Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

ja cuo od jedne glumice da se u svim domacim filmovima stvarno karaju. jos na akademiji ih ucili da je to tako normalno, tako to rade i u holivudu i u bolivudu i ako neces, bolje odmah napusti glumu...

Link to comment
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

odvratan film. jednakost u ridikulizaciji svega na balkanu.doduse vrlo smesan i zabavan. verujem svima sem pederima.mada nije iskljucena pedagoska funkcija. celavci i ostali uglavnom izlaze iz bioskopa tupog pogleda. sto samo pokazuje da treba vrlo malo da im kvrcne u glavi.dragojevic je neopisivo pogan. zli manupulant.inace je u filmu potkacen i jedan forumas, ne mogu da kazem da nije smesno do jaja ali je podlo.

Link to comment

U Inarituovom Pasjem životu se sa mnogo više rezona može tvrditi da su snimane prave borbe pasa, nego iz ovog kratkog inserta, tako da nemojte da preterujemo. Nemam baš razloga da štitim SD-a.

Link to comment
odvratan film. jednakost u ridikulizaciji svega na balkanu.doduse vrlo smesan i zabavan. verujem svima sem pederima.mada nije iskljucena pedagoska funkcija. celavci i ostali uglavnom izlaze iz bioskopa tupog pogleda. sto samo pokazuje da treba vrlo malo da im kvrcne u glavi.dragojevic je neopisivo pogan. zli manupulant.inace je u filmu potkacen i jedan forumas, ne mogu da kazem da nije smesno do jaja ali je podlo.
vidi, slozismo se, ali si ti malo ogorceniji. smesan je i gejevima, barem nekim.
Debeli, sto ne budes covek i priznas da si misljenje o filmu formirao cim si cuo ko ga snima, pa sada samo trazis formalno opravdanje?
ja sam formirala misljenje na osnovu kostima, pa je opet isto. nije da zavredjuje epitet 'film' kako ja zamisljam taj proizvod, ali vidis da je par nas imalo isti utisak o efektu na publiku.
Link to comment

nisam ogorcen, ali me svakako film nije razveselio uprkos tome sto sam se smejao kao magarac, doduse cesto u neverici od SD bezobrazluka. pored toga vec anticipiram poplavu reakcija da je film zauzeo nekakvu ispravnu ideolosku poziciju, od cega mi se u najavi opasno bljuje, pa moram da se ostro zapljunem protiv.inace samo da pomenem nesto sto ne znam da li je uoceno, sve kardinalne scene filma su katastrofalno rezirane i odglumljene.

Link to comment
nisam ogorcen, ali me svakako film nije razveselio uprkos tome sto sam se smejao kao magarac, doduse cesto u neverici od SD bezobrazluka. pored toga vec anticipiram poplavu reakcija da je film zauzeo nekakvu ispravnu ideolosku poziciju, od cega mi se u najavi opasno bljuje, pa moram da se ostro zapljunem protiv.inace samo da pomenem nesto sto ne znam da li je uoceno, sve kardinalne scene filma su katastrofalno rezirane i odglumljene.
Objasni. Ja loshu glumu jedino kod Jevtica videh, ostalima nema se shta mnogo zameriti.
Link to comment
nisam ogorcen, ali me svakako film nije razveselio uprkos tome sto sam se smejao kao magarac, doduse cesto u neverici od SD bezobrazluka. pored toga vec anticipiram poplavu reakcija da je film zauzeo nekakvu ispravnu ideolosku poziciju, od cega mi se u najavi opasno bljuje, pa moram da se ostro zapljunem protiv.inace samo da pomenem nesto sto ne znam da li je uoceno, sve kardinalne scene filma su katastrofalno rezirane i odglumljene.
mislim da su to sa rezijom ama bas svi primetili, nego nije bitno'ogorcen' je preterana rec, otrovniji je bolja (opravdano)pokusavam da ne razmisljam o sd, ali ako cemo o njemu, malo jeftinog psihologiziranja: izbor tema i ilustracija za iste govori da je u pitanju stvaralac koji u zastrasujucoj meri (zlo)upotrebljava postojece meme i opsta mesta, bez ideje da smisli, stvori, zamisli itd. licno, ne mislim da to radi slucajno, vec promisljeno koristi momente i svetonazore koji su atraktivni najvecem delu populacije. nesto kao politicari u kampanji. neki pisci npr. imaju precizno oko, pa je fascinantna njihova sposobnost opazanja i opsesivno navodjenje detalja i izucavanje (nedavno sam citala ellroya). ne bih da vredjam stvaljanjem u isti pasus dzejmsa i srdjana d., ali samo da istaknem da se ne radi o istoj vrsti talenta koji je kod drugog slabije izrazen, neko o saperovskom pristupu delu, kao kad lea kis stvara emisiju. ali ne bih o srdjanu d. :Dpsriba koja glumi lezbijku je mnogo dobra riba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...