Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

al' navalili srbi da gledaju film o pederima, cudo jedno. juce nisam mogao da nadjem kartu pa sam morao da rezervisem za danas.

Link to comment

patriote boli ponos.

Зашто не сниме неки филм о заштити ратних злочинаца несрпског порекла, о систематском кршењу људских права на Космету, држави коју су створили и за њу су одговорни Западњаци, о масовним гробницама, делу западњачких штићеника у Либији - на пример „Сирт једна прича“, о томе да НАТО пилоти убице цивила никоме не одговарају
:rolf: cenim da je film sranje, ali ako nervira ovu stoku, podrzavam!(znam, kajacu se zbog ove izjave...) Edited by Zverilla
Link to comment

Ovo postaje sve veselije. Nikoga, u stvari i ne interesuje kakav je film. Svi samo koriste priliku da kroz pogled na film projektuju svoje političke afinitete i isključivo ga gledaju u tom svetlu. Politika je sve pojela.Dragojević je naravno sve to predvideo i ispao pametniji od svih. Pametniji - u smislu zarađivanja para, naravno.

Link to comment
Ovo postaje sve veselije. Nikoga, u stvari i ne interesuje kakav je film. Svi samo koriste priliku da kroz pogled na film projektuju svoje političke afinitete i isključivo ga gledaju u tom svetlu. Politika je sve pojela.Dragojević je naravno sve to predvideo i ispao pametniji od svih. Pametniji - u smislu zarađivanja para, naravno.
Ovaj film će napadati obe strane. U suštini, pobednik će biti Dragojević.
Link to comment
Ovo postaje sve veselije. Nikoga, u stvari i ne interesuje kakav je film. Svi samo koriste priliku da kroz pogled na film projektuju svoje političke afinitete i isključivo ga gledaju u tom svetlu. Politika je sve pojela.Dragojević je naravno sve to predvideo i ispao pametniji od svih. Pametniji - u smislu zarađivanja para, naravno.
Mene interesuje film, i film sam i gledao. Druga je stvar sto sam pre ovoga video 5 Dragojevicevih filmova, pa sam mogao da steknem utisak o njemu kao o filmadziji i da predvidim kakvo ce sranje sada da napravi. Ocekivanja zasnovana na empiriji nisu me prevarila, i nije snimio bolji film nego sto sam ocekivao. I nema tu nikakvih politickih afiniteta, niti bilo sta slicno. Niti on sam ima bilo kakve politicke afinitete, barem ne postojane, i verovatno ga samo pare zanimaju, i protiv toga nemam nista protiv. Samo je problem sto pravi lose filmove. Edited by Nikodije
Link to comment

heh, uvek me fascinira kada neko odgleda pet filmova od reditelja kojeg ne voli i koji misli da su svih tih pet filmova smece, a onda ode da pogleda i sesti cisto da se uveri da je i taj isto smece...mazohizam par excellence Hail.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...