Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

samim clanstvom na ovom urbanom foprumu se dokazali da prezirete sd i njegovu filmografiju, apelujem na vasu savest da krenete malo dalje od opstih mesta, kojima je i On sam sklon

Link to comment
samim clanstvom na ovom urbanom foprumu se dokazali da prezirete sd i njegovu filmografiju, apelujem na vasu savest da krenete malo dalje od opstih mesta, kojima je i On sam sklon
Govoriš o Njemu kao da je Tito :)Slučajno, ili ne, tek On ima nekakve zasluge (iz prošlosti) i to baš na ovom forumu, gde su se filmovi S.D. u nekakvom izboru najboljeg srpskog filma u zadnjih 20 god jako dobro kotirali (možda su Sela i pobedila?) - ne nalazim temu.ed. našao: http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11025&st=0 Edited by Ras
Link to comment

Razmisljam se da li da ga gledam pa mi kolega koji ga je pogledao rece da film rabi stereotipe do krajnjih granica i da je njegov utisak da predstavlja homoseksualce bas onako kako ne bi trebalo.

Link to comment

Jebote, neko bi pomislio da treba da donesete odluku od koje vam zavisi buducnost, a ne da pogledate film od sat i po. Zivota mi, ja bih se lakse resio da kupim kola.

Link to comment
Razmisljam se da li da ga gledam pa mi kolega koji ga je pogledao rece da film rabi stereotipe do krajnjih granica i da je njegov utisak da predstavlja homoseksualce bas onako kako ne bi trebalo.
Nije problem u stereotipima, komedija i treba da eksploatise stereotipe. U konkretnom slucaju, da ismeva kako mandrile, a isto tako i profesionalne pedere. Ovaj to radi lose, i to je problem filma.
Link to comment
Jebote, neko bi pomislio da treba da donesete odluku od koje vam zavisi buducnost, a ne da pogledate film od sat i po. Zivota mi, ja bih se lakse resio da kupim kola.
jebiga, nemaju svi taj sofisticirani pristup i konkretne parametre za odabir filmova za gledati (strani/domaci)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...