Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

kretenluk ovog Peščanikovog rivjua štipa za oči.... ovako otprilike zamišljam da su izgledale filmske kritike ranih 1970-ih u Borbi.još kad je istakla komparativne vrednosti Šišanja.... :isuse:

Link to comment
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

Meni, prosvetaru, prekjuče došao prvak, dakle 15 godina, fudbaler iz jednog sela u Vojvodini, momak pametan koliko mu okolina i godine dozvoljavaju, kaže pogledao film s devojkom u bioskopu i oduševio se! Ja reko' zašto, mislim se sad će reći - smešno je ovo ono, kad on ni pet ni šest - pa poruka je jako dobra, ono i homoseksualci su ljudi kao svi. I nije bio jedini. Očigledno 15godišnjaci koji su od filmova do sada pogledali tri epizode Kursadžija sasvim lepo ne prodiru u skandaloznost stereotipije i lošeg humora kojim se Dragojević služi. Vide samo jeftino pazarenu poruku o toleranciji. Meni dovoljno.

Link to comment

Dragojevićevski humor je uvek bio "loš", šta god to značilo. A o jeftinim i skupim porukama govori čitav njegov opus. On je izuzetan trgovac i uvek je to bio.

Link to comment
Svako normalan se posrao po ovom filmu. Barem od onih koji su gledali. Posto najnormalniji nisu ni gledali.
Kako si dođavola tako ubeđen da si ti vlastan da odrediš ko je normalan?Evo, meni si na primer ti među najmanje normalnim ljudima na ovom forumu.Odakle tolika hrabrost da nastupaš sa "svako normalan"?
Link to comment
Kako si dođavola tako ubeđen da si ti vlastan da odrediš ko je normalan?Evo, meni si na primer ti među najmanje normalnim ljudima na ovom forumu.Odakle tolika hrabrost da nastupaš sa "svako normalan"?
ts ts ts...
Link to comment
Kako si dođavola tako ubeđen da si ti vlastan da odrediš ko je normalan?Evo, meni si na primer ti među najmanje normalnim ljudima na ovom forumu.Odakle tolika hrabrost da nastupaš sa "svako normalan"?
Razlika je u tome sto se ja malko zajebavam i tendenciozno prenaglasavam svoj hejt spram necega sto je javna stvar (Dragojevicev film, dakle nista licno ni prema kome), dok ti verovatno stvarno mislis da sam ja nenormalan :lol:
Link to comment
Meni, prosvetaru, prekjuče došao prvak, dakle 15 godina, fudbaler iz jednog sela u Vojvodini, momak pametan koliko mu okolina i godine dozvoljavaju, kaže pogledao film s devojkom u bioskopu i oduševio se! Ja reko' zašto, mislim se sad će reći - smešno je ovo ono, kad on ni pet ni šest - pa poruka je jako dobra, ono i homoseksualci su ljudi kao svi. I nije bio jedini. Očigledno 15godišnjaci koji su od filmova do sada pogledali tri epizode Kursadžija sasvim lepo ne prodiru u skandaloznost stereotipije i lošeg humora kojim se Dragojević služi. Vide samo jeftino pazarenu poruku o toleranciji. Meni dovoljno.
"Homoseksualci su ljudi" nije nuzno poruka tolerancije.To je i hirscanska poruka (samilost) i poruka Djilasa i cetvorozidasa (imam i ja prijatelje homeskusalce, ali sto provociraju javno...).To je jednaka poruka onoj "Ima dobrih Hrvata/Albanaca...", "Nisu svi isti", itd. Tolerancija je sira od tog malogradjanske "tolerancije".
Link to comment
"Homoseksualci su ljudi" nije nuzno poruka tolerancije.To je i hirscanska poruka (samilost) i poruka Djilasa i cetvorozidasa (imam i ja prijatelje homeskusalce, ali sto provociraju javno...).To je jednaka poruka onoj "Ima dobrih Hrvata/Albanaca...", "Nisu svi isti", itd. Tolerancija je sira od tog malogradjanske "tolerancije".
Što je svakako bolje od otvorenog napadanja i 100% ne-tolerancije.
Link to comment
"Homoseksualci su ljudi" nije nuzno poruka tolerancije.To je i hirscanska poruka (samilost) i poruka Djilasa i cetvorozidasa (imam i ja prijatelje homeskusalce, ali sto provociraju javno...).To je jednaka poruka onoj "Ima dobrih Hrvata/Albanaca...", "Nisu svi isti", itd. Tolerancija je sira od tog malogradjanske "tolerancije".
pricas gluposti, kakva malogradjanska "tolerancija"? to su sve faze koje krecu od zero tolerance-a, pa na bolje. ne mogu svi da misle i govore ono sta ti mislis da treba, niti se to na silu moze uvesti. i ako malo odstupe, teras ih u malogradjane, fasiste i sta sve ne. to je ona mladourosevska kodirana tolerancija, koju je on srecom prevazisao, a ti ne.jebote, klinac od 15 godina koji ovo javno izgovra je veliki i sustinski pomak. to ne vidi samo onaj kome su modeli rastko i mekikar. Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...