Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

i oni koji najviše mrze su uglavnom i najglasnijim, ali ako 40posto njih kaže da su bolesni, to znači da 60 posto misli da nisu bolesni.
ne nego da 30% posto misli da ih treba baciti u bunar da zagade vodu komsiji, 5% su za streljanje, 10% za kamenovanje, 15% za toleranciju, 7% pederi sami, 8% latentni autohejteri, 25% cetvorozidasi. neka te ne brine matematika, to se sve uklapa u vas kreativan pogled na statistiku. Edited by Miralem
Link to comment
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

Realno i objektivno, film je smeće i sreća je da je aktuelni trenutak takav da može delovati interesantno zbog kontroverzne teme. Svaka pokretna traka koja počinje prikazima tzv. Nikole Koje kako se tušira, sapunja svoje bljutavo telo & peva iz desetina uglova zaslužuje da bude spaljena, popišana i sahranjena, ne nužno tim redosledom. Ko to izdrži, čeka ga 30-ak minuta interesantnog humora i radnje koja se potom gubi, sa pregršt idiotskih stereotipa, koju na kraju vadi pouka, tj. poduka filma.Sve u svemu, ako niste protiv pedera, ovaj film ne morate ni da gledate.
+1Odgledala i misljenje mi se nije pomaklo mnogo od onoga sto sam mislila kad sam videla trejler. Zapravo, uopste.A to koliko ta pouka (citaj: zavrsne scene) zapravo vade ispraznost i povrsnost prethodnih delova je pod velikim znakom pitanja. Kraj filma zakljucno sa onim odjavnim tekstom gotovo kao da nemaju mnogo veze sa njegovim ostatkom. Ne znam da li je jos neko imao taj osecaj.Nisam pratila raspravu na ovom topiku, tako da se izvinjavam ako... znate vec :)
Link to comment
+1Odgledala i misljenje mi se nije pomaklo mnogo od onoga sto sam mislila kad sam videla trejler. Zapravo, uopste.A to koliko ta pouka (citaj: zavrsne scene) zapravo vade ispraznost i povrsnost prethodnih delova je pod velikim znakom pitanja. Kraj filma zakljucno sa onim odjavnim tekstom gotovo kao da nemaju mnogo veze sa njegovim ostatkom. Ne znam da li je jos neko imao taj osecaj.Nisam pratila raspravu na ovom topiku, tako da se izvinjavam ako... znate vec :)
apsolutnoi za Filipenka plus jedan
Link to comment

Nisam ljubitelj društveno angažovane umetnosti. Svi glume kao u nekoj seriji, prenaglašeno i neprirodno. Glumice užas, Nataša Marković pobedila čak i Hristinu Popović i sve ostale, valjda se štedi za lovorje u Tesnoj koži 5. Izbor muzike je zanimljiv.Film je namenjen učenicima osnovnih i srednjih škola, kojima je valjda i interesantan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...