Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ovaj lepotan iz Niša traži dom. Naviknut je na stan, lepo koristi pesak, još uvek nije pokazivao sklonost ka skakanju sa terase. Velika je maza, a star je oko 2-3 meseca. Savršeno vreme za udomljavanje.

 

qR2yW6P.jpg

 

Na ovoj fotki se vidi koliki će lepotan da bude kad poraste:

 

uFPrOaS.jpg?1

Link to comment

Već jedno nedelju dana s prozora vidim na parkingu tri jedva malo veća mačeta od ovog, koja je očigledno neko tu ostavio. I nemam pojma - šta da radim, da li nekako mogu da im pomognem, osim da im tutnem hranu ponekad. Da ih kuću dovedem ne dolazi u obzir, mojoj Jefimiji se to ne bi dopalo, a ne bih da je živciram pod stare dane. Ima li neko neku ideju?

Link to comment

Pošto su zajedno to može malo da im poveća šanse za opstanak. Ostavi im hranu i vodu, stavi u neke trajnije posudice da komšiluk vidi da neko hrani te mačke (onda znaju da budu malo blagonakloniji). Bilo bi dobro neki zaklon da može da im se obezbedi, kao neka čvršća kutija ili nešto slično.

Link to comment

Hvala. Tražio sam ih danas, ali ih nisam našao, verovatno su ispod nekih kola, pošto se tu muvaju. Inače, juče sam sa prozora gledao neviđenu scenu - jedno mače i vrana se  gledaju. Onda vrana krene korak napred, mače pobegne glavom bez obzira. Onda se vrlo brzo vrate sva tri mačeta pa krenu na vranu. Ova međutim odleti. :)

Link to comment

Našao sam ovog dasu juče na sred ulice kako hrabro mjauče na auto-perionicu. Jako je umiljat i pitom i zadržao bih ga bez dvoumljenja ali sam alergičan na mačke, pa se po ceo dan mazim sa njim i kijam i plačem i davim :) Ako znate nekoga ko bi ga uzeo javite na PM.  

photo 1.JPG

photo 2.JPG

photo 3.JPG

Link to comment

ja ne mogu veću kaznu u životu da smislim od alergije na mačke

možda alergija na čokoladu

 

inače i ovo dvoje traže privremeni smeštaj, dok ih neko ne usvoji za stalno

 

1795771_332819576881092_6800931812461863

 

zdravi su, samo malo musavi, devojčica i dečak

inače se bele mace lako usvoje, ja sam svoju morala da rezervšem mnogo pre nego što je spremna za udomljavanje

Link to comment

Ovaj mališan sa Voždovca je jako umiljat i druželjebiv, zaskočio je nas na ulici i odma krenuo da se mazi i prede, a prvom prilikom je uskočio, kao što vidite, u krilo. Mi ne možemo da ga uzmemo između ostalog jer već imamo mačku koja je na njega reagovala burno (ali ne samo zbog toga). Liči jako na jednog komšijskog mačora, a ako stvarno jeste njegov, onda će biti jedna velika (mislim fizički) dobroćudna maza :) a i već je potpuna duša koja će vam odma zakomirati u krilu. Ako neko hoće da ga uzme, dovešću ga gde treba u Beogradu.

 

481445836b95f30fb34c24222e3b2b0f.jpg

 

4fd5bdad651a7fd3417f7fb689fb45c3.jpg

 

53821bcd7fae68d2de43d5ef82130593.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...