer galaksije (posle mog gunslinger-a, naravno -_- ). Ona je ljuba jednog od pratilaca Bounty Hunter-a, Tajrisijusa Lokaja (bar on tako misli, jer dotična želi da joj javim kako naletim na njega :evil: ) dok za force user-e brine Sana-Rae, jedna od tri Voss mistika. U bazi srećem i mog starog brodskog droida, C2N2 koji iako ograničen resursima, želi da usreći sve u bazi (To unleash you on the rest of the base? Oh yeahh :wicked: ). Štos je u tome što će vam on ponuditi 4 stvari koje možete razdeliti na 4 sektora, ali samo jedna kombinacija valja, inače će da se bune. Pravilan izbor daje dosta influence poena kod dotične frakcije. 

 

Teron mi je doneo poklon, našli su mi brod.  :wub:

 

35hk08j.jpg

 

1429c2a.jpg

 

Odesen je hub koji bi za l65 igrače trebalo da zameni flotu. Imate pvp, flashpoint, operation i novi planetary heroic terminale. Keš dobijen ubijanjem lokalne flore i faune na planetama je drastično redukovan tako da verujem da će planetarne herojske misije biti nov izvor keša (kratke su, ima ih mnogo i mogu se odraditi jednom nedeljno - nema više bespomučnog bršćenja misije na Vosu radi namicanja keša i predmeta). Sakupljački nodovi izgledaju isto ali daju više (kada su vam umeća na 500) materijala. Npr. na Tarisu sam od jednog dobio 6 crvenih kristala, 9 power kristala i 9 artefakata. Veliki problem za mene je što kao artificer nemam više enhancements-e, ne mogu da pravim relikvije višeg nivoa (najviše 186/192 a novi maksimum je 224 što je velika razlika) a tržište boja za oklope je patosirano. Jedino me teši nada da pošto su sada sablje (ne balčaci) posebna kategorija možda ćemo u budućnosti dobiti šeme za neke jedinstvene sablje kao deo loot-a. 

 

Darovi za kompanjone, pratioce, kontakte kao i različite pripadnike alijanse su važna stvar. Sa 10000 poena (stari maksimum) imaju valjda 500 poena presence-a, 0.5 % na crafting critical i 1,5% na mission duration (moguće je da sam lupio za konkretne brojke). Sa povećanjem uticaja ove brojke rastu , kao i količina health-a i snaga kritičnih udaraca u borbi (imam guildmate-a čija Lana ima health od 150000 a nije ni približno na maksimumu). Svaki kontakt će vam davati informacije o novim misijama koje možete preduzeti ili ljudima koje bi trebalo regrutovati (kompanjoni ostalih klasa plus Niko Okar). Izgleda da će se baza proširivati a sobe menjati izgled kako raste moj uticaj i količina opreme koju pribavim. Veći uticaj omogućava i korišćenje specijalnih bonusa u Star Fortress mini flashpoint-u. 

 

Iznad šest planeta su postavljene masivne kosmičke stanice koje u centru imaju fuzioni reaktor (ono mini sunce) koje može da fokusira višak plazme i spali određeni deo planete. Potebno je prvo infiltrirati se na stanicu, pobediti AI koji je kontroliše i zatim pobeći, jer je glavni baja na svakoj stanici Egzarh, najviša klasa Zakuul vitezova. Potrebno je prvo kontaktirati lokalni pokret otpora na planeti, zadobiti njihovu podršku, uništiti toranj koji štiti stanicu (Endor :whistle: ) i zatim se vratiti na nju (hard mode Heroic 2+), izjastučiti Egzarha i rastaviti je na proste molekule. 

 

Unutrašnjost orbitalne bojne stanice

 

qri0ps.jpg

 

Ima puno toga da se radi posle devetog poglavlja, i uvek imate dou išćekivanja šta će biti sledeći zadatak ili potencijalni regrut. Skauti su odaslati po celoj galaksiji a ja sam na kraju imao ovakav utisak. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ssnb-eiehoo

 

Dok se i baza i Alijansa razvijaju, sa obližnjeg brda, na obronku šume, posmatraju nas bivša Grand Master of the Jedi Order Satele Shan i force ghost Darth Marr kontemplirajući o našim šansama i sudbini. 

 

More please.  :D

 

 

 

 

A da, ostatak. L50 se sada bolsteruju tako da mogu da isprobaju svih devet operacija u SM modu (sedam normalnih plus Tobboro Courtyard i Collosal Monolith) dok su HM/NiM rezervisani za l65. Boss-evi sada bacaju manje opreme ali pošto svaki dan možete da odradite drugu operaciju  preko group finder-a, budženje opreme bi trebalo da traje kraće. Isprobali dva world boss-a (republički Taris i Nar Shaddaa), nije bilo problema (na Tarisu smo svi imali 7575 health-a, boss baca opremu za nivo 22). Planetarne odbrane, seeker droid/macrobinoculars regije i bonus serije su takođe smanjene na isti nivo. Jedino me i dalje nervira što me mobovi skidaju sa speeder-a. A tenk imam samo na jednom karakteru (gkasghfakjsfg RNG :rant:). Na mapi su ljubičasto ozančene story misije, zatim imate planetarne kao i one koje se mogu ponavljati. Utisak je da sve misije sada daju više kristala (preimenovani basic, elite i ultimate commendations) a da je glavni grind uticaj. 

 

 

Link to comment

 

 

 

Za svakog kompanjona drugih klasa koji se mogu regrutovati treba da odradite jednu misiju (sem kada je u pitanju kompanjon vaše klase, onda omah pristaje da se pridruži). Za Kajzena treba loviti specijalne beštije po Hoth-u (osećam da će tamo negde oko srede da nastane pomor istih koji će trajati mesecima), za Lokina vam treba pristup Ragul tunelima (morate da sačekate događaj), za poručnika Pirsa morate da odradite 20 pvp mečeva (ne i da pobedite, pristaje odmah i ako imate valor od 40) ali je najblesavija misija sa Niko Okarom. Dotični se razbija od neke brlje u nekom šugavom baru na Zakuul-u i pristaće da mi se pridruži ako mu spremim specijalan koktel, nešto što me definišetm. Elem, ispred sebe imate 7 sastojaka koje treba ukomponovati u nešto pitko.  :evil: Iskoristio sam mleko, kolto shot i bantha jerky. :wicked:  :yucky:  Ne zaboravite mali suncobran, njegovo uključivanje donosi dosta uticaja. Reakcija je bila "I am glad that my guts are made of durasteel."  :lol: "The force is strong with this one; I always wanted to say that" i "You should call it saber throw".  

 

 

 

Probali Eternity Vault, sada opet mora da se pazi na taktiku. Izgleda da su sa ovim upscale-om isplivali svi stari bagovi. Kod Gharjj-a stalaktiti uopšte nisu padali tako da smo morali da gacamo kroz lavu od ostrva do ostrva. A ovako je izgledala bitka sa Soom. Pravi Indijana Džons momenat, samo što mi nismo imali peska da pospemo.  :lol:  I onda kažu da su ukinuli nightmare EV i KP. 

 

2u40hmq.jpg

Link to comment

 

 

 

Za svakog kompanjona drugih klasa koji se mogu regrutovati treba da odradite jednu misiju (sem kada je u pitanju kompanjon vaše klase, onda omah pristaje da se pridruži). Za Kajzena treba loviti specijalne beštije po Hoth-u (osećam da će tamo negde oko srede da nastane pomor istih koji će trajati mesecima), za Lokina vam treba pristup Ragul tunelima (morate da sačekate događaj), za poručnika Pirsa morate da odradite 20 pvp mečeva (ne i da pobedite, pristaje odmah i ako imate valor od 40) ali je najblesavija misija sa Niko Okarom. Dotični se razbija od neke brlje u nekom šugavom baru na Zakuul-u i pristaće da mi se pridruži ako mu spremim specijalan koktel, nešto što me definišetm. Elem, ispred sebe imate 7 sastojaka koje treba ukomponovati u nešto pitko.  :evil: Iskoristio sam mleko, kolto shot i bantha jerky. :wicked:  :yucky:  Ne zaboravite mali suncobran, njegovo uključivanje donosi dosta uticaja. Reakcija je bila "I am glad that my guts are made of durasteel."  :lol: "The force is strong with this one; I always wanted to say that" i "You should call it saber throw".  

 

 

 

Probali Eternity Vault, sada opet mora da se pazi na taktiku. Izgleda da su sa ovim upscale-om isplivali svi stari bagovi. Kod Gharjj-a stalaktiti uopšte nisu padali tako da smo morali da gacamo kroz lavu od ostrva do ostrva. A ovako je izgledala bitka sa Soom. Pravi Indijana Džons momenat, samo što mi nismo imali peska da pospemo.  :lol:  I onda kažu da su ukinuli nightmare EV i KP. 

 

 

 

da li sve klase sada imaju iste kompanjone?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...